Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

Da li je kod madjara najjeftiniji OnePlus 8 ili na primer kako da proverim cene u nemackoj ili svedskoj, gledao par puta i daleko su jace cene ne znam gde im se gleda kao kod nas eponuda sto ima?
Posto sad imam ljude koji dolaze pa da tamo uzmem
 
Imas ovaj sajt, solidan je sto se tice Nemacke:
Mislim da je bolje da kupis iz Subotice, da ne cimas nikoga radi 20e, a neki Suboticani stvarno uvaze onih godinu dana "wc papir garancije". Bar su jednom mom poznaniku uvazili.
 
Gledam ima nov od madjara na kp za 345e a isto tako ljudi prodaju polovne za 400 hahaha sta se to desava 😂
 
dešava se to da je napravljen hype i sad preprodavci koriste gužvu...nisu to loši telefoni, ali kao i kod svih kineza, daju ti nešto malo više kad je hw u pitanju, ali mislim da im je svima softver i dalje glavna boljka ( kakve god hvalospeve pevali oxygen-u)...
 
bas sw je glavi razlog zasto sam na ovom krivom sr@njcetu. dace bog da izadje stvarno pixel fold, sa zadovoljstvom cu ovo krivo g.ovno da poklonim pa nek se zlopati taj drugi posle. moram da vidim koga najvise mrzim da njemu uvalim :p
 
@Altru
Pa zar nisu Oxygen OS i One UI dva najbolja softvera? Ja to stvarno ne pratim ali koliko vidim ova dva hvale.
Tj sta je u vrhu bas me zanima?
 
@mifune21
evo ti mali primer baš iz ove teme nekoliko stranica unazad...

marko_ns said:
Počeo mi je Oneplus 8 da zabada pri normalnoj upotrebi. Počne malo da usporava multitasking pa onda zakuca i ne reaguje ok 10s.
Sta to moze biti u pitanju?
Prvi put da mi ozbiljno baguje Oxygen.
Da izbaci mi nekad system UI is not responding posle.

Sent from my Oneplus 8
Poznat bug na 8 seriji, neko ga ima, neko ne. Kazu da factory reset ne pomaže...
 
Hvala na infu, ali ko je sad najbolji u svetu android softvera neki top 3 po vama
 
Desava se i meni na 8T sa System UI not responding, provalio sam da se otprilike dešava posle 10ak dana ne-restartovanja telefona, kad UP time bude 240+ sati. Posle restarta radi opet bar 10 dana lepo.
 
Na običnom 8 nikada mi se nije desilo.
 
javlja se na celoj seriji 8, a i na jednom 7 modelu...naravno, ne na svakom primerku....kao jedno od zvaničnih rešenja pominje se i zamena matičnih ploča...
 
Da li postoji način da se jačina zvuka notifikacija reguliše odvojeno od jačine zvona?
 
Mislim da nije...
 
@mifune21
evo ti mali primer baš iz ove teme nekoliko stranica unazad...


Poznat bug na 8 seriji, neko ga ima, neko ne. Kazu da factory reset ne pomaže...
Ne vredi radio factory reset i opet posle 2 dana isto. Kao ds CPU obara ili ne čisti ram. Čim je mnogo apps otvoreno ili neverovatno uspori ili skroz zabode na 10s. Nešto je tu od hardware neispravno ali ga i ovako koristim skoro godinu dana iako već 3,4 meseca imam i Oneplus 8T.
Navikao sam se na kriv ekran i sad mi 8T ružan ko qurac 😂
A mrzeo sam krive ekrane, prodao S9+ zbog toga

Poslednja šansa za Oneplus sa 8T. Mnogo para
A očigledno ima ozbiljnog brljavljenja.
 
Ne vredi radio factory reset i opet posle 2 dana isto. Kao ds CPU obara ili ne čisti ram. Čim je mnogo apps otvoreno ili neverovatno uspori ili skroz zabode na 10s. Nešto je tu od hardware neispravno ali ga i ovako koristim skoro godinu dana iako već 3,4 meseca imam i Oneplus 8T.
Navikao sam se na kriv ekran i sad mi 8T ružan ko qurac 😂
A mrzeo sam krive ekrane, prodao S9+ zbog toga

Poslednja šansa za Oneplus sa 8T. Mnogo para
A očigledno ima ozbiljnog brljavljenja.
Isključi three-finger screenshot ako ti je uključen u quick gestures sekciji.
 
Jesam upravo. Bilo upaljeno, ali ne verujem da je do toga.
Otkud ti taj info?
Ja pre mesec i po kupio nov telefon preko A1 i prvih 10-ak dana je radio perefektno. Jedan dan čačkao opcije i upalim to sranje i telefon mi isti dan počne lagovati. Isključio, i od onda nemam apsolutno nikakvih problema.
Javi jel' pomoglo.
 
Ja pre mesec i po kupio nov telefon preko A1 i prvih 10-ak dana je radio perefektno. Jedan dan čačkao opcije i upalim to sranje i telefon mi isti dan počne lagovati. Isključio, i od onda nemam apsolutno nikakvih problema.
Javi jel' pomoglo.
Ma kakvi i dalje baguje. Mrzi me da prebacim sve na ovaj 8T što imam.
Nego jel moguće da kad imaš u Brave browser 30tak tabova dosta uspori Brave i generalno telefon? Naravno nisu skoro svi otvoreni.
 
Znači sa Oxygen 12 Oneplus prestaje da postoji u obliku u kome smo ga znali i koristili?
Vreme je opet nazad na Šljamsung izgled... Jbni Exynos....
Xiaomi je dobar hw, ali software mi se nikako ne sviđa.
Možda Pixel da ih ima u Evropi.
 
novi pixel kriv, ja ne verujem sta se ovo desava sa telefonima... ja prelazim na fold sigurno, jedini telefon sa ekranom koji nije kao daljinski za tv i nije kriv.
 
Jel zna neko gde se kod nas moze promeniti display, idealno za originalni i koja je cena? Kapiram da se ne isplati, al da pitam
 
Jel koristi neko Oneplu 8 pro a da zna jel sve aplikacije rade u dual sim režimu(viber, whatsapp, messenger, instagram, facebook)
 
Jel ima neko dobre maske za 8 Pro da ih ne koristi da kupim? Baš je slaba ponuda kod nas...
 
nije valjda poceo da baguje 8pro
nameravam ga kupiti do kraja meseca
sad nznm sta da radim ako je takva situacija , onda najbole da ostanem na s20fe
pih
 
Nazad
Vrh Dno