Šta je novo?

Problem u igrama

Pedja82

Cenjen
Učlanjen(a)
28.04.2012
Poruke
61
Poena
159
Od pre neki dan imam problem u igrama. Posle par minuta igre se crashuju. Kod nekih izađe obaveštenje kao sa slike, a kod nekih samo zacrni ekran i moram da izađem na alt+f4. Probao sam i sa reinstalacijom sistema i opet se isto dešava. Verovatno je neki hardverski problem, ali ne znam šta bi moglo da bude. Da li je neko imao sličan problem. To se samo dešava u igrama. Sve ostalo (gledanje filmova, yt itd) radi savršeno.
0a25e480094c50088e962ef41655e269.jpg


Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Je l' si pokušao to što ti piše na fotki? Stavio novije (ili čak par meseci starije) drajvere i reinstalirao DirectX?

edit: Probaj nešto odavde da li radi.
 
Poslednja izmena:
Imstaliran mi je 442.19 najsvežiji driver. Nisam pokušavao sa starijim.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Koji windows koristis?
Edit: Vidim da je desetka pro, probaj apdejt windowsa...
 
Poslednja izmena:
Uradio sam i update windows-a i pokušao sa instalacijom nekoliko starijih verzija drivera, ali opet se isto dešava.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Proveri koliko ti pokazuje memorije za gpu.

...riding on 720p...
 
Sad sam uradio test grafike u Kombustoru. Vrteo je oko sat vremena, maksimalna temperatura je bila 80 stepeni. Ali posle nekih pola sata, počelo je da piše GPU load 0% i na momente da izbacuje neke jedva vidljive crne kockice koje se pojave u milisekundi i nestanu. Te kockice isto počinju da se pojavljuju nekoliko sekundi pre nego što izbaci iz igre.
273eceb97e3a1857a33397fbcc61a952.jpg


Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Po tome, riknjava ti grafa...

...riding on 720p...
 
Ostaje ti da probas kod nekog tvoju graficku, ili od nekog uzmi pa kod tebe isprobaj
 
Poslednja izmena:
Probao sam kod druga, problem je do moje grafičke. Sutra ide na reklamaciju. U svakom slučaju, hvala svima na pomoći i savetima.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno