Šta je novo?

Preporuka za dobar wallet i menjacnica u jednom

BreKiLa

Poštovan
Učlanjen(a)
11.06.2014
Poruke
55
Poena
59
pozdra
koristim coniomi i sve je okej sa app ali mi treba neka na taj princip kao wallet da sluzi a da mogu da imam vise coina na coinimi nema neki izbor koji mi treba. znaci klasican wallet sa mogucnosti da mogu da dodam vise coina da prebacunem jedan u drugi da je dostupna za ios. hvala
 
pozdra
koristim coniomi i sve je okej sa app ali mi treba neka na taj princip kao wallet da sluzi a da mogu da imam vise coina na coinimi nema neki izbor koji mi treba. znaci klasican wallet sa mogucnosti da mogu da dodam vise coina da prebacunem jedan u drugi da je dostupna za ios. hvala
Exodus meni zavrsava sve.
 
pozdra
koristim coniomi i sve je okej sa app ali mi treba neka na taj princip kao wallet da sluzi a da mogu da imam vise coina na coinimi nema neki izbor koji mi treba. znaci klasican wallet sa mogucnosti da mogu da dodam vise coina da prebacunem jedan u drugi da je dostupna za ios. hvala

Meni je Jaxx Liberty skroz okej. Ispunjava sve od navedenog.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jaxxov dizajn je pomalo ole school.
Exodus bolje izgleda, ali pogledaj koji ima podršku za coine koji ti trebaju. Verovatno oba.
 
Da li je neko imao problema sa exodusom za Android? Ja ne mogu da ga nađem na playstoreu.
 
Probelm je izgleda što traži Android 8 ili noviji. Ja na Redmi Note 4x imam Android 7.
 
Priđi linku sa brouzera u kom si ulogovan na AlpStore, pa će ti i on napisati da li ti je telefon kompatibilan sa aplikacijom.
 
Tako sam i utvrdio da nije kompatabilan. Stavio ga u listu želja, otvorio sa telefona i dobio poruku da nije kompatabilan. Hvala u svakom slučaju.
 
Nazad
Vrh Dno