»RSS Benchmark sajt

Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 23456789 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 76 do 90 od ukupno 125

Tema: Nov telefon - savet za kupovinu

Newcomers Avatar korisnika korisničkoime
        Na forumu od
        Mar 2019
        Poruka
        1.053
        Ne zanosite se preporučivanjem telefona kao što su S7 i S8. Matoro je to, baterije su im užas, sa svakim ažuriranjem su bili sve sporiji i lošiji. Meni S7 nije mogao ni sa 2 punjenja često da istera dan na 4g.
        Neka lepo kupi noviji telefon, a ne nekog Krkobabića.

Newcomers Avatar korisnika Antara
        Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        631
        Citat Citiram korisnika: Sava89 Pogledaj poruku
        A moj S9+ sa update na 10tku bolji nego što je ikad bio, pritom ga imam od kako je izašao + prošao opasnu torturu kroz vreme, s7e mi se isto izunapredjivao tokom vremena, jedino na s8+ nisam primetio da mi je nešto napredovao al sam ga najmanje i nosio

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
        Imao s9+ od smešne kamere, preko bagovite sd kartice koju je malo malo pa error, baterije koja he curela kao nenormalna do laga u UI. Prodao posle par meseci to jest uradio trade-in.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk

Member Avatar korisnika kvaka22
        Na forumu od
        May 2009
        Poruka
        1.109
        Bogami svasta si sada ispricao
        Kao da opisujes Xiaomi modele,mislim da ti nisi ni imao s9plus ,posto si jedini sa tim problemima
        Samsungov UI niti malo nije lak ,naprotiv ,ali na premium modelima radi savrseno
        I to ne od S9 vec mnogo ranije je to dovedeno u red
        Neka bude od S6 ,mada i S5 je vec radio poprilicno dobro S7,8,9 sjajno ,e 10-ke nisam imao pa da ne pricam napamet ,verovatno je za nijansu jos bolji .Note seriji da ne pricam ,vrh vrhova uvek bili

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk

Member Avatar korisnika Sava89
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        760
        Citat Citiram korisnika: Antara Pogledaj poruku
        Imao s9+ od smešne kamere, preko bagovite sd kartice koju je malo malo pa error, baterije koja he curela kao nenormalna do laga u UI. Prodao posle par meseci to jest uradio trade-in.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
        Kod mene 128gb samsung evo 860 kartica još od S7E prošla s8+ s9+ n10+ pritom je malo koristio i u dronu, druga samsung 64 i 128gb evo kartice prošle terabajte i terabajte preko drona rade i u njemu i u telefonima bez greške.

Probleme u radu nisam primetio za vreme od kad ga imam ( mart 2018 ) od tada nijedan fsctory reset, kupio podesio koristio, retart radjen 1 mesečno zbog security update-a.

Pritom interna od 64 gotovo puna, SD kartica od 128 takodje gotovo puna ( foto & video ) zbog prirode posla.

Evo sad n10+ takodje radi još bolje od s9+ tjst brzi je ovako mi dodje na isto sem što ovaj responsovniji.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Moderator Avatar korisnika DukeLander
        Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        9.339
        Sin presao sa s6+ edge na rmn7, tj maznuo od mene jer je razbio s6 na poslu koji ga je godinama sluzio bez ikakvih problema.
        Jedino sto mu je stvarno ekstra na rmn7 je baterija, posto urnise telefone ceo dan sa muzikom i yt.
        Ostalo mu je bilo sve shit, stvar navike verovatno.
        Sad manje kuka, navikao se jer je morao tj dobio je fon free
        Mada verujem da je to isto i kod nas svih, navika...

...riding on 720p...
        “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.” - Marcus Aurelius, Meditations

Member Avatar korisnika poolmaker
        Na forumu od
        Apr 2013
        Poruka
        8.544
      7. Moja mašina
        • CPU: Intel i5-4690K
        • MoBo: Asus Z97M-PLUS
        • RAM: 2x4GB Kingston HyperX
        • MON: HP Pavilion 23xi
        • HDD: Samsung 850 EVO 250GB, HDD Western Digital 2TB
        • Case: Fractal Design Arc Mini, Seasonic M12II-520 EVO
        • SND: Microlab Solo 6C
      8. Citat Citiram korisnika: kvaka22 Pogledaj poruku
        Samsungov UI niti malo nije lak ,naprotiv ,ali na premium modelima radi savrseno
        Neka bude od S6 ,mada i S5 je vec radio poprilicno dobro S7,8,9 sjajno ,e 10-ke nisam imao pa da ne pricam napamet ,verovatno je za nijansu jos bolji .Note seriji da ne pricam ,vrh vrhova uvek bili
        Po običaju nemaš pojma.
        Samsung, Apple, Xiaomi, Huawei.... baš svaki ima probleme. Sve je to masovna konzumerska roba, a proizvodjači nemaju ni vremena ni računicu da sve bude tip top.
        Jedino u marketing ulažu maksimalno, sve ostalo po potrebi i situaciji.

Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        631
        Citat Citiram korisnika: kvaka22 Pogledaj poruku
        Bogami svasta si sada ispricao
        Kao da opisujes Xiaomi modele,mislim da ti nisi ni imao s9plus ,posto si jedini sa tim problemima

Imao sve Samsunge od s3 pa na gore do s9+. Počne da štuca pa recimo par dana od kupovine. Ako je to tw samsungov savršen šta li su onda na pixelima i oxygenu

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Member Avatar korisnika mean_machine
        Na forumu od
        Jan 2006
        Poruka
        1.290
      11. Moja mašina
        • CPU: Phenom II 945
        • MoBo: Sabertooth 990fx R2.0
        • RAM: 8GB
        • MON: 24" FHD
        • Case: Raidmax Sigma
        • Ostalo: Xiaomi Mi Max 2
      12. Ajde da i ja uskocim, dobra baterija a da nije veliki, samoled ekran i da ima dobru kameru za slikanje iz blizine (brz fokus) pre svega za barkodove.

Lomim se izmedju Xiaomi A3 i Samsunga A40.

Member Avatar korisnika Alukard
        Na forumu od
        Sep 2016
        Poruka
        907
        A40 bolji displej.
        A3 bolji cipset i kamere.

Member Avatar korisnika kvaka22
        Na forumu od
        May 2009
        Poruka
        1.109
        Citat Citiram korisnika: poolmaker Pogledaj poruku
        Po običaju nemaš pojma.
        Samsung, Apple, Xiaomi, Huawei.... baš svaki ima probleme. Sve je to masovna konzumerska roba, a proizvodjači nemaju ni vremena ni računicu da sve bude tip top.
        Jedino u marketing ulažu maksimalno, sve ostalo po potrebi i situaciji.

Kako nemam pojma kada koristim samsung jos od wave modela,pa s1,s3 ,n1,n2,n3,n4,s5,s6,s6+,s7 edge,s8plus,n9 ,sada me to vise ne zanima pa uzivam u srednjoj klasi drugih brendova
        Uvrk je bilo pokusaja omalozavanja Samsungovog Ui al dzaba,drugi su bili mnogo gori,Samsung je uvek nudio kompletne telefone i to je bio njihov najjaci adut ,tako je i sada
        Xiiami ce jos dugo biti model za siroke narodne mase bez love ,koji zele da misle da imaju premium model zato sto imaju sd 855 na fonu,*mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*stina
        Model cine sve komponente telefona plus softver
        a tu Samsung nema premca ,mozemo dodati sada i Huawei iako jos nemaju model da parira Note seriji,Iphone je vec neka druga prica pa ga necu pominjati
        Sad ,znas kako istina boli ,ali tako je, kako je ,sve ostalo je prazna prica i mozete samo nastaviti se tesite i palite ,ali demokratija pa nastavite
        Ponekada umirem od smeha sta se predlaze i kakve hvalospeve pisete, narocito o Xiaomi modelima, ali ko ne zna i ne zeli da se potrudi da malo preore net i zasluzuje da vas poslusa

Na forumu od
        Jan 2006
        Poruka
        1.290
      16. Moja mašina
      17. Citat Citiram korisnika: Alukard Pogledaj poruku
        A40 bolji displej.
        A3 bolji cipset i kamere.
        Jel bolja kamera sto se tice slikanja iz blizine? Posto na Mi Max2 mu treba dosta da fokusira barkod?

Moderator Avatar korisnika DukeLander
        Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        9.339
        Kakav bar kod treba da slikas?

...riding on 720p...
        “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.” - Marcus Aurelius, Meditations

Member Avatar korisnika poolmaker
        Na forumu od
        Apr 2013
        Poruka
        8.544
      20. Moja mašina
        • CPU: Intel i5-4690K
        • MoBo: Asus Z97M-PLUS
        • RAM: 2x4GB Kingston HyperX
        • MON: HP Pavilion 23xi
        • HDD: Samsung 850 EVO 250GB, HDD Western Digital 2TB
        • Case: Fractal Design Arc Mini, Seasonic M12II-520 EVO
        • SND: Microlab Solo 6C
      21. Citat Citiram korisnika: kvaka22 Pogledaj poruku
        Kako nemam pojma
        Lepo, dovoljno je pročitati šta pišeš. Umesto da meni pišeš kilometarske postove bolje idi u odgovarajuće teme i ljudima koji imaju probleme objasni da njihovi telefoni rade "vrh vrhova".

Na forumu od
        Jan 2006
        Poruka
        1.290
      23. Moja mašina
      24. Citat Citiram korisnika: DukeLander Pogledaj poruku
        Kakav bar kod treba da slikas?

...riding on 720p...
        Najobicniji (crtice) proveravamo sta stampamo a jos nismo dobili citac.

Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        631
        Citat Citiram korisnika: kvaka22 Pogledaj poruku
        Kako nemam pojma kada koristim samsung jos od wave modela,pa s1,s3 ,n1,n2,n3,n4,s5,s6,s6+,s7 edge,s8plus,n9 ,sada me to vise ne zanima pa uzivam u srednjoj klasi drugih brendova
        Uvrk je bilo pokusaja omalozavanja Samsungovog Ui al dzaba,drugi su bili mnogo gori,Samsung je uvek nudio kompletne telefone i to je bio njihov najjaci adut ,tako je i sada
        Xiiami ce jos dugo biti model za siroke narodne mase bez love ,koji zele da misle da imaju premium model zato sto imaju sd 855 na fonu,*mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*stina
        Model cine sve komponente telefona plus softver
        a tu Samsung nema premca ,mozemo dodati sada i Huawei iako jos nemaju model da parira Note seriji,Iphone je vec neka druga prica pa ga necu pominjati
        Sad ,znas kako istina boli ,ali tako je, kako je ,sve ostalo je prazna prica i mozete samo nastaviti se tesite i palite ,ali demokratija pa nastavite
        Ponekada umirem od smeha sta se predlaze i kakve hvalospeve pisete, narocito o Xiaomi modelima, ali ko ne zna i ne zeli da se potrudi da malo preore net i zasluzuje da vas poslusa

Da, omalovažavamo brend, koji smo i sami koristili, a verovatno bi i u budućnosti, tek tako zato što ne mirišemo Samsung.
        Samsung je dobio koliko toliko zaokružen uređaj tek pojavom s10 i N10 serije. Sve pre toga je daleko od kompletnog.
        Xiaomi je sa poslednjim flagship modelima i modelima iz srednjeg segmenta pokazao da ima dobre ideje i to su sasvim dobri telefoni koji nude dosta za uloženo.
        Slažem se da se kupovinom Note 10+ dobija zaokružen uređaj ali meni jednostavno to nije. Overall mi je OnePlus7pro, pa Pxl3xl kojeg trenutno koristim. Samsung bi mi možda bio treći ili četvrti na listi. U najbitnijim meni stavkama kao što su softver i kamera Samsung kaska i dalje.
        Ali najjači marketing radi svoje tako da imamo iP & Samsung kao većinske u većini zemalja.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 23456789 PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •