Šta je novo?

Da li neko ima Tesla 9.2 stock rom?

probotzor

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2012
Poruke
4,696
Poena
315
Da ne duzim, otkljucao sam bootloader, probao da instaliram onaj GSI Android 10 rom, instalacija je prosla, ali zabada na android logu.
Mogu da pristupim fastboot modu, u recovery ne ulazi.
Iz fastboot moda mogu da instaliram samo romove koji su u img formatu.
Znacio bi mi i rom od Allview X5 Soul posto je u pitanju isti telefon kao Tesla 9.2, a nalazim samo za X5 soul mini.
 
Poslednja izmena:
Posto sam mogao da instaliram rom samo preko fastboot, nasao sam rom nekog telefona sa istim specifikacijama, ali kad sam flesovao njegov boot, telefon vise ne moze da se upali. Racunar ga detektuje na neki nacin u smislu da se svakih par sekundi cuju oni zvukovi prepoznavanja novog uredjaja. Vidi ga i SP flash tool, ali tu ne mogu da mu stavim rom od telefona sa mt6763 cipom, jer kaze da ovaj ima mt6765 i ako nema. A ako probam da stavim rom od telefona koji ima mt6765, onda mi baca errore.
Znaci sad telefon nece da se upali, ne mogu da udjem ni u fastboot, jedino ga pc prepoznaje na kratko vreme.

Pretpostavljam da nema spasa?
 
Jedino da se stavi na box.
Servis.
 
Ok, znaci ipak ima nade?
Znas li mozda koliko se krecu cene toga?
 
Pheh
U Nišu 500-1000din
 
Hvala. Nadam se da ovde nije neka posebno veca razlika.
 
Zaboravio sam da javim kako sam prosao, tek sam sad opet nabasao na temu.

Kontaktirao sam ih putem maila, rekli su da ne mogu da mi posalju rom, ali su mi rekli da reklamiram telefon. Nisam imao racun i garanciju pa sam mislio da necu moci, ali je dovoljan samo serijski broj kao za Apple uredjaje.
Sutradan je dosao kurir da preuzme telefon, a dan posle mi je kurir doneo sredjen telefon.
Nista mi nije naplaceno.
 
Nazad
Vrh Dno