Šta je novo?

Zotac GTX 1070 AMP

CaptainCrash

Slavan
Učlanjen(a)
06.08.2012
Poruke
2,101
Poena
275
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Pozzz... zanima me vase misljenje za temperaturu pomenute kartice u igrama? Sta je normalno, poviseno, sta je lose? Da napomenem kuciste je obicno sa 4 venta(3 uvlace vazduh(ne znam odakle jer nema odakle i salju kroz celo kuciste preko komponenti na zadnju stranu tamo gde je otvor kod napajanja itd, deluje mi kao da nije prakticno sem sto je lepo)jedan dodatni je bas pozadi i napolje duva a uvlaci valjda taj topao vazduh sto salju ova tri) , neko midi tower, zatvorene stranice.
Igre su podesene na Ultra detalje, ako to igra neku ulogu...

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Poslednja izmena:
Mozda cak i manje od 50c oko 45 kad ne igram.
 
Idle malo visok, load odličan. Ništa ne brini. Ako u se ventilatori ne pokreću u mirovanju, ništa ne brini.
 
Idle malo visok, load odličan. Ništa ne brini. Ako u se ventilatori ne pokreću u mirovanju, ništa ne brini.
Ne pokrecu se dok se ne pokrene igra. Na onom furMark msm da je islo do 72c ali ne znam da li treba nesto da podesavam(koliko traje test) jer sam probaj taj i neki guru tako nesto, pustim, izmenim u opcijama ili samo da idem na test ili start test.
Ne znam kako da dobijem i preko cega ono za temperarure procesora, grafike, ploce i broj fps dok igram? Probao u opcijama uz YT na afterbburner medjutim, tamo u opcijama nemam taj deo koji oni imaju u tutorijalu [emoji19] smorio sam se zbog toga. Znas li ti mozda?

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Capture.PNG

Kod mene ovako GTX 1080 AMP u igrama MAX 73C ali zato radi na 2050Mhz na 1.025V :D memorija na 5500MHz (x2) jedan vent od 12cm ubacuje, 2 izbacuju u idle nikad ne pali ventilatore (dakle ne prelazi 40C)
 
Idle malo visok, load odličan. Ništa ne brini. Ako u se ventilatori ne pokreću u mirovanju, ništa ne brini.
Evo temperatura u mirovanju... stoji preko 24 upaljen, skidam igre... cak sam neke pokrenuo da vidim da li rade, nisam igrao, stigao do pocetka, meni i ostalo... niti sam cuo da se pale ventovi, niti da je procesor brze radio... videcu ovih dana.
1b3c3677a4ffc0fc72621be233f561a9.jpg


Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Nazad
Vrh Dno