Šta je novo?

Problem sa Playstore-om !

Zlatan_ibro

Cenjen
Učlanjen(a)
13.10.2014
Poruke
485
Poena
155
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5 5500
Matična ploča
PRIME B450M-A II (AM4)
RAM
16GB DDR4
GPU
AMD Radeon RX 6600 8GB
Storage
Samsung SSD 870 EVO 1TB, KINGSTON SNV2S500G, WD Elements 25A2
Mobilni telefon
IPHONE 14 PRO
Pristup internetu
  1. Optički internet
Pozz kolege, naime imam zanimljiv problem sa playstore prodavnicom

Kada ukucam na primer u pretrazi VIBER
kaze mi kao nema aplikacije sa tim nazivom,
kada ukucam video trimer ili nesto drugo
izbaci mi nesto skroz drugo nasumicno sto nema veze za mojom pretragom!

Da li se to i vama desava da pretraga ne radi a ako ste imali iskustva sa ovim problemom
kako ste to resili >?! Hvala
 
Probaj obrisati keš,force stopirati pa ponovo pokrenuti aplikaciju. To obično pomaže.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
probao sam drug. imao sam taj problem na mate20 pro a sada imam i na s7 na istom nalogu... ne znam da nije nesto sa nalogom

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ako ti ne prikazuje ni top charts, tj. ispise gresku onda je neki slog sa nalogom. Vec su se ljudi zalili na to ovde. Ja sam to imao, pa sam obrisao povezane platne kartice i ponovo ih dodao pa je proradilo.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
prikazuje sve regularno ali pretraga aplikacija u 99% nema rezulatata a onaj 1% izbaci neku listu kao rezultat sto nema veze sa mozgom.
npr kada na telefonu stavim nalog google od posla i koristim pretragu sa istog sve je regularno i ok. one sekunde sto prebacim na ovaj moj nalog pretraga ne radi [emoji852]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ako ti ne prikazuje ni top charts, tj. ispise gresku onda je neki slog sa nalogom. Vec su se ljudi zalili na to ovde. Ja sam to imao, pa sam obrisao povezane platne kartice i ponovo ih dodao pa je proradilo.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
dobro ste pogodili. top charts nece da prikaze. sad sam bio i izbrisao neku staru platnu kartu sto sam imao uvezanu sa nalogom... izbrisao kes i podatke od prodavnice pa opet mi ne prikazuje pretragu. da li je proradilo odmah kod vas ili ?!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
reseno. skroz sam izbrisao i odjavio se sa google pay... ne mogu da verujem da je to pravilo problem u pretrazi. hvala u svakom slucaju na savetima

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pozdrav svima, da ne otvaram novu temu, molim vas za pomoc ili savet.

Kupio sam preko Alija telefon Hawei nova 5i, za koga je prodavac deklarisao da podržava Google Play. Ikonica je na ekranu i postojala, međutim aplikacija nije htela da radi.
Svašta sam pokušavao, zvao sam i neki Huawei support centar i oni su mi rekli da ne mogu ništa da urade jer je telefon za kinesko tržište. Ovlasceni servisi su me takodje oduvali.
Dakle, moje pitanje je, postoji li neka varijanta, neko ,,flešovanje, rutovanje" ili kako god da se zove, što bi moglo da se uradi, da telefon stavim u funkciju.
Poželjno bi bilo, broj telefona nekoga ko bi se prihvatio toga, jer ja nisam ,,iz te price".
Hvala unapred.
 
Инсталирај f-Droid, или aptoide... И имаћеш опет већину, ако не и све апликације које ти требају. Или пробај да скинеш apk са нета (сто важи и за две прво поменуте апликације).

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Danima lupam glavu sta moze biti, zasto ne radi prodavnica. Nedavno probam da dodam novu karticu i kupim nesto u igrici, nije htelo da radi. Uopste nisam povezao problem sa time. Sad sam dodao drugu, promenio je drzavu na Srbiju i funkcionise sve opet.

+1 za resenje i hvala puno!
 
Nazad
Vrh Dno