Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

Ovaj OnePlus 8 Pro je prava stvar sa Snapdragonom 865. Samo da sačekamo cenu, i ako je niža od S20 Ultre, onda zaista više ne vidim poentu kupovine Samsunga. Ovo je sve što je S20 Ultra trebao da bude, deluje kao idealan telefon. Čak i rupa u ćošku deluje da manje odvraća pažnju u landscape kad gledaš nešto, u odnosu na poziciju na sredini. U zelenoj varijanti je sexy af meni, barem sa rendera. Čekamo nedelju dana pa da vidimo šta kažu revieweri, ovako na papiru dosta obećava.
 
Kupio bih ga odmah, samo da ga Telenor uvrsti u ponudu. Dosta je to para bez garancije
 
U Vipu 7T Pro koštao 110.990 dinara, puna cena. Mnogo je to da bih imao našu garanciju, bolje sa sajta pa kod nekog poznanika da stigne.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Jeste mnogo slazem se. Mozda zbogovog stanje i padnu malo cene, lakse mi je da otplacujem tako preko mreze..nego da grunem odmah npr 800evra odjednom
 
Neka samo dođe do naših provajdera , " lako " ćemo za cenu :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja sam preko oca u Vipu uzeo 7t pro.. Mene će na kraju izaći 800e..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ovaj OnePlus 8 Pro je prava stvar sa Snapdragonom 865. Samo da sačekamo cenu, i ako je niža od S20 Ultre, onda zaista više ne vidim poentu kupovine Samsunga. Ovo je sve što je S20 Ultra trebao da bude, deluje kao idealan telefon. Čak i rupa u ćošku deluje da manje odvraća pažnju u landscape kad gledaš nešto, u odnosu na poziciju na sredini. U zelenoj varijanti je sexy af meni, barem sa rendera. Čekamo nedelju dana pa da vidimo šta kažu revieweri, ovako na papiru dosta obećava.

Ovo je sve sto Pixel serija treba da bude a ocigledno nikada nece biti :) Ok, Pixeli imaju bolju kameru od svakog OnePlus ali instalacijom gcam razlika se smanjuje a vecina korisnika fotografije ionako provlaci kroz razne filtere i kaci na mreze tako da je na kraju manje bitno da li su snimljene Pixelom 4, OnePlus 7 ili 8, mid-range Honorom ili Galaxy S4.
 
Mislim da ce ovo biti telefon godine posto sad ima i bezicno punjenje i ip sertifikat, jos da su ostavili popup kameru to bi bila prava stvar ali verovatno nije moglo zbig ip sertifikata. Da li se zna nesto za cenu?
 
Bruka. To je to..

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Samo pro je vredan paznje, obican ima stari IMX586. Jedino ako bude kostao 500e, a nece, bice bar 700... Zasto dati 700e na telefon cija ce kamera biti u rangu S9 iz 2018? Cak ima sporiji autofokus (bar na sedmici, a i ovde ce biti isto).
 
Pa kako da prodaju pro ako ga ne osakate ? ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Go Pro or go home. Dodušu ako bude 1000, ja ću home svakako.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
1000e je minimum. Ja mislim da ide i preko. Ako treba da nagađam 999$ u usa i 1099e u EU.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
1000e je minimum. Ja mislim da ide i preko. Ako treba da nagađam 999$ u usa i 1099e u EU.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Ne bih dao toliko para, ne zato sto ne vredi, vec su zakinuli ono sto mi treba a dodali gimiku koja ne vredi. Razumem da ciljaju normie koji se loze na bezicno punjenje i sertifikate.
edit:
Oneplus 8 Pro €846 u Kini
 
Poslednja izmena:
Ovih dana neki izvori navode mogucnost da ce novi modeli telefona (cija prodaja jos uvek nije pocela) kostati malo vise od spekulisanih ili najavljenih cena, razlog - nestasica odredjenih komponenti i ostali problemi vezani za COVID-19. Videcemo sta to znaci za OnePlus. Ali i pored toga mislim da je krajem godine realno ocekivati veci pad cena od ocekivanog (za normalne uslove, na amazonu itd.)
 
Takodje se spominje i znacajno pojeftinjenje 4g telefona... Sad nije vreme za kupovinu, ko moze neka ceka bar do avgusta.
 
Meni samo nije jasna jedna stvar, zašto je prednja kamera ovako nisko smeštena i na Op8 i na find x2 Pro i na Mi 10?
Kapiram da je isti/sličan panel ali kamera je spuštena više nego što treba, što automatski spušta gornju traku i pravi problem u dosta aplikacija kad se zacrni pa ispada kao da telefon ima prečagu kao Pixel 4.
 
^To je "inovacija". :d Da se vidi da su sposobni da naprave rupu u ekranu...
 
However, the rumored OnePlus 8 Pro price is a lot more intense and drastically different from the starting price of the OnePlus 7T Pro from October and the OnePlus 7 Pro from May 2019.

According to WinFuture, the entry-level OnePlus 8 Pro price could land in the range of between 919€ and 929€.

Kakvi su ostali ovo i nije tako strašno :)
 
Poslednja izmena:
Nije strasno nego je odlično ako se gleda sta drugi nude :)
Zanimljivo

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
@fkloznica

Jedino sto se promenilo u odnosu na proslu godinu je to sto iz nekog razloga Xiaomi flagship kosta 1000e umesto 500e.

OP je dominirao prosle godine, dominira i sada.
 
Pa nije bas :) trazili su mnogo a kamera im nije bila u topu , sada ce biti u top3 sto totalno menja pricu.

Sada je samo na njima da rade na marketingu i da ga guraju preko provajdera ,vrhunski proizvod imaju.

Valjda ove godine prestaje dominacija exynos i kirina na našem tržištu.. lg i htc su zamenili oppo i xiaomi.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ove godine nema šanse da prestaje dominacija Exynosa, a verovatno ni sledeće. Opet će 90% ljudi pre da kupi Samsung/Huawei nego Oneplus.
Koliko sam upućen Oppo i Vivo ne postoje zvanično kod nas, jedva da se i Realme prodaje legalno.
I da se pojavi kod provajdera opet će se više kupovati Apple, Samsung, Huawei i Xiaomi. Ako bude imao cenu kao 7T u Vip-u onda je stvarno van svake pameti kupiti ga legalno. Jedina korist će biti po nas koji telefone kupujemo na oglasima zbog većeg izbora i zvaničnog servisa.
I da, ove godine i ako im kamera bude u Top 3 to će biti samo kod Pro verzije, nažalost.
 
Cena(danski retailer, nezvanično).


Sent from my GM1910 using Tapatalk
92b194a8ec80c37bca87c04602352537.jpg
 
Nazad
Vrh Dno