Šta je novo?

Dell latitude 5480 i3 7100u

batakole

Slavan
Učlanjen(a)
22.11.2004
Poruke
271
Poena
319
Planiram da kupim ovaj laptop ali nisam mogao da nadjem na netu da li je moguce uz njegov m2 ssd instalirati i 2.5" ssd . Ako ga je neko koristio neka iskustva, kako radi da li se greje i slicno
 
Možeš imati ili m.2 ili sata ssd/hdd, nikako oba, jer su oba fizički na istom mestu.
Za 2.5'' drajv ti treba i hdd/ssd cady i sata data+power kablić. Imaš komplete na aliju, ebayu itd...

Dakle, ili m.2 ili sata, nema fizički mesta za oba istovremeno.
 
Moje iskustvo je da izbegavaš kupovinu Dell laptopova (naročito nižeg i/ili srednjeg cenovnog ranga) zbog veoma lošeg kvaliteta izrade.
Inače, sve što je gore navedeno u vezi sa ugradnjim ssd-a je tačno.
 
Hvala na odgovoru to su mi rekli u jednom servisu i preporucili lenovo thinkpad 460 kazu da se najmanje kvari od svih takvih laptopova
 
Moje licno iskustvo sa Dell je suprotno od Branco.
Jedino sto su baterije otkazivale posle ~3 godine. Mozda i mojom krivicom neredovnog praznjenja.
 
Dell 5480 je iz poslovne serije ,bio je nov vise od 1000€ tako da je verovatno kvalitetniji od nize i srednje klase ,kvalitetno kuciste fulhd ips ekran i3 7100u, 8Gb 256Gb ssd
 
Ne bi se složio sa Branco
dell laptopi koji su obloženi gumom a to jesu modeli 5480 ili 5580 ili 7480 su top izrade i to ležanje se ne može porediti sa ostalim
Lenovo T serija jeste odlicna ali t460 i 5480 nisu ista generacija laptop
 
Nazad
Vrh Dno