Šta je novo?

Refurbished iphone

eborko

Cenjen
Učlanjen(a)
23.01.2019
Poruke
862
Poena
155
Da li je neko imao iskustva sa telefonima koji su koristeni a u mint stanu ili kako naziv teme kaze refurbished iphone? Garancija je 6 mjesecia cijena je dobra. Interesuje se moj drugar pa rekoh da mu pomognem.
Cijena iPhone x 34e na 18 mjeseci.
iPhone XS 42e na 18 mjeseci
I iPhone XS Mas 48e na 18 mjeseci.

Gesendet von meinem Mi 9T Pro mit Tapatalk
 
Ja imam refurbished MacBook. Kupljen je u Americi i nije bilo razlike između novog i tog. Bio je u pakovanju sa svim folijama, baterija nije bila punjena.

BestBuy na takve uređaje daje punu garanciju od godinu dana.
 
Ja kako sam citao na apple site pise da ide i nova baterija, novi kablovi itd. Ovo je u Bih, drug je pitao i receno mu da je stanje baterije oko 90%.

Gesendet von meinem Mi 9T Pro mit Tapatalk
 
Neka me ispravi neko ako grešim, refurbished bi trebalo da bude kao nov, sa promenjenom baterijom i ponovo zapakovan od strane proizvođača sa garancijom od početka. To su uređaji koji su nekada vraćeni na garantni servis.

To što tebi ili tvom drugu nude, zvuči kao polovan uređaj. Imaju Amerikanci i to, i budu još jeftiniji od refurbished, nekada dođu bez pakovanja ili dela opreme.
 
Zavisi gde kupuje refurbished iphone. Sve što nije apple store ja ne bi kupio. Koliko znam tamo je godinu dana apple garancija koja važi svugde u svetu.
 
Ma ovo je neka pilicarska radnja.

Gesendet von meinem Mi 9T Pro mit Tapatalk
 
Diskusija onda i nema nekog smisla, to je macka u dzaku, kao i kad kupujes polovan uredjaj sa oglasa.
 
Ma lol... taj je refurbished tako što su ga popravili u nekom servisu verovatno. Bolje polovan da uzme sa preostalom garancijom kad natrči negde povoljno na oglasima.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno