Šta je novo?

Xiaomi Mi Note 10 ili Huawei P30 pro. Koji da uzmem?

Ivan4567

Poznat
Učlanjen(a)
09.04.2019
Poruke
3
Poena
31
Pozdrav , razbio mi se ekran na Mi Mix 3 i u planu sam da kupim novi mobitel .Eh sad za izbor imam P30 pro(450€, polovan , al je u dobro ocuvanom stanju) i Xiaomi Mi Note 10(425€) .
Eh sad se ja dvoumim izmedju ova 2 telefona .
Kako je se pokaza vama P30pro koji ga koristite duze vrijeme .
Da nije neko prelazio s MIUI na EMUI , kako vam se cini , imal velike razlike u odnosu MIUI.
Kakva je ova slusalica u ekranu , jel se dobro cuje kroz nju , tj ekran

Ako je slucajno neko koristio oba telefona , volio bi da napise svoje misljenje .

U razmatranju imam i jedan Mi Mix 3 opet jer sam se navika na njega , koji je upola cijene nego ova 2 , al opet koristit telefon koji si koristio vec?

Hvala na odgovorima!
 
Bolje ponovo Mix 3 i 200e u džepu. Ne dobijaš ništa toliko specijalno kupovinom 2 navedena telefona, sem zakrivljenog ekrana i wide kamere i malo bolje autonomije. Ja ta 2 ne bih uzeo u razmatranje ni da su još jeftiniji.
Bolje za 450e nov OnePlus 7T.
 
Šta će mu to, opet je bolji Mix 3. Ima OIS, bolji glavni senzor, bolju izradu, fizički fp, bežično punjenje.
Mi 9T Pro ima wide kameru, bolju autonomiju i sintetički bolji cpu.
 
A da popraviš ekran na Mix 3? Mislim da je za Mi note 10 cena prevlika. Ipak nije klasičan flagship. Ima cena da mu ode dole samo tako.
 
Poslednja izmena:
Nisam imao Mi Note 10, ali jesam Mi 9T i Mi 9T Pro, trenutno imam P30 Pro.
P30 Pro osetno brže radi. Razlika je i u brzom punjenju (P30 Pro se napuni za oko 45', dok Mi 9T Pro za oko 1h i nešto minuta...). Ekrani skoro isti, kamera bolja na P30 Pro, ali i Mi 9T Pro sa GCam aplikacijom pravi odlične fotografije.
Moj savet je, ako nisi neki bogatun(što reče Alan Ford), uzmeš Mi 9T ili Mi 9T Pro. A ako novci nisu problem, svakako P30 Pro.

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nisam imao Mi Note 10, ali jesam Mi 9T i Mi 9T Pro, trenutno imam P30 Pro.
P30 Pro osetno brže radi. Razlika je i u brzom punjenju (P30 Pro se napuni za oko 45', dok Mi 9T Pro za oko 1h i nešto minuta...). Ekrani skoro isti, kamera bolja na P30 Pro, ali i Mi 9T Pro sa GCam aplikacijom pravi odlične fotografije.
Moj savet je, ako nisi neki bogatun(što reče Alan Ford), uzmeš Mi 9T ili Mi 9T Pro. A ako novci nisu problem, svakako P30 Pro.

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka

Kako ti se cini Miui vs EMUI

A da popraviš ekran na Mix 3? Mislim da je za Mi note 10 cena prevlika. Ipak nije klasičan flagship. Ima cena da mu ode dole samo tako.

Cijena popravka ekrana na Mi Mixu 3 u trgovin gdje sam ga i kupio 700km(oko 350€) ovde kod mene u BiH, a u Hrvatskoj 270 eura. Nisam lud da dajem tolke novce , ispada skuplja pita nego tepsija.
Tacno bi narucio online , al nemam iskustva s tim pa nebi zelio da nesto zeznem , a nekad u buducnosti kad mu padne cijena i kad lcd bude jeftin e onda ga mozda popravim.
 
Ja sam imao P30 Pro mesec i po dana, hardverski perfektan telefon, ali nema tog hardvera koji će da iščupa EMUI.

Ako možeš da ga svariš,nećeš se zeznuti sa P30 Pro.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Oxygen je ipak top :)
Ako ti ne treba više od 6h SOT-a onda je 7t jako dobar izbor za oko 400e.
Nije kamera kao na P30 pro ali je uz GCam jako upotrebljiva.
 
A ako ti treba najbolja kamera trenutno(Pixele ne računam), najbolja baterija i najbrže punjenje, onda se zna izbor...
48a2e306b98d5054b79838d5e5171dbd.jpg
28f8503668920df633b6d85bb6fe12db.jpg


Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Odličan telefon, ali ser*m im se u bateriju kad će da mi poubija sve moguće i nemoguće u pozadini. Leteo je posle mesec dana zbog toga. Garantujem da su mogli barem malo bolji balans da nadju, ne bi upropastili bateriju sigurno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno