Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

Ista kamera kao na oppo find x2 pro , mislim to se znalo vec neko vreme :) dobro je sto ce imati i isti ekran , jer je to najbolji ekran trenutno na tržištu.

https://m.gsmarena.com/oppo_find_x2_pro-review-2085.php

Definitivno telefon godine dok mozda ne izađe note novi sa snapom.
Nadam se da će doći do nekog od naših provajdera... Jeste da ce koštati 1000e ali kada se vec daje tolika lova onda bolje ovaj telefon nego s20+ i pored toga što je vencanica :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
1.jpg


Meni je ovaj 8 PRO skoro pa savršen. Ova rupica u ekranu je nešto preko čega se može preći.
Konačno IP68, sa ovim cenama jednostavno nema opravdanja da ne bude prisutan.

Kakvo li je stanje sa garancijom u EU i IP68 !?
 
Poslednja izmena:
Ja ne bih mogao da pređem preko rupice ili notcha.. Zato sam dosta čekao dok nisam naišao na ovaj, koji mi je pun pogodak.. (7t pro)

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
A zašto je notch problem ako moze da se sakrije? Meni je ta opcija uključena na OP6 i notch mi ni ne padne na pamet, dok ga neko ne pomene.
 
Kad ti notch nije sakriven onda se vidi da fali taj deo ekrana. Kad je skriven onda gubiš deo ekrana i telefon ti izgleda kao Pixel 4, znači ružno + beskorisno. Notch = ružno, prečaga = još gore. OP7 i Mi 9T su najbolja rešenja na tržištu, ali trend sa rupama je čudo. Nažalost kvari savršeni dizajn telefona.
 
Sto je najgore meni je ovo rešenje mozda i bolje od onog mehanizma sto se podiže.. ako u neko dogledno vreme dođe do Vip-a moracu da ga uzmem :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I ja bih ga kupio pre Mi 10 Pro ako ćemo realno. Ali tu rupu ne mogu da svarim nikako. :/
 
Biće to fin telefon, kompaktnih dimenzija. :d
Već vidim da će sledeće godine standardna veličina displeja biti oko 7". Bolesno, a paradoks je da to forsiraju žutaći, čija je prosečna šaka kao u našeg deteta od 10 god.
 
Sta je tu cudno?

2016-te su 5.5" telefoni bili nezgrapniji za koriscenje jednom rukom nego sada 6.5", sirina je ostala ista (~75mm), duzina se povecava i ivice se smanjuju. Jedino je lose sto nema manjih, a dobrih telefona, kao sto je ranije bilo 5.5" i 5"..
 
Ma, kapiram ja to, čovek hoće da opravda sebi sve višu cenu koju plaća za telefon. Nekako ga manje grize savest kad pazari pola metra telefona. :D
 
Sta je tu cudno?

2016-te su 5.5" telefoni bili nezgrapniji za koriscenje jednom rukom nego sada 6.5", sirina je ostala ista (~75mm), duzina se povecava i ivice se smanjuju. Jedino je lose sto nema manjih, a dobrih telefona, kao sto je ranije bilo 5.5" i 5"..
Biće Sony compact telefona, oni su poznati po compact verzijama, da ne ista kao velika samo ekran i baterija manja..
Kad ti notch nije sakriven onda se vidi da fali taj deo ekrana. Kad je skriven onda gubiš deo ekrana i telefon ti izgleda kao Pixel 4, znači ružno + beskorisno. Notch = ružno, prečaga = još gore. OP7 i Mi 9T su najbolja rešenja na tržištu, ali trend sa rupama je čudo. Nažalost kvari savršeni dizajn telefona.
Baš tako, sve si lepo rekao, u svakom slučaju jednostavno mi je big nono bilo šta na ekranu, bolje mi stavi bezel gore i dole nego notcheve i rupe..

Ovako sam sa 7t pro dobio baš to što sam hteo, a zaobišao sve generacije sa notcevima... Nisam kupovao novi fon dok nisam imao mogućnost da zaobiđem sve to..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Znači ocekovano cena 999$ ili 999e :)

Fakticki sada se sve zna , ne moraju ni da prave prezentaciju :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako bude preko operatera u ponudi, biće najbolja kupovina za sada. [emoji4]

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Teško sa rupom u ekranu...posebno posle tog tvog ;)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Kada je ovakav mob u pitanju, oprostio bih mu i pilulu kakvu ima P40 Pro. Zbog rupe ne uzeti ovakav mob u razmatranje je iskreno smesno. [emoji4]
 
P40 PRO ima duplo veću i ružniji pilulu ;)
Da ne pričamo o softveru i čipsetu.
 
Poslednja izmena:
Znam. [emoji17]Zao mi je sto oneplus nema strategiju kao google i iphone po pitanju dve dimenzije flagship modela.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
^^Pa i ne baš, evo iphone u najavi za par dana samo pazi šta ti kažem, će da kuka za par dana kad kupi kako mu je suviše mali (ako stvarno bude 4.7") [emoji23][emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
4.7 možda jeste malo. [emoji4]IPhone 11 pro je taman ali je preskup. Pixel 4 je dobrih dimenzija ali takođe preskup, pogotovo u 128gb varijanti.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Pixel 4 mali u germaniji ide za 500e :)
Ko moze da prezivi losiju bateriju to je po meni dobra kupovina, ja lozim ortaka da ga uzme pa ako ga smori da ga ja otkupim :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Za 500 bi ga kupio odmah.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno