Šta je novo?

Yunet adsl

nemanjabgd84

Slavan
Učlanjen(a)
12.12.2007
Poruke
2,755
Poena
425
Ljudi, koristi li neko?
VIdim da je telekom vecinski vlasnik, ali posluju odvojeno.
Zvao sam da pitam, dele telekom opremu, ali su kooperativniji za bridge mode i ostale zahvate slicnog tipa.

Kako sljaka net?
 
Jel’ koristi jos neko EU Net internet? Vidim da je doslo do prekida. Naravno tehnicku podrsku ne mogu nikako da dobijem.
 
Jel’ koristi jos neko EU Net internet? Vidim da je doslo do prekida. Naravno tehnicku podrsku ne mogu nikako da dobijem.


Ista stvar, ne radi ne samo adsl, vec ne mogu ni emailove da primam i saljem, ne mogu online email na njihovom sajtu da pristupim, njihov sajt ceo je nedostupan. Ocigledno da je nekakav pad sistema, trebalo bi da srede, nadam se samo da ce srediti danas.

Takodje ne mogu da dobijem tehnicku podrsku, verovatno svi zovu.
 
Na FB stoji objava da su u prekidu i da rade na rešavanju.
 
Hvala na odgovorima.
 
Koristim i ja od 2013.
danas ni kod mene ne radi.

Ovo je tek drugi ili treci ovakav problem za sve ove godine koliko koristim njihov internet, zato ih i ne menjam.
 
Inače, YU net koristimo u firmi za backup link. U poređenju sa Telekomom, svojevremeno su nam ponudili duplo veći upload (4vs8) u paketu 50Mb i to za dosta manje novca . Sve je moglo da se dogovori sa njima. Poprilično sam zadovoljan komunikacijom i realizacijom.
 
Proradio internet.
 
Zubo, stiglo prolece odavno, menjaj avatar :)
 
Сад баш гледам статистику за копање крипто-валута,
изгледа да је интернет нестао негде око 10 сати.
Све укупно је прекид трајао више од 6 сати.

IbLEAbw.png
 
Opet problem sa njima. Internet kao da mi je Dial-Up a ne ADSL2+. Mislio sam da je do rutera pa sam ga restartovao ali i dalje je spor do zla boga. Ne znam sta se desava. Jos u petak je pocelo ali ne tako drasticno kao danas. Zvao sam ih i nisam mogao da ih dobijem.
A i ja sam b***la mesto lepo da predjem na VDSL jer mi je maltene centrala u zgradi ja se mucim sa njima.
 
Poslednja izmena:
Na kraju ispalo da sam 28.06 kao i nocas pa sve do negde 14h danas imao zakucan maksimalni aploud.
2020-06-30 20_26_53-.png2020-06-30 20_25_45-.png
Torent mi je bio iskljucen.
 
Možda tvoj torent... :)

proveri na ruteru ko je sve povezan na wifi, da nisi davao komšijama šifru itd...
 
Nije torent vec moja majka. Aploudovala velike fajlove na FB. U pitanju je j****a Zadruga. :mad: Jos ja mislio neko mi krade pa promenio sifru na ruteru. :mad:
Ali bez obzira mislim da cu da menjam provajdera i sa ovih ADSL2+ od 20/1 idem na neki kablovski internet (verovatno SBB)koji je brzi.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno