Šta je novo?

1440p, 144Hz, GSync/FreeSync (pozeljno HDR)

shadow97seed

Poznat
Učlanjen(a)
28.01.2020
Poruke
0
Poena
40
Nov sam na forumu, potpuno sam izasao iz sveta kompova pre 2god kada sam sklopio sebi po zelji. Doslo vreme da se unapredjuje. Nisam neki competitive gejmer, vise singleplayer. Mislim da ce mi 144hz biti sasvim dovoljno, ali ovaj monitor nije HDR. Posto nisam imao priliku da iskusim ni HDR u igricama, a ni vise od 60Hz ne znam sta da gledam. Za sad mi je prva opcija lg 27gl850-b. Budzet do nekih 500-600e. Hvala.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
ja trenutno imam isti problem.

posle čitanja /r/monitors, pcmonitors.info i ostalih, rekao bih da je Gigabyte Aorus FI27Q-P neki vrh što se tiče 1440p/144Hz+ IPS-a, ali je trenutno izlistan na KP za 765 evra.

LG 27GL850 nema nigde kod nas? u Mađarskoj ~525evra, bar je bilo prošle nedelje. i meni je trenutno prvi izbor.

što se tiče HDR-a. HDR400 na monitorima je "gimmick", slobodno možeš da ignorišeš tu oznaku. imam Samsung QLED TV, sa fantastičnom implementacijom HDR-a i jeste lep efekat (koji nisam ni primetio dok mi nije rečeno šta je tu bolje od SDR-a). zavisi i od igre. u FFXV i Horizon Zero Dawn je odličan, recimo.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno