Šta je novo?

Pokerstars

CryptSpace

Poštovan
Učlanjen(a)
01.02.2015
Poruke
62
Poena
60
Poz, pre odprilike 3 godine sam uplacivao na pokerstars preko skrilla, skrill sam povezao sa visa poklon karticom iz erste banke, e sad me zanima da li je to i dalje moguce posto sam negde video da se skrill povukao iz Srbije, nisam pratio desavanja i ne znam da li je moguce i dalje nekako izvrsiti uplatu, cak sam tokom guglanja nasao temu da je Srbija zabranila uplate za online gambling sajtove...

Da li ima neko ko igra i kako danas sve to funkcionise?

Btw. Jel ima neko da koristi paysafecard? Na njihovom sajtu pise da je moguce kupiti u Srbiji a ja na lokacijama na mapi nisam mogao da kupim,cak mi ni na mejl nisu odgovorili..
 
Poslednja izmena:
Skrill radi sa Srbijom, ukinuli su izdavanje MasterCard-a za nasu zemlju. Nasa drzava je blokirala uplate karticama kada su u pitanju strani sajtovi za igre na srecu. Skrill ima dve opcije kada zelis sa kartice da uplatis na Skrill: da li ces novac koristiti za igre na srecu ili ne. Ukoliko odaberes ovu prvu opciju uplata nece proci jer je zabranjeno nasim gradjanima da uplacuju sredstva za igre na srecu. Znaci ostaje ova druga opcija ali onda je problem sto ti Skrill nece dozoliti da posle toga uplatis na Pokerstars jer si izabrao da novac nije za igre na srecu.

Moze recimo ova varijatana: da otvoris nalog i na Netelleru, odradis tu depozit sa kartice, odaberes da sredstva neces korisiti za igre na srecu i transakcija ce onda da prodje. Sad taj novac sa Netellera prebacis na Skrill i onda ces sa Skrilla moci da odradis depozit gde hoces bez ikakvih zabrana. Mozes recimo i da se trampis ako znas nekog ortaka, ti njemu kes on tebi prebaci p2p transfer na Starsima. I tako... eto ima tu nekoliko nacina, nije sve to sjajno jer se i izgubi neki procenat kod svih onih transakcija ali sta je tu je. Tako za sada stoje stvari...

Btw, sa Skrilla ili Pokerstarsa opusteno moze da se novac povuce na devizni racun. Znaci ne moze samo obrnuto tj sa kartice koja je izdata u Srbiji na bilo koji strani sajt koji ima veze sa igrama na srecu.

Sad se setih... Mozes i da kupis Bitcoine preko recimo ecd.rs pa onda da uradis depozit na Skrill i da ih pretvoris u kes, pa onda posle na Starse. Eto moze i ta varijanta ali odrace te na proviziju.
 
Poslednja izmena:
Bas je frka oko uplate... A reci mi da li postoji neki problem oko uplate sa paysafecard-om? Nikad ranije je nisam koristio
 
Ne znam stvarno. Nikada ih ni ja nisam koristio. Mislim da Pokerstars i nema opciju uplate sa paysafecard-om kada je Srbija u pitanju. Od opcija tu su Skrill, Neteller i ecoPayz tako da ne znam sta da ti kazem :)
 
Mozda drugar moze da ti prebaci pare ako ima i dalje na poker starsu. Mogu da ga pitam, pa ako ima, dogovorite se vas dvojica.
 
Nazad
Vrh Dno