Šta je novo?

Nov telefon - savet za kupovinu

Bash1711

Cenjen
Učlanjen(a)
28.10.2011
Poruke
51
Poena
160
Kao sto sam naslov kaze potreban mi je savet oko kupovine novog telefona. Nisam zahtevan korisnik, ne igram igrice, telefon iskljucivo koristim za kombinaciju muzika/pozivi/poruke/viber.

Prioriteti:

- sistem sa sto manje bagova+duza podrska,
- dobra baterija (da izgura dan bez problema),
- sto bolji zvuk na slusalicama,
- kamera da je bar neka sredina.

Od nekih modela koji su mi "zapali za oko":

- Samsung A51 - hardverski nista posebno, prelep ekran, osrednje kamere, Samsung UI 2.0.
- Huawei Nova 5t - Kirin 980 mislim da ce da "radi posao", bolja izrada od gore navedenog, jedino me brine situacija sto se tice buducih azuriranja.
- Motorola One Zoom - jako zgodan tel, sistem dosta slican cistom androidu.
- Xiaomi mi 9t pro - hardverski savrsen, jedino sto me brine MIUI. Vlasnici istog koje poznajem hvale telefon, ali zato MIUI bas i ne.

E sad ovo su neki modeli koje sam ja gledao, naravno ako ima nekih drugih predloga, samo recite.
 
Sto ne razmislis o Motorola Zoom,jako dobar telefon ,sjajna kamera ,128 gb interne memorije4gb ram.memorije ,dual sim model ,hibrid,sartifikat za vlagu i prasinu
Amoled ekran ,odlicna baterija ,otisak prsta na ekranu ,izrada fantazija ,plus nije veliki fon ali je pravo " muski" da se tako izrazim, plus cist android
Ako ne ,glasam za A51

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Izgleda je nova 5t logican izbor.. Doduse za 4 meseca mozda izadje jos neki model pa spadne cena..
Koliko je bolji p30 u odnosu na nova t5? Posto jos malo izlazi p40.

@kvaka22
nemaju tu motorolu. Samo motorole one action i motorola one macro.
 
Nazad
Vrh Dno