Šta je novo?

Novi telefon

Wortx

Poštovan
Učlanjen(a)
15.10.2014
Poruke
360
Poena
70
Koristim Note 5 Pro vec blizu 2 godine i vise sam nego zadovoljan. Touch zna da zabrlja ponekad i imam ghostove, ali sam vec navikao i ne osudjujem ih zbog toga. U aprilu mi istice ugovor i polako razmisljam sta bih mogao da uzmem.
Do tada ce se verovatno promeniti cene/stanje kod nekih modela, novi ce izaci.

Za sada gledam Nova 5T, P30 ili Mi 9T. Verovatno bih opet uzimao preko ugovora, mada nije 100%. Mi 9T Pro nemaju u ponudi, niti Mi 9.

Sta bi od navedenih bila najbolja kupovina sada, odnosno da li ce nova Mi 10 serija izaci do aprila i doneti nesto novo, vrednije kupovine od trenutnih?
 
Trebalo bi da bude dostupna tada, sad dal ce biti kodnopertera to niko ne moze da zna sad sredinom februara.

Do tada cemo verovatno videti i novi modele ili nove modele redmi note serije. Sa sadasnje tacke gledista ja bih uzeo mi 9t zbog ekrana bez notcha, rupica itd.. Od tih gore Nova 5T svakako ne bih uzeo, a i generalno huawei je u kanalu zbog oce zabrane i razvijaju svoj OS kako ce to na kraju ispasti, isto ko ce ga znati :) Od ostalih u tom nekom cenovnom rangu jedino je Samsung predstavio nove modele, A51 i A71 ali oni su realno preskupi za ono sto nude, sto opet ne mora nista da znaci, ako ponuda operatera bude dobra.

Krace receno ako vec ne uzimas sad, rano je za pitanje sta uzeti u aprilu :)
 
Poslednja izmena:
Nova 5T nije obuhvaćen američkim sankcijama, a inače odličan je telefon, brz, fluidan, dobra baterija, dobra kamera, izuzetan dizajn. Ako do sada nije dobio, do aprila sigurno hoće nadogradnju na Android 10, tako da ako ti se sviđa i bude povoljan, slobodno možeš da ga pazariš.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno