Šta je novo?

Zanimljivi gedzeti

Fake birds za plasenje su bacene pare, po komisiluku su kupovali i naravno nista :D

00005b44_medium.jpeg

images

Kod moje tašte na terasi, 7 sprat, plastični gavran radi posao.
E sada, mož' bit' da će jednog momenta golubovi da ukapiraju da je ta ptičirina fake, i da će da počnu da joj se penju na glavu.

Kod mene na terasi, ultrazvučni terač radi uspešno već duže vreme (osim opisanih tehničkih problema sa baterijom :( ).
 
Nije baš isto. Ovde je crevo stalno pod pritiskom, ventil za puštanje vode se nalazi na ručici tuša. Nije zgodno ustajati sa šolje i protezati se do slavine na kadi sa gaćama oko članaka :)
Pozdrav

Sad' baš nešto nije da razumem šta će ti to, dok su ti gaće oko članaka?!? :trust:

Ne ispira ti se šolja dobro kada povučeš vodu?
 
Sad' baš nešto nije da razumem šta će ti to, dok su ti gaće oko članaka?!? :trust:

Ne ispira ti se šolja dobro kada povučeš vodu?
Zezaš me, ili stvarno ne znaš čemu služe ti mali WC tuševi u muslimanskim krajevima? Jesi li bio nekad u Sjenici, ili Novom Pazaru, da ne pitam za Bliski Istok ili okolinu mu? U svim tim krajevima ovi tuševi su obavezni item u toaletu.
Hint: nije to za pranje WC šolje...
Pozdrav
 
Da si pratio temu, video bi da covek koji je linkovao spravu nije to imao na umu.

Zeha malo da smanji dozivljaj, i da jednom pokusa da se drzi teme, a ne da pise o svemu i svacemu.
 
Poslednja izmena:
Aj generalno malo da se vratimo tech gedzetima :)
Mene interesuje misljenje da li smart watch moze da bude zanimljiva stvar koja nece dosaditi posle 10 dana. Znam da ima tema o SW, ali ovde sad pitanje nije vezano za modele i tipove, nego generalno, da li SW moze da bude koristan gedzet na dnevnoj bazi?
 
Pa to mu i jeste namena, ne vidim što bi dosadio bilo kome za 10 dana!?! Evo ja 5ta godina kako nosim sve redom gear fit od samsunga i nije mi dosadan.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Zezaš me, ili stvarno ne znaš čemu služe ti mali WC tuševi u muslimanskim krajevima? Jesi li bio nekad u Sjenici, ili Novom Pazaru, da ne pitam za Bliski Istok ili okolinu mu? U svim tim krajevima ovi tuševi su obavezni item u toaletu.
Hint: nije to za pranje WC šolje...
Pozdrav

Ma znam ja čemu to služi originalno.
Pokretač priče koji bi to obavezno poručio, nije baš jasan za čega njemu treba. A stiče se utisak da mu ne treba baš baš za ono za čega je originalno namenjeno.

Ako mu treba za originalnu, namenu, ok. Ko ne ugradi bide u kupatilo, a treba mu, verujem da ovakav gadget može biti zamena, koliko toliko.

E sada, pošto je taj gadget već previše pažnje zokupio, ja ga više neću spominjati.
 
Ja to koristim i na poslu i u skoli vec godinu dana. Imam 4 sveske. Veliku i male. I nekoliko olovaka.
Olovke koristim svakodnevno na svemu posto mogu da obrisem kad pogresim.
A te svesku su ustvRi plastificirane kao pa se vodom lako obrise sve.

Dobra je fora kad ti ne treba sve odstampano.
Recimo sve beleske iz skole imam u telefonu. Na kraj godine napravim svesku ako mi treba odstampam sve.
Nije jeftino ja sam prvi set kupio na snizenju nekom.
 
Kako si je nabavio?
Nešto sad gledam, u Checkout-u može da se stavi Srbija i cena dostave je 2$.
I ako možeš da mi kažeš, kako funkcioniše to sa olovkama, jel ih ima kod nas, koja je cena?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel to kao whiteboard sa markerima ili neki drugi princip?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pogledajte i Livescribe...
Imao sam Echo I Livescribe 3, I bio vrlo zadovoljan, ali kasnije počeo da kucam beleške direkt u Evernote/One note , tree mi više nisu bile potrebne...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
i meni ovo deluje zanimljivo.Moze li neko preneti iskustva?Ima li neko Rocketbook,kako funkcionisu olovke? Citam da se tinta ne menja,a mnogi se zale da kratko traje.Koja preporuka za prvu kupovinu? Koja kombinacija velicine notesa (da li linije,tacke,kvadratici) i broja olovaka?

Sad gledam i ovaj Livescribe deluje isto zanimljivo i primamljivo.
 
Poslednja izmena:
Olovke i mene zanimaju, mada koliko vidim to su Pilot olovke koje koštaju 200 dinara (dva komada), i ima ih u svim knjižarama.
A ja gledam i Rocketbook Fusion, ona ima miks šablona, plus po 18 strana tačkastih i 18 na linije.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ovaj rocket book, pa sta ja znam, ko uredno piše, ima isto to sa običnim notesom (koji se ne briše, ali je džaba, i pišeš bilo cime) i onda razni skeneri u telefonu, (preporučujem office lens) , koji to prebace u pdf i odmah šalju na cloud. Čak i lepo formatiraju stranu da bude sve lepo ravno, čak i ako fotografišete malo iz ugla.
 
Meni Notebloc jako lepo radi prevođenje fotografisanih dokumenata u. pdf
 
Ovaj rocket book, pa sta ja znam, ko uredno piše, ima isto to sa običnim notesom (koji se ne briše, ali je džaba, i pišeš bilo cime) i onda razni skeneri u telefonu, (preporučujem office lens) , koji to prebace u pdf i odmah šalju na cloud. Čak i lepo formatiraju stranu da bude sve lepo ravno, čak i ako fotografišete malo iz ugla.
Da,da ovo me za sada donekle odbija od kupovine. Pošto i nije nešto inovativno, sem ovog brisanja.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Uh raspisali se svi tek sad primetio....
Fora je samo u tom ink
On se moze brisati sa bilo cega. Obisne sveske itd.
Razlika je samo sto su ove sveske kao plasticne pa se sa vlaznom krpom obrise sve u par poteza. I sto software koji cota stranice raspoznaje te shortcuts dole na dnu stranice pa tacno zna gde da posalje. Email, one drive, drop box itd itd
Moje sve su sa malim tackicama. Moja sefica ima na linije.
Nista nije spektakularno. Meni je bilo cool i zgodno za skolu i svaki dan na poslu to do listu ili meeting notes. Pa sve posaljem na email ili npr iz skole sve saljem u one box i uvek na fonu sa svih casova imam notes.

I da napomenem neko je pitao gde sam nabavio, ja zivim u USA tako da ne znam za Srbiju kako i gde salju.
 
Nazad
Vrh Dno