Šta je novo?

Realme X2 Pro

Skiler

Poštovan
Učlanjen(a)
29.10.2018
Poruke
45
Poena
59
Ima li ko ovaj telefon? Meni stize za dva dana, svakako ga kupujem ne trazim savet samo me interesuje da li ga neko ima jer mi je cudno da cak nema ni temu na forumu (ne samo ovde nigde nisam nasao) s obzirom da je telefon godine u 2019 i best buy realno
 
Poslednja izmena:
Koliko si platio telefon? Po cemu je bolji od xiaomi mi 9t pro, mi 9? Pre neki dan sam prvi put video taj telefon kod nas na oglasima i deluje mi zanimljivo.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
855+,90hz samoled,50w punjenje,stereo zvuk prednosti i msrp cena u kini/indiji (350e).

mane izrada,fabrički softver i kamere u odnosu na mi9t pro,mi9t nije u klasi.

po msrp ceni apsolutni bb,ali ja nisam čuo da je iko ovde uspeo i da priđe toj ceni,ovde je bio 500e dugo vremena i to od upitnih prodavaca sa kp.
 
Poslednja izmena:
Sad vidim da ga ima za 380e na kp, e sad kolko su pouzdani ne znam. Voleo bih da vidim taj ekran, koliko sam cuo kazu da se bas primeti razlika.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
pouzdani su kao i svaki fon danas,to su sve iste fabrike,razlika je što je staklo nazad na mi9t/pro i popap kamera,ovo je više sveden fon kao npr pokofon.jedini realan veliki minus je softver,miui je ipak puno ispred.
 
I sw su zategli sa poslednjom verzijom. Makar koliko sam video kod Indusa.

Meni se generalno ne sviđaju dimenzije ovog telefona, inače na papiru je odličan. Plus deluje da ima deblje bezele od OnePlus 7t iako su to faktički isti telefoni

Kada ga dobiješ proveri sivu boju pri niskom osvetljenju

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Eto bela boja iz ruke kako izgleda.
df9f94be49816b874c0d4643ccb225e7.jpg
 
Mene takođe zanima ovaj telefon.Vec neko vreme sam u dilemi između galaxy note 9 i OnePlus 6t koji mogu da se nađu za oko 400e u dobrom stanju. Verujem da je ovaj realme ok jer je to deo oppo kompanije koja je jedna od vodećih u Kini u svetu mobilnih telefona. Jedini problem je što ga retko ko ima ovde pa ne znam kakva su iskustva
 
Kad već imaš 400e dodaj još 50 i kupi nov 7T.
Ja bih rado probao ovaj model, ali samo da košta 350e kod nas. Za 450-500 Oneplus se kupuje.
 
Nikako mi se kod OnePlus 7t ne sviđa ona okrugla kamera pozadi, radije bih uzeo OP 7 pro ali se još uvek ne može naći ispod 500e
 
ako već možeš da nađeš oppo po tim cenama i imaš da daš 400+ na fon,reno ace je jasan pobednik čak i pored 7t po mom mišljenju.
 
Gde da kupi oppo Reno Ace ?

Ali slažem se da ovaj mob ne bi trebalo da je preko 350,360e

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
pa zato sam i napisao ako,ja da mogu da ga nadjem za i 450e sutra bi ga kupio.
 
Ima na oglasima 500e Oppo Reno 10x Zoom.
 
Gde ima 7t nov za 450? Ja nisam video nigde ispod 500, tj ima ali kineska verzija HD1900 da se nadje za 480, ali HD1903 je global verzija i ja nigde nisam video za ispod 530 dok realme x2 pro ima za 380
 
Pitanje da li ga ti ljudi imaju na stanju za 380e.. realnije je da košta oko 420e

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ma imaju na stanju zvao sam, samo dva prodavca nude po 380, dok kod jednog nema garancije jer kako kaze garancija kod svih prodavaca na KP ne obuhvata nijedan znacajniji deo nego samo softver i mikrofone i te gluposti koje resavas sa 20 evra ako crknu a 99% da nece da crknu
 
Uh , onda možda i padne nekada na 350e :) šteta što ima ogromne bezele po današnjim standardima.
Npr OnePlus 7t ima veći ekran od njega a skoro je 1mm uži..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
vidim baš mrtva tema, pa pretpostavljam da ga niko nema?
htjeo pitati kakav mu je sistem tj. ovaj od realmea software koliko je ispeglan?

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Ja sam probao kod drugarice na brzinu, skroz je okej... :)
 
Nazad
Vrh Dno