Šta je novo?

Kupovina telefona iz srednje klase...

Idemobre

Poštovan
Učlanjen(a)
11.08.2017
Poruke
158
Poena
70
Pozdrav zanima.me telefon sa najboljom kamerom iz srednje klase...
xiaomi, samsung itd.
I Naravno kazite mi vase cijene tih modela jer bih u SRB da ga kupim,jeftiniji su kod vas nego u CG.
HVALA.

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
Znaci cijena tu od oko 300 do 400eura, jer ce to vremenom i pasti cijena za koji mjesec moje kupovine pa moogu takve cijene.

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
...pa mi8 ako ti je kamera bitna (ois,oštrina,detalji),eventualno pokofon,mada ga već i nema.

u suštini mi9t je obesmislio ostatak midrange ponude jer mu je cena 260e i nema fona koji će ti dati nešto puno više u celoj klasi.ostaje pro verzija istog ako hoćeš top čipset i to je to.

van u toj klasi imaš realme x2 pro i oppo reno ace ali to je u evropi nažalost čista egzotika i ovde je npr taj realme iskočio jednom da ja znam i bio 500e (a u kini je 350e) a reno ace nikad (pratio aktivno jedno vreme,hteo da uzmem za sebe,u kini je 450e).
 
Pozdrav zanima.me telefon sa najboljom kamerom iz srednje klase...
xiaomi, samsung itd.
I Naravno kazite mi vase cijene tih modela jer bih u SRB da ga kupim,jeftiniji su kod vas nego u CG.
HVALA.

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
Google pixel 3a, iscimaš nekog da ti donese, 280e...garantovano najbolja kamera koju ćeš da dobiješ!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
mi 8 za nekih 250e je najbolje sta moze da se uzme trenutno. sd845 za video je neuporedivo bolji od sd855, koji je tu osakacen. Ili cekati mi10 pa videti sta nudi sd865 i 108mp kamera u toj izvedbi, jer mi note10 ima svojih mana i pored mi8 ne vredi koliko traze.
 
Uzmes ti lepo Mi 9t ili Mi 9t PRO...zasto...prvo, odlicni telefoni, lep dizajn, nemas notch, amoled ekran, dobre baterije i cipseti i imas siroku, wide i 2x zum kameru...kada se instalira Gcam, dobijes odlicne fotke, a opet imas fleksibilnost vise kamera... :)
 
Aha razumijem vas , super su predlozi.
Samo da oko ovih cijena razmotrimo, u crnoj gori mi note 10 je preko 500 eura, kod vas ?
Mi9t 62 gb 330-350 eura kod nas.
128gb je 400 stotine u multicomu...
Vidim da su cijene kod vas za 50e pa nadalje manje nego kod nas, sto je super, jer imam rodbinu kod vas...

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
Kod nas je Mi Note 10 420e.

Ja sam uzeo Mi9T za 260e, 64gb.

9T Pro 64gb je u teoriji 310-320e ali ga nema nigde. 128gb sam našao za 360e jedino gde su imali. To je sve bilo prošle nedelje, ne znam jel se promenila situacija.
 
@peja, max bitrate snimanja video kod sd855 je 160 (hw ogranicenje, sta god da mu radis), dok matori sd835 - max 240, sd845 - max 400+ u teoriji (240 na praksi kod poco f1 ne stuca).
 
Kod nas je Mi Note 10 420e.

Ja sam uzeo Mi9T za 260e, 64gb.

9T Pro 64gb je u teoriji 310-320e ali ga nema nigde. 128gb sam našao za 360e jedino gde su imali. To je sve bilo prošle nedelje, ne znam jel se promenila situacija.
Mi note 10 od 128 gb je kod vas 420e kazes ?

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
I u Srbiji je toliko.
5a4980f7e70f776855f1cd138d0e0ae4.jpg
 
Pa kako ga kupujete ovako jeftino...
Kod nas je ovoliko i u prodavnicama.
Ili vi ove cijene koje mi kazujete mislite na kupovinu preko foruma?

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
Pozdrav,neću da otvaram novu temu pa ću pitati ovde.
Mada tu sam negde sa izborom reko ajd mozda ima neki predlog koji nisam pročitao.
Telefon 128gb(mora) najbolja kamera.do 350e.
Google pixel a3
Mi9
M9T
Ima li još neki iči da uzmem bilo šta od ova 3? Stim što ne znam ništa oko telefona ggcam i toyuzimam ženi a njoj bitna kamera i memorija,troje dece to slike samo štanca :(
 
Nazad
Vrh Dno