Šta je novo?

Xiaomi Mi 9 lite ili A51 ili nešto drugo?

Aurum

Poštovan
Učlanjen(a)
26.02.2015
Poruke
58
Poena
60
Ova dva telefona iz naslova mislim da bi ispunila moje zahteve, a to su fluidnost u radu i baterija koja može da izgura, dan, dan ipo nekog prosečnog korišćenja (trenutni p20 lite ni dan ne može). Da li vredi čekati da cena A51 padne (pošto je ovako oko 100e skuplji od Mi 9 Lite) i da li uopšte taj telefon nešto stvarno novo donosi?

Prihvatam i neke druge predloge, ali ova dva sam gledao poslednjih par dana, pa mi se čine kao sasvim dovoljni za mene. Mislim da iznad nekih 300e ne bih išao, tako da mi je to već jedan plus za Mi 9 lite trenutno :D
 
Ako bi kupovao na oglasima ima jos tu fonova da se probere za 300e, samo navedi prioritete. Za legalnu kupovinu za oko ~300e Mi 9 Lite bez premca i neke konkurencije, objektivno gledano.

Mi 9T objektivno jeste najbolji fon, ide za oko 260e po oglasima, nema razloga da ti se ne dopada pop up camera. Pouzdana i dobijas ekran bez ikakvir izreza, rupica i slicno. Fon ima odlicne performanse uz SD730, odlican GCAM port, izrada mijama ispred A50(A51)...Itd stvarno no brainer za ~250e, ako ti garancija nije bitna. Mada nalazio sam ih i sa legalnim garancijama i fiskalnim po oglasima za taj novac.
 
Nisam zahtevan korisnik, društvene mreže, sms, pozivi, muzika i to je to. Igrice ne igram, kamera mi nije neki presudan faktor, dovoljno da je pristojna
 
ti je ne koristi,mada ces se predomisliti prvi put kad je vidis uzivo.ako je paranoja da ces je pokvariti - cetiri komada ima kod devojke i njenog sireg drustva,okidaju stotine i stotine slika sa njom i ni packe.takodje gvirni i na temu i vidi koliko je bilo slucajeva od kada su izasli telefoni.da ti olaksam - ni jedan.

za 300e bi vec i pro verzija morala da se nadje,ali tebi ne treba.prvi sledeci fon koji bi tebi nesto realno doneo (brzina punjenja) je oppo reno ace,ali ga kod nas nema i u kini je 450e.onda idu oneplus modeli i ostala bulumenta flagshipova i svi znamo koje su to cifre,a napretci su nesto u kameri,stabilizacija i fotki i videa,softveru,bezicno punjenje i jurenje najboljeg moguceg displeja na telefonu.
 
Nazad
Vrh Dno