Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

Sve sve al punch hole je big no no.. Ipak je ovo što imamo sad, nothcless zakon.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Sto jes jes,ne znam sto su se vracali na to kada je ovo na sedmici najbolje resenje
 
Najbolje bi bilo notchless ali ni špijunka nije toliko loša. Cena će nažalost na soma 100%.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Kakva će biti razlika izmedju običnog i pro modela? Jel se zna nesto o kamerama?
Cena od soma je realna samo za McLaren varijantu.
Za pro model sve preko 799€ je previše...
 
Kakva garancija na bateriju, prvi put čujem za to.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
Samsung daje 2 god, ja mijenjao 2 puta na s8+ kad je poceo tel da se gasi kad bi ga stavio na punjac na neki nizak % i onda vremenom islo na gore. Ni sam nisam znao dok ne ponesoh u servis i rekose mi free. Mislim i da drugi moraju bar 6mj po zakonu kad je integrisana al ne znam, op je specifičan.

Nego nevezano, ja se nadam slicnoj cijeni sa proslom generacijom, ako ode na 1000 ne vidim poentu uzimanja naspram konkurencije a cimas se sa nabavkom itd
 
Najbolje bi bilo notchless ali ni špijunka nije toliko loša. Cena će nažalost na soma 100%.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
I ja mislim da ide na 900e. Što je za OnePlus smešno , mada ajde .. njihov menadžment najbolje zna.

Op8 isti mi10 samo sa kamerom pozadi po centru umesto na ćošku. Kinezi ludaci

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da samo što Oxg i Mjaui ne mogu da se porede.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Cena bi trebalo da bude na nivou Mi10.
Sve preko toga je previše. Svi guraju cene u nebo pa i oni nazalost
 
Ne bi trebala i neće biti.
Softver, IP68 (ako bude tako) je na strani oneplus
 
U Kanadi 7T je 670$. Ako 8pro bude 870$ ok je.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
I za jedno godinu i po, dodje baterija za zamenu (zbog veoma brzog punjenja), gde je zameniti za 100% originalnu tako da ostane ip68 ili kome ga prodati? Ulozis 900e, a podrska slaba, softverska je ok u prvih godinu dana, onda pocinje da usporava sa apdejtima kao Samsung, koji bar ima hardversku podrsku. Zamene baterija sa novim brzim punjacima su neminovnost.
 
Zato ga ja punim na običnom punjaču, svakako ga punim noću.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
I za jedno godinu i po, dodje baterija za zamenu (zbog veoma brzog punjenja), gde je zameniti za 100% originalnu tako da ostane ip68 ili kome ga prodati? Ulozis 900e, a podrska slaba, softverska je ok u prvih godinu dana, onda pocinje da usporava sa apdejtima kao Samsung, koji bar ima hardversku podrsku. Zamene baterija sa novim brzim punjacima su neminovnost.
Verovao ili ne, meni samsung radi bez i jednog jedinog soft. update-a (evo 1000+ sati on) bez ikakvih problema! Ako je to jedini tj primarni razlig razlog nekome da li će da kupi ili ne telefon, iskreno mu savetujem da nađe neki novi hobi u životu [emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ma nije problem uopste u brzini update-a pisao sam vec o tome ali ako se reklamiraju kao neko ko najbrze dobija update onda to i treba da ispune. Tek sad su u zadnja 3-4 dana pustili januarski security patch.
Inace ja ne moram ni da radim update ali imas da ispunis ono sto obecavas ili cao zdravo
 
@Proday
Ni ja nisam radio update na Samsungu od januara do januara, tj. godinu dana, tek kad je izasao Android 10... OP se hvali(o) brzinom update-a, a brz je samo kad su u pitanju najnoviji modeli. Nego sta kazes o zameni baterije? ;) Ni na zapadu nema mnogo njihovih ovlascenih servisa. Ako saljes postom, nacekas se dok ga vrate.
 
@Migrant ne kontam kakav problem imaš oko zamene baterije druže? Novi Sad, Pro Mobi servis, zamenili mi beteriju i ploču prošli put na s7e (bio u garanciji) za manje od 24h. Redovna zamena za sve telefone je uvek oko 5.5-6k dinara, originalne baterije, imaš garanciju na ip68 i sve. E sad jedino ako nisam preskočio nešto iznad?!

Što se op tiče i ako ga ikad uzmem, uzeću ga zbog funkcionalnosti i onoga što mi pruža u trenutku kupovine, a ne nade da će nekad nešto da se popravi ili unapredi. Imao sam pixel 4 xl, imaš instant nadogradnje (mrzelo mene i to da radim), kome je to najbitnije neka kupi google telefon i neće imati problema (osim svih ostalih problema). Samo je bitno shvatiti već jednom da savršenoga nema, a mi možemo da kukamo na cene, nedostatke itd do mile volje, na posletku ipak prihvatimo i kupimo.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam zašto ljudi toliko insistiraju da im telefoni imaju najbrži update. Kad se time i ne dobija ništa. Meni dovoljno da ima dobar update na godinu dana na sledeću verziju Androida i to je to. Sve ostalo su babske priče. Android nikad neće biti na nivou iOS-a po pitanju podrške (brzina i dužina trajanja sigurno) i to je valjda skoro svima jasno.
 
@Proday
Promobi nije ovlasceni servis za OP, nesto ne verujem da imaju njihove komponente... Za Samsung znam da mogu da rese i isti dan...
 
Oprosti, skroz sam prevideo da smo u op temi. Da, zamena na op jeste verovatno problem...ne znam čak ni preko da li iko ovlašćeno radi servis (u Nemačkoj, Austriji i sl)!?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
U svakoj temi za OP se provlači ovo pitanje bar 10 puta.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Pa ko je "pametan" neka puni na 0.5 ampera 12 sati i neka uživa. Pravite problem gde ga nema.
 
U pravi @Migrant skroz ali isto tako znam.da 99% ljudi odavde nece docekati tu zamenu baterije vec ce biti na novijem modelu
 
Ja moje telefone punim preko noći na punjacima od 1A.
Kad mi treba hitno dopunjavanje baterije tu je fast charge. Ali to nije svakodnevno. Tako da će baterija potrajati minimum 2 god uz neznatan gubitak kapaciteta. A verovatno bar 3.
Ko hoće da zameni bateriju posle 3-4 god može da kupi orginal na E-bay u npr i zameni u svakom servisu. Ne mora ovlašćeni za telefon koji će tad koštati 100-ak eura.
Mislim da je beapotrebno tripovanje oko baterije i gubitka kapaciteta :D
 
U pravi @Migrant skroz ali isto tako znam.da 99% ljudi odavde nece docekati tu zamenu baterije vec ce biti na novijem modelu
To si u pravu sto se tice nas "pacenika", ostatku koji menja na dve godine ce izdrzati bez vecih problema. Iskreno ko koristi telefon dve godine manje obraca paznju na trajanje SOT, primer moj brat puni kad je prazan i to je to.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Valjda svi punimo kada je prazan? [emoji16]

Sent from my Moto Z (2) using Tapatalk
 
Ako sam dobro razumeo,punjac koji se dobije uz telefon moze da upropasti taj isti telefon?
 
Ajme, ne opet iz početka [emoji849]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno