Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

Render, maske i još neke stvari se poklapaju, realno nema tu nekih promena. :)

The-OnePlus-8-and-8-Pro-specs-and-design-leaks-get-a-match.jpg
Oneplus-8-pro-case-3.jpg


https://www.phonearena.com/news/oneplus-8-Pro-design-specs-leak_id122516
 
Poslednja izmena:
Ja sam baš negde čitao da je najavljena cena za osnovni model 399$ u Kini. U Evropi verovatno 449€.
Cena od 500$ za lite verziju je preterana.
Dok on izdaje moćices da biras 7t pro za te pare
I 7t pro će biti odlična kupovina, znajuci da će naši verovatno da nabiju cenu za 8 Lite verziju.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
7t pro za 500$, da ako mislite na polovne. Novom nece toliko pasti cena.
 
Taj mediatek uopšte nije los , čak šta više dosta je dobar.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
OnePlus will indeed launch a lower end phone, but we don't know its name yet. What we do know is that it will priced around £400 in the UK, have a Mediatek Chip and will launch by July in most countries. It will also feature 90hz Punch Hole Display!
https://www.androidauthority.com/oneplus-8-lite-specs-1089513/


Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
U suštini ovo je Oneplus 8/pro. Imaće Oxygen i možda drugačiju konfiguraciju kamera.
https://youtu.be/9arevpoH-4g

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Ružan kao i Mi 10 Pro. Svaka im čast, dizajn u odnosu na 7 Pro i 7T Pro nula.
 
Kako kome :)
I dalje je 5 puta lepši od s20 serije , makar su se potrudili da nazad izgleda na nešto kada već traže 1200e ( keramika i koža ) za razliku od nekih koji koriste staklo iz a70 serije od 2$ :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I mene nerviraju totalno zakrivljene ivice. Na s20 je sasvim ok. Naravno 7-ca je imala najbolji ekran.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
I mene je to nerviralo, ali sada ne primećujem niti smeta.. Mnogo mi je bitnije što nema notch i sl i što je ludački dobar..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Sta mislite koja ce biti cena OP 8/pro s obzirom da oppo find x2 je 1000 eura a find x2 pro 1200, i s obzirom da je isti vlasnik grupacija BBK...
 
Sve poluđelo. Još malo neće biti telefona ispod 1000eur a flagshipovi će da budu po 2000.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Već rečeno sto puta. Dok se kupuje oni će da dižu. Vrlo jednostavno

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Sumnjam da će OP ići na 1k, pikiram izmedju 750 i 850e pro verzija.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

Daj Boze ali cisto sumnjam kad pogledam cene novih oppo i realme x50 pro, OP 8 ce biti bolji telefon nema sanse da bude jeftiniji od find x2, isti je vlasnik to je skroz nelogicno ali videcemo uskoro
 
Uz to sto ce se obicna i Pro verzija dosta razlikovati u ceni, a naravno i u ostalim stvarima.
 
Ovo bi trebalo da bude telefon godine. Naravno ako je tacno. Pro model.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Bio bi, da nisu stavili bunar i izbacili pop up kameru.
 
Ako Pro ne bude preko 800$, u poređenju sa Galaxy S20+ koji je u USA 1200$, ovo je mnogo pametnija kupovina.
Obični 8 mi se ne čini vrijedan apgrejd, tako da ću se vjerovatno odlučiti za 7T Pro.
 
Uhh, meni je ovaj dizajn vrhunski. Mada i citava prosla generacija je odlicna po tom pitanju. [emoji4]
 
Nazad
Vrh Dno