Šta je novo?

Telefon u MTS-u

petrasko9

Poštovan
Učlanjen(a)
27.06.2015
Poruke
10
Poena
55
Pozdrav, pisao sam ovde pre 2 meseca o p30 pro kod mts operatera za 2500 mesecno, ali kako ga vec cekam 2 meseca, i ne verujem da cu moci jos dugo da cekam, u medjuvremenu je u mts-u izasao Mi Note 10 za 2000rsd na 24 mesecnih rata(48.000 = 400evra. Telefon mi je potreban samo da izgura dan baterije, da ima dobru kameru, a brzina mi i nije toliko bitna jer vec furam p9 2 i po godine i zadovoljan sam kirinom 955.
Da li vredi mi note 10 za 400 evra ili da cekam p30 pro da se pojavi koji je 120evra skuplji za nekih 100-110 evra ?
 
Ja sam imao P30 Pro pa se vratio na Xiaomi jer mi više odgovara, ali ne bih uzeo nikako Mi Note 10 pre P30 Pro.

Ako si već navikao na EMUI, nema boljeg telefona od toga. Ekran je odličan, kamera vrhunska (zadnja, prednja je krš), baterija je bolesno dobra, odličan dizajn, jako brzo punjenje... Ja sam ga prodao jer me je softver ubijao, ali posle P9 ćeš da progledaš s njim.
 
Vidi sam kakvi su ti prioriteti. Ja bih, za 2k ako bih vec tamo uzimao i davao taj novac na mesecnom nivou, uzeo Samsung Galaxy A80 zato sto ima full display bez notcheva, rupica i slicno.
 
Nazad
Vrh Dno