Šta je novo?

Zelene linije na ekranu

Ima veze jer može sutra da se zatvori firma, to je samo hint da dok WW ne reši trenutnu situaciju treba da se izbegava. U Srbiji ima previše problema sa reklamacijama i bez toga.
 
Da postavim i ja pitanje za moju muku
Da li moze ovo biti napajanje ili nesto drugo ili je sasvim sigurno graficka za deponiju
8LKFY.png

Pojave sw ovako poremeceni pikseli i komp ne radi par sekundi, pa se iskljuci ekran na sekund pa se onda sve vrati u nirmalu ili jos jednom sve isto. Ponekad izadje i ovo plavo
8LKHX.png
 
Grafička. Ako hoćeš 100% da budeš siguran, probaš na drugom kompjuteru. Ali, velika je šansa da je grafička.

edit: Ako drug kaže da nije crkla, neka pita druga šta da radi (možda on zna nešto što mi ne znamo, možda je njegova grafika bila...).
 
Poslednja izmena:
A da, rekao je to. Sad je ponedeljak. Podseticu ga da isporba za svaki slucaj kod druga
A sta kazes za onu graficku sa moje teme ti si sigurno strucniji od mene po pitanju komponenata i pordavaca na kp
 
Ali nova :D!!!!! Svi previdese to. Nego meni jedino nije jasno kako sa ovim astronomskim cenama da nova bude "samo" 9k pa zato pitam. Brat je nasao rx 560 za 80e kupljenu u januaru 2019 i ima jos skoro dve godine u garanciji. Ali bolje ovu novu ja kontam, isto je para.
 
Pa sta predlazes?
Sve su ti graficke blizu sto evra i to polovne. Ovo je odlicna graficka. Ima dosta grafickih slicnih performansi kao sto sam naveo tu od 80e i to izarcenih bez garancije.
 
Kaze drug od mog brata da moze biti do windowsa
Burazer mi igra cs go vec pola sata. Kaze taj drug da cim hoce da udje u igru da onda verovatno nije graficka
 
Grafička ne može da spreči da uđe u igru, to samo OS može. Moguće da dobije crn ekran ili razne anomalije a to može da bude i zbog drajvera.
 
Radila je grafička par dana možda sedmicu pa je počela opet da zeza sa artifacts(našao sam pravi termin)
Saznao sam da je burazer najverovatnije prilikom instalacije nove grafičke ostavio drajvere stare grafičke i nemam pojma kad je i kako instalirao nove. Ne znam šta se dešava kada se instaliraju novi drajveri za novu grafičku, možda se stari deinstaliraju autmatski? Ja sam protumačio ovo kao mogući izvor problema. Šta mislite? Koliko to može biti opasno? Kako se može proveriti da li ima ostataka prethodnog drajvera za prethodnu grafičku karticu?
 
Nazad
Vrh Dno