Šta je novo?

Superlux HD 681 EVO - popravka

Marezz

Slavan
Učlanjen(a)
14.11.2010
Poruke
1,399
Poena
225
Pozz narode,

Jel ima neko ko je mozda popravljao ove slusalice? Izgubio sam zvuk na desnoj slusalici, neka zica gubi kontakt unutar slusalice pa bih morao da otvaram da bih namestio.. Vidim samo jedan sraf pa nisam siguran kako da se otvori i pogleda. Svaki savet je dobrodosao.
 
svaki derivat k141 je lagan za servis,i tipično ode na levoj tj slušalici na kojoj nije kontakt/kabal.ta se otvara na šraf koji je ispod stikera na centru spolja,i taj jedan šraf drži ceo earcup.moj savet bi bio da,ako je to slučaj kod tebe da rasklopiš i vidiš da nije prosto se razlemila/isčupala i vidi dal možeš da ostvariš kontakt.ako je tako onda jelte možeš i sam da uhvatiš taj lem ili kod nekog sa foruma da se sredi.

ako je problem ozbiljniji pogotovo ako je na slušalici na kojoj je kabal to je onda ozbiljniji kvar (prvo se naravno očiste kontakti na kablu) i moraćeš da čekaš preporuku,mada ima ozbiljnijih ljudi i ovde na forumu,javiće se neko.nekad je leo na vračaru (sky music servis) bio sigurica za sluške ali koliko znam odavno ne radi,ili bar ne radi sitne popravke...
 
Otvorio sam ih danas, one 3 tanke zice deluju ok povezano i rekao bih da je problem do dzeka na samoj slusalici koji je spojen preko te 3 zice..
 
Nazad
Vrh Dno