Šta je novo?

Koji Xiaomi za devojku do 200e

Miksat

Poštovan
Učlanjen(a)
03.03.2016
Poruke
610
Poena
80
Pozdrav, planiram devojci da uzmem nov telefon.
Akcenat stavljam na kameru(prednja bitnija od zadnje) , od aplikacija koristi Instagram, Whatsapp, Gmail i YouTube. Da li uzeti Mi A3 ili Redmi note 7 ili 8(T, pro)



Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
@Miksat, iskreno iako ne volim ov13855 kod note 8t (13mp, 1.12um), ali pretpostavljam da je ipak bolji od samsung s5kgd1 kod a3 (32mp, 0.8um) - to je sto se tice frontalne kamere. Ali devojke vole losiji kvalitet za selfie, tako da a3 ce biti bolji izbor.
p.s. bilo bi najbolje da odes sa njom da pogleda uzivo te telefone pa da sama odluci, jer ipak dizajn/velicina/ekran su dosta razliciti
 
Poslednja izmena:
@Miksat, iskreno iako ne volim ov13855 kod note 8t (13mp, 1.12um), ali pretpostavljam da je ipak bolji od samsung s5kgd1 kod a3 (32mp, 0.8um) - to je sto se tice frontalne kamere. Ali devojke vole losiji kvalitet za selfie, tako da a3 ce biti bolji izbor.
p.s. bilo bi najbolje da odes sa njom da pogleda uzivo te telefone pa da sama odluci, jer ipak dizajn/velicina/ekran su dosta razliciti
Iznenađenje je pa ne bih da je vodim sa sobom. Trenutno ima J4 plus tako da šta god da uzmem biće joj bolje od toga.

Hvala svima na preporukama, uzeću onda A3 samo da vidim još da li u logicu ili na kp

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pazi, redmi note 8 pro je poprilicno veliki telefon...mislim da se i Mi 9lite uklapa u tu cenu...cak je mozda i najbolji izbor. :)
Malo je manji od rn8pro, imas amoled, 4000mah bateriju, sd710 cipset, itd, itd... :)
A poprilicno je bolji od mi a3... :)
 
Kada trazis dlaku u jajetu...
A3 jeste dobar fon za te pare ALI:
FP skener ispod ekrana je uzas, pogotovo ako draga ima duze nokte, ima da je izludi, osim ako ne preferira pin ili ne bas tako pouzdan face unlock... mene fp toliko izludjuje da sam na ivici da ga razbijem :)
Android one je krs naspram bilo kog miui,emui oneui itd...
Nit je brzi, nit stabilniji, nikakvu vecu prednost nisam nasao ali mana jesam pogotovo kada dodjes sa nekog od navedenih.

...riding on 720p...
 
Poslednja izmena:
Kupi polovan Mi 8 ili Pocophone f1. Oba su bolja i kompletnija od A3 i Mi 9 Lite (ako nije problem veliki notch).
Mi A3 ništa posebno, ne bih to uzimao u razmatranje, pogotovo zbog Android One.
 
Bunite čoveka, android one je po meni bolji od miui ili emui. Lakši je za telefon i veliki plus ima moćniji multi tasking. Otisak prsta radi odlično. Nema nikakvih suvišnih kineskih aplikacija koje se ne mogu obrisati. I moj predlog za mi a3.

Poslato sa jugoistoka.
 
Mi A3 nema NFC. Jedina mana.
 
Poslednja izmena:
Bunite čoveka, android one je po meni bolji od miui ili emui. Lakši je za telefon i veliki plus ima moćniji multi tasking. Otisak prsta radi odlično. Nema nikakvih suvišnih kineskih aplikacija koje se ne mogu obrisati. I moj predlog za mi a3.

Poslato sa jugoistoka.
Da, to je lepsem polu bas bitno...

...riding on 720p...
 
a3 je super ali za 150e a i kad decko vec ima 200e da se ocepi jos malo i uzme neki od ova tri modela koji su ipak bolji,ali po meni je vise stvar jel' moze da se ocepi to 60e jos i sa 9t zavrsi pricu.

sto se tice miui-ja i klot androida,moja je pre 9t koristila klot android i na pitanje jel' hoces da ti stavim klot rekla je ni u ludilu,miui joj je bolji.isto,kad smo isli i gledali fonove gledali smo dok nije videla 9t i bio je kraj svake dalje price,sad vec ima 4 komada u njenom sirem drustvu.

that being said i rn8p nije daleko po pitanju dizajna (bio drugi favorit,a pobednik u par slucajeva u porodici),ali jeste kao telefon u odnosu na 9t za svega 40tak e manje.a izmedju rn8p i mi9l/se za ovaj scenarij ipak sigurnije ici na rn8p,jedino da je pre koristila i da joj se dopao oled,sto ne verujem da je slucaj.
 
Kad si već kod 245 evra tu ti je mi 9 se.

Poslato sa jugoistoka.
 
Mi 9Se 230 u radnji u balkanskoj. Mislim da je best buy za žensko. Veličina idealna.
 
Nema više Mi 9 SE u balkanskoj. Rasprodat 64GB model.
 
Nazad
Vrh Dno