Šta je novo?

Xiaomi vs Samsung

Flekica

Poštovan
Učlanjen(a)
18.01.2015
Poruke
60
Poena
60
Да ли је Ми 9 или Ми 9Т Про бољи избор од Галахи А71 или А51?
Конкретно ми је битан утисак у раду и брзина телефона, те нешто боља камера. Батерије су изгледа подједнако добре на обје стране.
 
Nisi skontao pitanje... :)

...riding on 720p...
 
Iz tvog ugla, da li je primjetna razlika u brzini kod S10+ ili je tu negdje?
Kamere, da li puno zaostaju u poređenju sa S10?
Može još neki dodatni komentar, šta god ti padne napamet, ako te ne mrzi? Hvala.

Oba telefona rade skroz korektno i fluidno. Ekran je bolji na Samsungu, ali je zakrivljen, što je meni problematično, ali tebi možda ne znači ništa :)
Glavna kamera sa dobrim gcam ne zaostaje puno, ako uopšte, ove ostale nisam ni koristio na Samsungu nešto posebno, ali rekao bih da su bolje na S10+.
S10+ exynos se greje i neprijatan je za korišćenje meni bio, pogotovo kad je napolju toplo.
 
Teško da može polovan samsung bez burn in-a. Skini neku screen burn in test aplikaciju, pregledaj lepo ekran.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Ja ni na jednom Samsungu nisam imao burn in, ali sam zato naleteo na brdo polovnih koji su ga imali. Neupućeni korisnici znaju da ostave fon sa upaljenim YT i sl. na suncu (video 100 puta na moru). Ja generalno brinem o mojim stvarima. Znam da ću pre ili kasnije da prodam fon, a ne želim nikog da zaj****. Zato fon nikad ne praznim do nule niti punim do 100% - kako bi bateriju sačuvao. Takođe, ekran pri dužim gledanjima rotiram za 180 stepeni. Nije da sam rob stvari, ali sam takva osoba. Kada mi se kojim slučajem desi da ogrebem ekran ili ćošak telefona (jedan jedini put mi ispao fon) odmah šaljem na prodaju. Isto i TV. Klinče jednom zagrebalo tv u uglu, odmah usledila prodaja. Niko sem mene nije primećivao ali mene nerviralo... možda treba da odem kod psihologa:)
 
Nisam nosio samsung pa ne znam...čak i ako nema burn in, postoji mogućnost da dobije vremenom a ja ne menjam telefone često...tako da bolje onda nov telefon :)
Sa xiaomi telefonima imam jako dobro iskustvo tako da je misterija rešena.
Hvala vam.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Blue
Treba relax bro. [emoji6]

Na Samsungu ćeš realno imati problema sa baterijom. Kada uvedeš u računicu i jedno 50e za zamenu u nekoj bližoj budućnosti. Stavi sve na papir, pa izvagaj da li ti to odgovara ili ne.
Samsung jeste flagship i u njemu su korišćene za izradu top stvari, ali sada već 2 generacije star.
Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno