Šta je novo?

Crkla?!?

psaras

Čuven
Učlanjen(a)
04.04.2005
Poruke
4,977
Poena
545
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Sin danas upalio minecraft i kaže plavi ekran se pojavio. Kad deinstaliram drajvere baca normalno sliku. Kad instaliram drajvere sve se normalno vidi do podizanja win-a i drajvera. Čim dođe do te faze ekran je crn, ali se ne gasi monitor. Pretpostavljam da je grafici došao kraj? U pitanju je r9 270x.
 
Vrlo verovatno. Probaj u jos nekom racunaru da vidis sta se desava
 
Ili druga verzija drajvera, uz ljudsku deinstalaciju sa DDU...čisto radi probe.
 
Probaću nešto mada nisam optimista. Hvala u svakom slučaju. Ako neko ima predlog šta bi moglo u mašinu iz potpisa umesto ove, neka piše. Totalno sam van priče o grafikama. Treba samo da radi majnkraft, eventualno pes/košarka, gta5. Sve to je ovde lepo radilo. Može i polovna.
 
pocinju i 1050(ti) da nalecu sa normalnijim cenama,odlicna opcija ko je na slabom napajanju.
 
570 4gb ili mozda 560 4gb ali verzija sa 1024 sejdera,ako je do 50e domaca garancija
 
Hvala još jednom, mali već vrši pritisak moraće se rešiti nešto uskoro. [emoji1]
 
pa odradi dism i sfc komande iz cmd-a,ocisti drajvere sa display driver uninstaller-om i stavi fresko poslednje whql sa amd-ovog sajta,mada za 270 mozes komotno i da ih pustis sa win apdejta.
 
Hoću, ne mogu da stignem. Ne znam za te komande ali dovoljno si napisao, izguglaću sutra. [emoji106]
 
Tipičan primer crknutog 3D acceleratora, radi u 2D ali ne radi sa normalnim drajverima.
 
Nazad
Vrh Dno