»RSS Benchmark sajt

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
      Prikazani rezultati od 31 do 35 od ukupno 35

Tema: Kompakt telefon do 200e

Member Avatar korisnika Bobajakuda
        Na forumu od
        Sep 2013
        Poruka
        1.637
        Citat Citiram korisnika: blue Pogledaj poruku
        AMOLED na Mi A3 je mračniji nego AMOLED ekrani na koje sam navikao (S6, S7, S9+)
        To nije do ekrana ili Xiaomi-ja vec je Google softverski ogranicio max osvetljenje. Na YT i XDA ima fix koim to moze da se ukloni samo ne znam koliko je sigurno.

Member Avatar korisnika bakara
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        6.123
        Meni auto brightness radi savršeno na ovom telefonu, toliko lepo prati i kompenzuje osvetljenost ambijenta da ja nisam video ni na jednom telefonu da tako lepo radi.
        Mada ja lično ne volim prejako svetlo iz ekrana, pa recimo u mraku jako lepo zatamni ekran i može da radi sa toliko niskim intenzitetom da ja nisam imao prilike da to vidim na nekom drugom.
        I obično ga držim na 90% maksimuma
        Meni noću radi kao nocni sat u totalnom mraku jer može da ne bljesti u opšte.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
        Menjao bakara : 03.03.2020. u 13:23

Member
        Na forumu od
        Oct 2015
        Poruka
        302
        Citat Citiram korisnika: poolmaker Pogledaj poruku
        Ako si navikao na Samsung uzmi A40, zašto da se navikavaš na drugu priču.
        Zapravo sam navikao na Xiaomi, ali pošto je Mi 9 SE skuplji, a ne nudi mi puno više u odnosu na A40, verovatno ću uzeti Samsung.
        Menjao Nikola2307 : 08.03.2020. u 01:26

Member Avatar korisnika IONE
        Na forumu od
        Dec 2009
        Poruka
        228
        Citat Citiram korisnika: blue Pogledaj poruku
        Pošto imam i Mi A3 i Note 8T mogu Vam preneti iskustva. Mi A3 definitivno ima specifičan ekran. AMOLED na Mi A3 je mračniji nego AMOLED ekrani na koje sam navikao (S6, S7, S9+). Generalno, Mi A3 ekran je lepši nego onaj na 8T, ali nije za duži rad, naročito čitanje sitnog teksta. Više je za aplikacije tipa Facebook, Instagram i sl. gde ima mnogo slika i gde živopisnost Amoleda dolazi do izražaja. Gledanje video materijala takođe lepše na Mi A3. I definitivno treba isključiti auto brightness na Mi A3 jer u zamračenijim prostorijama zna baš da snizi osvetljenje ekrana što izaziva dodatno mučenje u korišćenju. 8T ekran mi je zgodniji na duže staze, naročito jer čitam većinu net sadržaja u desktop modu (benchmark forum, mobilni svet itd.).
        Tapatalk je rešenje tvog problema

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Member Avatar korisnika blue
        Na forumu od
        Mar 2002
        Poruka
        2.144
      6. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon X3 - 435 @ Phenom B35 (L3=6MB, 4 cores) @3,6Ghz, SAM3
        • MoBo: Acer Veriton M4620G
        • RAM: 12GB DDR3
        • VGA: Integrisana
        • MON: Asus PG221
        • HDD: SSD120GB Kingston V400 (sistem) + 3 TB WD green
        • OPT: 4xDVD-RW
        • Case: Chieftec Dragon + 650W LC Power
        • SND: Realtek ALC892 8 Channels
        • LAP: Alcatel Pixi 3 10 + keyboard
        • TV: LG 47LA667S, LG 42LM615S, LG 42LN5400, Samsung LE32C530 x2
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Huawei P20 Pro, PS4
      7. Posle 10 dana korišćenja, promenio sam mišljenje i mislim da je najkopletniji fon u cenovnoj klasi. Normalno, sa par kompromisa koje svaki fon u klasi mora i da ima. Definitivno je bolji i od Redmi Note 8T i od Realme 5 (koje imam). Dao sam ga na prodaju jer ćera ipak neće da menja svog kineza Le Max 2 (neće da da bivši mamin fon). Žena je zadovoljna sa 8T a najmlađem odgovara Realme 5 zbog ekrana. Sad mi je višak pa je otišao na doboš.

Za ovo kratko vreme, koristio sam ga kao sekundarni fon. Mahom za igrice, face i sl. Znači, radi kao zmaj. Fluidniji od oba gore navedena fon. Fluidniji i od mog P20 Pro (za očekivati s obzirom na EMUI). Igre rade odlično. Manje naročito. Roblox radi bolje nego na Realme 5/Redmi 8. Fortnite radi solidno. Ergonomija telefona vrhunska - rad sa jednom rukom, kako leži u ruci i sl. Baterija isto odlična. Kamera solidna, ne u rangu P20 Pro (ipak fali stabilizacija) ali je zato Selfie kamera bolja nego na P20 Pro.

Da ne bude da hvalim telefon da bi ga prodao - fon već otišao članu sa foruma
        Menjao blue : 10.03.2020. u 14:54
        Renault Megane 3 Grandtour 1.9

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •