Šta je novo?

Android telefon sa LED notifikacijom?

dgojic

Cenjen
Učlanjen(a)
17.03.2012
Poruke
18
Poena
155
Trebalo bi da zamenim svoj vremešni Samsung S3 Neo za neki nov telefon. Cenovni rang bi bio oko 150 - 180 eur, ali mi je pod obavezno da telefon ima krštenu LED notifikaciju za propuštene pozive, poruke, itd. Ispostavilo se da mudraci koji danas projektuju telefone smatraju da je ova stavka nebitna, što mi ne ide u glavu, al ajde... Meni je telefon uvek u silent modu i ova opcija mi je neophodna.

Ako imate pouzdanu informaciju koji telefoni u tom cenovnom rangu imaju LED notifikaciju, bio bih vam zahvalan. Pokušaj dobijanja ove informacije u prodavnicama i kod operatera je uglavnom izazivao muk i savet "da se raspitam po internetu"... Gde za jedan isti model telefona na dva sajta/foruma dobijem oprečne podatke. Tako da...

Hvala još jednom!
 
Nov ili polovan? Ako moze polovan, S7 edge definitivno za oko 150 evra, zaokruzen telefon, plus lepa i nadaleko vidljiva LED notifikacija (za razliku od recimo Huawei P9 lite kome je LED notifikacija velicine tacke na i).

Edit: Sad videh da si napisao nov telefon, onda ovo pada u vodu :)
 
Poslednja izmena:
a3.ako bude problema sa notifikacijom tu su app rešenja (sve džabe) ali na dva u mojoj neposrednoj blizini rade kako treba,sem fb mesendžera iz kojeg već razloga (vajber i whatsapp radi).
 
Teško u tom cenovnom rangu. Čak i dosta skupljih modela pa nema adekvatnu diodicu.
 
Katastrofa... Vidim čak po komentarima gore da ni razne aplikacije nisu pouzdano rešenje - na nekim telefonima rade, na nekim ne; za neke servise rade, za neke ne...

Iskreno, meni se nekako najviše dopao Huawei P Smart 2019, pa ne znam kako bi te aplikacije koje imitiraju LED notifikaciju radile na tom telefonu. Telefoni preko 200 evra prosto izlaze van mog budžeta.
 
Redmi note 8 pro ima led diodu...nije velika, ali moze da se vidi kad dodje notifikacija...mislim da sam video oglas ovde na forumu za 180e sa vip garancijom od 2 godine... :D
 
Xiaomi Mi 9 Lite - notifikacioni LED je na pozadini u vidu XIAOMI logoa. Malo skuplji od zeljene cene.
Xiaomi Redmi Note 8 Pro - notifikacioni LED je na prednjoj strani tik desno pored prednje kamere. Malo skuplji od zeljene cene.
Xiaomi Redmi Note 8 - notifikacioni LED je na prednjoj strani levo od prednje kamere. Tacno upada u trazeni cenovni opseg.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9862&idPhone2=9812&idPhone3=9814
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno