Šta je novo?

Viber problem

tiha

Čuven
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
1,811
Poena
675
Da li neko zna kakvo je ovo upozorenje? :smash: iPhone je SE, IOS 12.4.1. Viber bi inače trebalo da podržava sve od IOS 10.

IMG_0870.PNG
 
pa apdejtuj ga,imaš 13ticu uredno za SE,a 1gb ram-a uređaji koji ostaju na ios 12 dobijaju uredno sigurnosne pečeve (sad je aktuelan 12.4.5) i neće biti problema sa vajberom.
 
Sta je to nasilno teraju ljude da azuriraju sistem? Sta viber zaboli k dal na svom uredjaju imam poslednji update???

I ja imam se na 12.4 bas me zanima dal ce mi raditi viber :)
 
pogrešan fon imaš onda,tako je uvek bilo sa eplom.
 
Nije nikad :-D ali nikad dok god je app imala podrsku za tu verziju iosa nikada nisu pravili pitanje oko verzije da li je poslednja za moj uredjaj ili ne :) ios 13 katastrofalan najvise se oseti u trajanju baterije gde je ocajan pad sot-a,i uopste ne prepprucujem coveku update...
 
Nešto mi nije logično da je to zbog verzije iOS-a. Tako bi baš šutnuli veliki broj korisnika koji su još na starijim verzijama. A valjda bi i tekst poruke bio bio detaljniji.
@igor88: Ti nisi dobio takvu poruku?
 
Nisam ne koristim se osim kada mi bas bas zatreba ... bas bi mi bilo razocarenje da ga uzmem i viber da ne radi....
 
Ja nešto kapiram da je to možda zbog toga što je na tom broju nekada (pre 3 godine) bio Viber za windows phone. Možda se poruka odnosila na njega a to što je stigla ovde je neki njihov bag. U svakom slučaju videćemo ako se javi još neko a najkasnije 1. marta :d
 
Moguce da je to to....
Jer tad i gubi windows mobile podrsku za viber. :-D
 
Ja koristim Viber na 10.3.3 iOS-u tako da to nije sigurno zbog toga.
 
Takođe imam iP7 na 10.3.3 Sve mi radi savršeno, kao i Viber.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na 10.2.1 je bio kad sam ga kupio [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija grmi sa 10 mislim da je to najbolji ios ikada.
 
Brate, većina prijatelja/poznanika koji imaju 6s/7/8 se napatiše i sa 11 i 12 a posebno sa 13-icom. Na 10.3.3 sve radi savršeno. Apdejtovao bih, al ne vidim razlog da idem svesno u probleme, tako sa sam jos na starom dobrom 10.3.3

Izvinjavam se za off
 
Poslednja izmena:
Mislim da nikad nece biti ios takav kao sto je bio ios 10. Optimizovan, brz, jos i baterija nije curela... ios 12-13 rade OK ali to toliko jede bateriju da je to uzas...
 
Nazad
Vrh Dno