Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

Jel dolazi uz Oneplus 8 u kutiji silikonski case?
 
narucio sam 12/256 oneplus 8 nakon gotovo 3 god XZ2. Valjda osjetim neki boljitak :)
 
ETo, taman da ga sa osmjehom iscekujem do sutra :) :)
Mada me je XZ2 odlicno sluzio gotovo 3 godine. Brz i dan danas, ali posto je vise kod malog (satire ga igricama) odlucih da se ponovim sa Oneplus 8. Trka je bila izmedju Mi10, Mi10t pro i Oneplus 8. Al posto mi nikako ne gode sengcung fengsui lanceri, ajde reko da probam OxygenOs.
 
ETo, taman da ga sa osmjehom iscekujem do sutra :) :)
Mada me je XZ2 odlicno sluzio gotovo 3 godine. Brz i dan danas, ali posto je vise kod malog (satire ga igricama) odlucih da se ponovim sa Oneplus 8. Trka je bila izmedju Mi10, Mi10t pro i Oneplus 8. Al posto mi nikako ne gode sengcung fengsui lanceri, ajde reko da probam OxygenOs.
Ja sam prvo skontao da si uzeo pro verziju,svakako i manji model je odlican.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Iskreno i ovo mi je preveliko, ja sam ljubitelj manjih telefona. Kamera mi manje vise....bitna mi je, al ne toliko da bih zbog nje kupio tel. Neka je u klasi XZ2 ili malo bolja, ja sam zadovoljan.
Onako sto sam mogao skontati sa youtube i odavde, a sto mi je i najvaznije, da je OS jako slican stock-u, da je baterija ok i da je zvuk na zvucnicima stereo i da je ok. Kamera mislim da me nece razocarati. Zvali su me dal da salju Glacial Green ili Interstellar Glow. Odlucih se za ovaj drugi. Jest da na prvom nema otisaka al nesto mi je.... Svejedno ce ili u crni org case ili dbrand ledja (mozda i Ringke, jer njega furam godinama unazad).
 
Poslednja izmena:
Očigledno samo ti imaš problem sa zakrivljenim ekranom, niko drugi.
Isključi slučajne dodire pa će ti raditi i taj deo ekrana ako ti toliko znači u životu.
 
jok. provereno vec. svaki je isti- svaki ima problem. ali ljudi ne primecuju.

kako da iskljucim slucajne dodire? ne zezaj da postoji ta opcija?
 
Kod mene na Mi 10 ima opcija za regulisanje osetljivosti zakrivljenog dela ekrana. Zove se ignore accidental touch on the edges. Ima 3 default opcije, plus četvrtu da sam namestiš kako ti odgovara.
 
Stigla Beta4
e61a3ea3a0ed473ce0a2c18621f8f4f5.jpg


Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
ja cu da ti kazem da si se gimpovao. sa ravnog ekrana si presao na kriv. koji pritom ne radi.
Sve sto je kvar, bice reklamirano i vracen novac, tako da se ne sekiram mnogo :) Sto se tice zakrivljenog ekrana, ice u neki ringke nabudzeni case. A sto se tice ravnih ekrana, ima ih svega na par telefona, tako da sam se pomirio da cu zavrsiti sa zakrivljenim. A i ako mi fon ko fon ne legne, ici ce na oglase :)

Ne stizem da ga otpakujem. Kupio i zeni redmi note 9, pa stigli zajedno. Sad se cimam sa xiaomi da sve prebacim i podesim.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kod mene takodje sve perfektno radi...

On topic: bicu malo lenj, ne ljutite se, nisam stigao da trazim. Jos nisam update-ovao na 11-icu. Jel nema nekih komplikacija za update rootovanih telefona? Jel se ne gube podaci?
 
Jel 11ka dolazi OTA? Skida mi neki 2875mb update. Jel to 11ka?
Ekran radi ok gdje god ga taknem.

@edit - ok, vidim da je to 11ka.
Jel ima potrebe da radim factory reset sad posle update na 11ku? Nisam nista ni instalirao bio, sve na def bilo?
Odradio sam factory reset.
Auuuuu zvuka. Pa kao JBL4 naspram XZ2, eto takav imam osjecaj.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sve sto je kvar, bice reklamirano i vracen novac, tako da se ne sekiram mnogo :) Sto se tice zakrivljenog ekrana, ice u neki ringke nabudzeni case. A sto se tice ravnih ekrana, ima ih svega na par telefona, tako da sam se pomirio da cu zavrsiti sa zakrivljenim. A i ako mi fon ko fon ne legne, ici ce na oglase :)

Ne stizem da ga otpakujem. Kupio i zeni redmi note 9, pa stigli zajedno. Sad se cimam sa xiaomi da sve prebacim i podesim.

Sent from my H8266 using Tapatalk
ma to na sta se ja zalim nije kvar.

Kako je svaki ist kad smo kod mene testirali i sve je bilo ok?

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk

lepo. tvoj je obican 8 doduse. kod njega taj algoritam mozda nije toliko agresivan. ja ne znam sta si ti radio i kako si testirao, kao ni kakvi su tvoji prsti, dal si znao kako da ga pipnes, s oprostenjem :D ja mogu isti onakav screenshot da napravim i kazem da je sve ok, ali nije. iscimao sam buraza tacno kako da testira izlozene primerke i ponasaju se isto kao moj. pritom, vec sam napisao i galaxy note 9 se ponasa isto, a niko se nikad nije zalio na to. ni covek koji ga koristi 2 godine nije primetio dok mu nisam pokazao. problem postoji, i bice resen samo ako omoguce da se to ugasi u podesavanjima. to sto ti ne primecujes, kao ni vecina ljudi ne znaci da ne postoji. i ja cu da tupim o tome sve dok ne rese.

jel radi infracrvena kamera na novim update-ovima?
 
Poslednja izmena:
Ma to ce rjesit kroz update, samo strpljenja. Pisi suportu i tamo po forumu.

Posle XZ2 meni je tel pravo osvjezenje. Jedino je kamera ovo malo po stanu sto sam slikao, za nijansu mozda bolja u low light i sa malo ispranijim bojama u odnosu na XZ2 koji ima bas zasicene boje. I brze slika od XZ2. Zvuk mnogo jasniji i jaci. Mnogo fluidniji i brzi telefon.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Skini Google cameru, Wichaya 3.0 snapcam i nrg xml učitaj, biće to mnogo bolje fotke u uslovima slabog osvetljenja.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Uh dok ja skontam sta to znaci , nisam se igrao romovima i mijenjao stock app od Galaxy S i Nexus4 ke :) :)

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Jel radi vama Horizon light? Kod mene to ne funkcionise.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Radi... Upali se samo jednom kada stigne notifikacija, ne ponavlja.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Kod mene ne radi nikako. Al i nebitno mi je ako samo jedanput zasvjetli. Ubacio sam aodnotify, zavrsava posao dobro.
 
Ima li ko ili moze da nadje ovaj wallpaper? Googlao sam sat i po i pretrazivao blackdrops i walli ali ne mogu da nadjem.
0eede4382bcaa45d9ca8bad56fe55787.jpg


Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Nema na čemu. Nisam ni znao da postoji plaćena verzija. Koristio sam je nekad, u zadnjih godinu dana je i ne koristim.
 
Ja mislim da sam kupio pro verziju prije par (4 mozda vise) godina. Sad skidam sa nje sa svih kategorija bez problema. Dusu dala za amoled oneplus 8ce :)
Cini mi se da aod malo vise jede bateriju. Nocas za 7h skinuo 9%. Sad sam iskljucio, pa cu vidjet nocas koliko ce da skine. Koliko sot-a je realno ocekivati na 8ci?

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
nemoj da ti radi aod celu noc i dan, nema smisla, pogotovu ne kad spavas i ne koristis telefon.
 
Nazad
Vrh Dno