Razlog prodaje je visak ili slabo ako uopste koriscenje. Svaka proba je moguca tj. obavezna, ne saljem kurirskim sluzbama posto je roba previse osetljiva za tako nesto.

Licno preuzimanje u BG (vozdovac)

Stavka 1.

Canon L 17-40mm f4, kutija, papiri i sve sto ide uz objektiv + sigma Multicoated DG UV filter, vizuelno stanje objektiva kao na fotkama, mehanicki perfektan.
Fotke 17-14

Cena: 320 evra
------
Stavka 2.

Sigma EX DG 15mm f 2.8 Diagonal fisheye (canon mount), kutija, papiri i sve sto ide uz objektiv, vizuelno stanje objektiva kao na fotkama, mehanicki perfektan.
Fotke Sigma 15mm

Cena: 350 evra
------
Stavka 3.

Canon Extender EF 2x Mark III, kutija, papiri i sve sto ide uz ekstender, vizuelno stanje kao na fotkama (koriscen je bukvalno par puta, prakticno kao nov), mehanicki perfektan.

Fotke EXT2X

Cena: 300 evra
------
Stavka 4.

Canon Extender EF 1.4x Mark II, vizuelno stanje kao na fotkama (preziveo 2 rata, jedan od zene a drugi poslovni) salu na stranu, izubijan je, koriscen je, izgreban je ali potpuno ispravan, mehanicki perfektno radi.

Fotke EXT1.4x

Cena: 100 evra
------
Stavka 5. (retkost)

Canon 300mm f2.8 L IS Mark I Vizuelno stanje objektiva kao na fotkama ima ogrebotina (po kucistu), mehanicki perfektan, stakla perfektna, kofer, strap, zonerica, papiri iz USA, ja sam 3 vlasnik. Savrseno radi, ne mogu da nadjem kozni "poklopac".

Fotke 300mm_2.8_IS

Cena: 1450 evra
------
Stavka 6.

Sachtler Ace M tripod i fluid glava za kamere do 4kg koriscen par puta (prakticno kao nov) papiri i sve sto ide uz njega.

Fotke Sachtler_Ace

Cena: 350 evra
------
Stavka 7.

Camtree Motorizovan rail za kameru duzine 1m. Moze i na cekrk, sve sto ide uz njega kutija za nosenje, baterija, punjac itd. Ima svoj mount pa vam glava nije potrebna za track. Kupljen na oglasima.

Fotke Camtree_rail

Cena: 150 evra
------
Stavka 8.

Wacom Cintiq 16 pro DTH1620AK0 4K, kupljen preko firme, garancija domaca do decembra (nemam fiskalni ali za nedaj boze ostvariva je), sva oprema sto ide uz tablet Kutija itd. koriscen kao backup za cintiq 24 proteklih 7-8 meseci. Stanje kao na fotkama (staklo perfektno) po neka sitna ogrebotina od koriscenja.

Fotke Wacom_Cintiq

Cena: 1050 evra
------
Stavka 9.

Samsung Gear VR naocare, kutija papiri itd...

Fotke Gear_VR

Cena: 35 evra

Sve fotografije su od danas.

Kao sto je navedeno, oprema u oglasu je slabo koriscena, cene nisu fiksne i mozemo da pregovaramo oko cene kao ljudi, slobodni sta da date ponudu koju hocete ako mislite da moja cena nije fer.

Ako vise stvari hocete da kupite mogu da vam dam prednost i popust. Ne rezervisem (izuzev da ste se uputili da preuzmete sta vec zelite).

Za predmete koji su kupljeni polovni je vec navedeno, to moze da znaci da nemam kutiju (papirnu) ili da nesto sitno nedostaje.

Sto se tice zadnjih poklopaca objektiva, oni su toliko rotacija imali sa ostalim mojim objektivima, moguce je da je neki izgrebaniji od drugog ali ako bas zelite noviji poklopac na polovnom objektivu mogu da vam dam najbolji ocuvan koji imam.

Vecina stvari je kupljena relativno davno pre 4-5 godina i vise, nisam proveravao koliko traju garancije ali to mozemo zajedno ako budete zainteresovani.

Samplove ne mogu da saljem ponaosob, svako moze da dodje da proba ili da se strpi par dana dok ne uploadujem.

Ukratko stakla na punim otvorima blende
Canon 300 je najostrije nesto sto sam video i koristio,
Canon 17-40 solidan primerak, imao sam bolji koji sam morao da prodam, posle sam kupio ovaj, nije los.
Sigma 15mm na solidan centar coskovi onako ipak je to fisheye...
1.4x ext odlican ne muti! 1 blenda manje
2x ext strava, 2 blende manje

Zamene mi nisu interesantne.

Kontakt preko poruka na forumu.