Šta je novo?

Dilema, 100€ vise dati za 2 god garancije i placanje na rate?

josemourinho

Poštovan
Učlanjen(a)
01.07.2014
Poruke
569
Poena
70
Mi 9T 6/128 - 285€
Mi 9T Pro 6/128 - 350€
Note 8 Pro 6/128 - 240€
Oneplus 7 8/256 - 380€

Note 8 Pro 6/64 - 260€ - na rate, garancija 100% sigurna 2 godine
Mi 9T Pro 6/128 - 445€ - na rate, garancija 100% sigurna 2 godine


Iskreno ni sam ne znam, hocu da promjenim mobitel ima sigurno pola godine, jedno 3-4 puta sam se do sada odlucivao i nekako prvi put je bio A70, a onda svaki iduci Mi 9T odlika, ali svaki put nesto drugo iskoci :D

nisam imao opciju Xiaomi preko rata, sad je imam ali cijena Mi 9T Pro modela je 100 eura veca, da je 50 ne bi se razmisljo ovako ni sam ne znam :D

Lakse mi nekako ovako kad napisa pa da se skontam, slobodno i vi recite sta bi uradili, sto je najgore nisam neki korisnik zahtjevni, tako da svaki od ovih mobitela ce mi biti super, sad sam na Honoru 9, koji ima preko 2 godine staza i koji i dalje mi radi super, ali doslo vrijeme za promjenu :D
 
Poslednja izmena:
Note 8 Pro na rate sa sigurnom garancijom. Ako sam dobro razumeo nisi nešto zahtevan, plus ne rutuješ i ne menjaš romove pa bih ti ja preporučio njega.
Zadovoljni su mu vlasnici (idi u odgovarajuću temu i pitaj) a imaš dvogodišnju garanciju i kupovinu na rate za OK cenu.
 
Note 8 Pro na rate sa sigurnom garancijom. Ako sam dobro razumeo nisi nešto zahtevan, plus ne rutuješ i ne menjaš romove pa bih ti ja preporučio njega.
Zadovoljni su mu vlasnici (idi u odgovarajuću temu i pitaj) a imaš dvogodišnju garanciju i kupovinu na rate za OK cenu.
Vjeruj nekako sam najbliži toj opciji, zao mi je sto necu dobiti amoled ali ne moze sve da se dobije
tek sam sad skonto da mogu prosiriti memoriju karticom tako da mi je smeta sto je 64gb verzija

Najvjerovatnije ce tako i biti morati Cu preci preko toga sto nije amoled i sto ima rupicu u odnosu na 9t pro, po brzini sto sam pregledo cini se tu negdje, a cijena je dosta manja :D
 
@josemourinho Ja sam u identicnoj situaciji kao ti. Imam RN4 vise od 3god i ekran mu je izlupan do te mere da ne rade navigacijski tasteri vec idem preko quick ball. [emoji16]
Isto sam gledao modele kao ti: Mi9T i RN8 Pro...otisao da kupim RN8 Pro i kad sam ih video jednan pored drugog i veliku razlika sto se tice ekrana u korist Mi9T onda sam odustao od 8 Pro dok mi je 9T skup(to je samo moj stav da ne dajem tolike pare na telefone) tako da i dalje nosim RN4.
Mozes i da sacekas neku akciju za 20% pa onda uzmes na rate sa fiskalnim racunom. Ne znam kako nisi uzeo oko crnog petka i nove godine...vise puta su bili popusti od 20%.
Mi9T Pro 6/64 je skoro bio u Gigi 43.000din, a 6/128 malo vise.
 
@josemourinho Ja sam u identicnoj situaciji kao ti. Imam RN4 vise od 3god i ekran mu je izlupan do te mere da ne rade navigacijski tasteri vec idem preko quick ball. [emoji16]
Isto sam gledao modele kao ti: Mi9T i RN8 Pro...otisao da kupim RN8 Pro i kad sam ih video jednan pored drugog i veliku razlika sto se tice ekrana u korist Mi9T onda sam odustao od 8 Pro dok mi je 9T skup(to je samo moj stav da ne dajem tolike pare na telefone) tako da i dalje nosim RN4.
Mozes i da sacekas neku akciju za 20% pa onda uzmes na rate sa fiskalnim racunom. Ne znam kako nisi uzeo oko crnog petka i nove godine...vise puta su bili popusti od 20%.
Mi9T Pro 6/64 je skoro bio u Gigi 43.000din, a 6/128 malo vise.
Vjeruj to je to, znaci ima sigurno preko pola godine kako gledam novi mob ali nikako da prelomim i uzmem ga, prvo A70 htjeo pa se zaljubio u Mi 9T, ali ono *mjau**mjau**mjau* zao mi dati neke sad velike pare iskreno, pogotovo kao kes nekako bi na rate to lahko prelomio zato mi ova 8 Pro taman ispadne po tim uslovom

Ali opet ekran i puni ekran kod 9T mi je vrh, da je bar ovaj na rate 50€ manje ne bih se ovoliko dvoumio, ali dati 450€ mi bas zao iako je na rate opet previse mi

Ne znam moram se dobro skontat, 8 Pro je nakakav mi kompromis gdje eto odustajem od amoleda ali *mjau**mjau**mjau* cijena se uklapa

Sto se tice izbora nemam ga bas previse jer iz BiH sam, pa ili preprodavaci gdje garancija nikad ne znas kakva je ili operater gdje mogu na rate ali su digli bezobrazno cijene

Mislim ne zuri mi se toliko pa eto moram se skontat, javi i ti sta odlucis :D
 
8 Pro. Fenomenalan fon. Nemam ga, imaju ga ortak i komšija. Ja imam Huawei P20 Pro i telefoni su egal sem u kameri koja je još uvek na strani P20 Pro (samo u uslovima lošije osvetljenosti). Čak fluidniji u radu 8 Pro.
 
mi9t na oglasima.sve što ti treba je da je prodavac proveren.fonovi nemaju problema,nisu od juče van pa da je kocka.više ni ne znam koliko ih je oko mene baš sa oglasa,ni najmanji problem.
 
@Bobajakuda

Jesi se skontao šta ćeš? :D

Ja sam i dalje u dilemi, najviše sam za note 8 pro, 260€ na 24 rate sa 2 godine prave garancije, mogu ga sad u martu u operateru

Čak preko šoping kartice sam se skonto da mogu 9t pro uzet ispadne me 350€ pa lagano godinu plaćati, jer pretjerali su u telekomu 450€ ispadne nisu normalni, samo eto garancija je godina i ta godina je ono ni tamo ni vamo jer nikad ne znaš hoće li ti uvažiti

One plus bi stvarno nekad volio imati ali baš mi je puno 380€ za obični model

Ovako čisto ekonomski, logički kad razmišljam note pro je logican izbor, ali onaj full screen još amoled me vuče za 9t pa i obični verziju tako da sam i dalje ni tamo ni vamo ko da stan kupujem a ne mobitel hahaha


Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
I ja sam pre nove godine odlucio da uzmem Note8Pro na akciji u MiSrbija...bio je oko 26.000 6/64 i odem medjutim slucajno videh 9T i onda odustanem jer je dosta bolji ekran i generalno lepsi telefon + ima SD umesto MTK.
Ja sam resio 9T na rate. I za moju psihu je to mnogo, ali ja retko menjam telefone tako da...
Ne znam sta da ti kazem. Ako retko menjas mozda je bolje da se ispruzis pa da si miran nego posle da se kajes. Razmisli dobro.

A ovo za Pro i nonPro...mislim da nema svrhe da uzimas Pro verziju kad je i nonPro odlican.
 
Poslednja izmena:
svesni ste obojica da prvim padom možete da se pozdravite sa garancijom i to svakom?mi9t je krajnje pouzdan model,pošto nećete da preprodajete ista vam ne znači išta.
 
Nazad
Vrh Dno