Šta je novo?

Kompaktni telefon

budjoni

Slavan
Učlanjen(a)
10.06.2008
Poruke
576
Poena
345
Zdravo, razmišljam šta da kupim posle Pixel 3 a da ne bude preveliko. Do sada sam razmatrao S10e (ali ne volim TouchWiz, razmazio sam se čistim androidom) i OP 7 pro (hardverski i softverski super osim što je preveliki). Nekako sam stekao utisak da je iPhone negde dimenzijama ono što bi mi odgovaralo. Problem je što nemam predstavu o novim modelima, vidim da ima Xs i Xr koji mi deluju zanimljivo. Koristio sam jedno vreme iP SE i bio prezadovoljan, nadao se da će izaći SE2 ali izgleda da neće skoro. E sad, možda neko ima preporuku šta mi je činiti. Hvala.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
XS, ako baš želiš iPhone
Samo, cijena...prava sitnica
 
Poslednja izmena:
IPhone 11 Pro. Ja se zaljubio u dimenzije telefona i osećaj u ruci.
Druga opcija Galaxy S10e. Takođe perfektno leži u ruci, autonomija očaj živi.
Treća opcija Xiaomi Mi 9se, odlično leži u ruci. Nije baš flagship.
 
Sve mi odgovara na njemu, samo sam proklet pa volim da menjam telefone.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
Volim i ja samo se moraš pomiriti sa tim da je ove godine većina podbacila + generalno očaj ponuda u "kompakt" segmentu...stavljam pod "" pošto generalno pravih kompakt telefona više i nema (čeka se eventualno sony sa naslednikom xz2c ili taj već 3 godine najavljivani se2 od appla).
IPhone 11 Pro. Ja se zaljubio u dimenzije telefona i osećaj u ruci.
Druga opcija Galaxy S10e. Takođe perfektno leži u ruci, autonomija očaj živi.
Treća opcija Xiaomi Mi 9se, odlično leži u ruci. Nije baš flagship.
Prelaskom sa p3 na samsung s10e se ne bi usrećio ni u jednom pogledu (osim psihološkom da je promenio nešto).

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
 
@ajovetic ja vec duze vreme trazim cime da zamenim s7, ali nista ne nalazim.
Problem je sto mi je vec baterija ovde malo prsla, tako da cu bar nju videti da zamenim kad vec nema telefona da nisu ko cigle.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
S10e mi je po izgledu i velicini idealan telefon, i bio sam resio da ga kupim, medjutim video sam da se dosta ljudi zali na autonomiju, pa sam odustao.
E sad ovaj p30 bi mi cak bio prihvatljiv, ali ne znam da li bi on bio upgrade u odnosu na s7, posto vidim da ima malko losiji ekran, nema aod, ne znam kakva mu je kamerau odnosu na samsung.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
S10e nema ništa lošiju autonomiju od S7
 
S10e mi je po izgledu i velicini idealan telefon, i bio sam resio da ga kupim, medjutim video sam da se dosta ljudi zali na autonomiju, pa sam odustao.
E sad ovaj p30 bi mi cak bio prihvatljiv, ali ne znam da li bi on bio upgrade u odnosu na s7, posto vidim da ima malko losiji ekran, nema aod, ne znam kakva mu je kamerau odnosu na samsung.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

P30 ima odličan ekran, kamera je 2 galaksije bolja od S7, ima AOD i baterija mu je odlična.
 
S7 je relikt iz davne prošlosti, nije teško biti bolji od njega. Redmi Note 5 kao niskobudžetni i stari model je bolji od njega što se tiče rada, o bateriji da se ne priča. Šta onda reći o dosta boljim i novijim modelima.
Da me neko ne shvati pogrešno pričam iz prve ruke, bio sam vlasnik oba spomenuta telefona.

Tako da izaberi telefon koji ti paše po dimenzijama i ne komplikuj sebi. Ako si navikao na Samsung UI slobodno S10e a ako si otvoren i za druge kombinacije utoliko bolje.
 
Slazem se da je s7 vec proslost. Nisam neki samsung fun, ali prosto imaju lepe telefone.
Jel ima neki savet izmedju recimo s10 i p30? Deluje mi da ta 2 jos mogu da svarim sto se tice velicine.
 
Haha ako je dopunjavaš 1-3x dnevno, izgura [emoji23][emoji6] ...još uvek nisam siguran da li mi je na listi svih telefona najgori sa autonomijom bio pixel 2 Ili s10e (mislim pixel ali s10e nisam dovoljno dugo nosio da vidim koliko je tačno očajan).

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@Cvoruga Ako žena nije upala u ovaj "modni trend" višenja na insta po ceo dan, uzmi bez razmišljanja...odličan je tel (osim tog dela sa baterijom)! Uostalom žene uvek nose torbice, a ovaj samsung powerbank 10000mAh je mali, elegantan i jeftin. [emoji6][emoji2772]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno