Šta je novo?

AMD FX 8530 na Gigabyte GA-970A-DS3P (rev 2.1)

KevinFlynn

Zapažen
Učlanjen(a)
11.02.2020
Poruke
5
Poena
21
Pozdrav pitanje za ljude koji imaju ili su imali ovu plocu dakle Gigabyte GA-970A-DS3P (rev 2.1) dali bi na njoj stabilno radio AMD FX 8350? OC me ne interesuje tako da bi bilo na stock_u, inace sad tj vec godinama na ovoj ploci imam AMD FX 6300 koji perfektno radi takodje imam i odlicno napajanje seasonic 750w a i kuciste mi je dobro provetreno 4 (120mm) fentilatora, cpu kuler je CM EVO 212

U principu postavljam pitanje jer na internetu nema odgovora vec vidim trolovska lupanja jedni pricaju da moze cak i OC do 4.8 drugi da se VRM sprzi na stoku itd dok na samom gigabyte sajtu stoji da je FX 8350 podrzan out of the box cak i FX 8370



Hvala unapred na savetima
 
pod uslovom da su sve komponente ispravne.
 
Da sve ispravno sa moje strane i proc takodje, uzimam od drugara kod njega na staroj masini je radio do pre mesec dana samo sto je poceo da prodaje delove vec je prodao plocu\memoriju samo mu taj proc ostao i napajanje
 
Ako ti je tolika frka kontaktiraj me na PM ako bi prodavao, mada ce raditi sigurno imam istu plocu kao ti
 
Pozdrav pitanje za ljude koji imaju ili su imali ovu plocu dakle Gigabyte GA-970A-DS3P (rev 2.1) dali bi na njoj stabilno radio AMD FX 8350? OC me ne interesuje tako da bi bilo na stock_u, inace sad tj vec godinama na ovoj ploci imam AMD FX 6300 koji perfektno radi takodje imam i odlicno napajanje seasonic 750w a i kuciste mi je dobro provetreno 4 (120mm) fentilatora, cpu kuler je CM EVO 212

U principu postavljam pitanje jer na internetu nema odgovora vec vidim trolovska lupanja jedni pricaju da moze cak i OC do 4.8 drugi da se VRM sprzi na stoku itd dok na samom gigabyte sajtu stoji da je FX 8350 podrzan out of the box cak i FX 8370



Hvala unapred na savetima

Radiće. Imam istu ploču i isti CPU i radi odlično. Uostalom na GIGABYTE sajtu imaš deo CPU support gde stoji i FX8350. Ploča podržava sve procesore do 125W. Preko toga ne.
 
Pa pazi, ima hladjenu 4-faznu vrm sekciju. Definitivno bi kupio jedan od onih tankih(12mm sirokih) scythe ventova i ubacio da duva sa zadnje strane socketa.
 
Nazad
Vrh Dno