Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

OnePlus 8T price leaked via Amazon listing; will be cheaper than OnePlus 8
OnePlus-8T-price-leak-Germany-1068x340.png


The OnePlus 8T price will be at €599 for the 8GB + 128GB variant
The 12GB + 256GB configuration of the smartphone will be priced at €699

This means the two variants will be €50 cheaper than the respective OnePlus 8 variants

https://www.91mobiles.com/hub/oneplus-8t-price-leak-amazon-germany-listing/


Exclusive: OnePlus 8T screen specs confirmed, including super-smooth refresh rate

Exclusive OnePlus 8T display specs
Size: 6.55-inch
Refresh rate: 120Hz
Screen-to-body ratio: 91.9%
Panel: 2.5D flexible
JNCD: 0.3
DCI-P3 color space: 100%
Max brightness: 1,100 nits

https://www.techradar.com/news/oneplus-8t-display

Samo me zanima kako će i šta da ostave za 8T Pro :)
 
Poslednja izmena:
Negde pišu biće negde neće, videćemo 14. oktobra.

The OnePlus 8T Pro will probably be powered by the Snapdragon 865 Plus and it might feature a new 64MP primary camera.
 
Cekaj da vidimo koji su kamera senzori u 8t, mozda i bude bolji od 8pro. ;)
pa pazi.... ovaj besni ultrawide sigurno nece da mu daju. kao ni ovaj od 85mm. mozda mu daju ovaj veliki glavni - i ako se to desi meni je to iskreno dovoljno. sa druge strane 1080p @ 120hz ekran... koji je pritom i manji. 8t nikako nije zamena za 8pro. ako ne bude 8t pro 8 pro ce i dalje da ostane najbolja kupovina.

edit: probao sam gcam sa 8pro i meni on konstantno daje losije slike od stock cam. ja ne znam sta je ovo...

Negde pišu biće negde neće, videćemo 14. oktobra.
The OnePlus 8T Pro will probably be powered by the Snapdragon 865 Plus and it might feature a new 64MP primary camera.

ovo nije skoro nikakav upgrade....
 
Poslednja izmena:
Sto se tice gCam, ista situacija i na obicnom OP8 stock daje bolje rezultate od GCam.
Isto tako i na mi10. zato kazem da sad GCam nije toliko bitna, jer su i stock odlicne, nekim uslovima cak i bolje od GCam
 
Sto se tice gCam, ista situacija i na obicnom OP8 stock daje bolje rezultate od GCam.
Isto tako i na mi10. zato kazem da sad GCam nije toliko bitna, jer su i stock odlicne, nekim uslovima cak i bolje od GCam
Meni je Gcam bolja od stock kamere,maltene u svakoj situaciji,pricam za op8 "obican"...

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Meni je Gcam bolja od stock kamere,maltene u svakoj situaciji,pricam za op8 "obican"...

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
Možeš li da postaviš link do verzije Gcam koju koristiš?
Želo bih da probam i uporedim sa stock.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
OnePlus 8T price leaked via Amazon listing; will be cheaper than OnePlus 8
OnePlus-8T-price-leak-Germany-1068x340.png




https://www.91mobiles.com/hub/oneplus-8t-price-leak-amazon-germany-listing/


Exclusive: OnePlus 8T screen specs confirmed, including super-smooth refresh rate



https://www.techradar.com/news/oneplus-8t-display

Samo me zanima kako će i šta da ostave za 8T Pro :)

Ako budu ovakve pocetne cena 8T ce biti jedan od best by modela.
12/256 bi bila odlicna zamena za moj 7T.
Naravno kad se pojavi po oglasima i bude ok cena.
Bitno je da glavni Sensor bude solidno bolji od 7t, utrawide nije toliko bitan (bar meni)
 
Мислим да је важније да 8Т дође са новим сензором за камеру (као што има 8 Про), него веће освјежавање екрана.
Ако цијена буде заиста 600€, могао би то бити најзанимљивији телефон ове године у категорији скупих телефона.
 
Ako budu ovakve pocetne cena 8T ce biti jedan od best by modela.
12/256 bi bila odlicna zamena za moj 7T.
Naravno kad se pojavi po oglasima i bude ok cena.
Bitno je da glavni Sensor bude solidno bolji od 7t, utrawide nije toliko bitan (bar meni)

OnePlus 8T (8GB + 128GB) za 600€ je odlična priča!

UltraWide je pored glavne kamere jedino bitna, sve ove ostale kamere uključujući prednju su meni nebitne.

UltraWide je toliko bitan da će konačno stići i na Google Pixel 5 ;)
 
Poslednja izmena:
Мислим да је важније да 8Т дође са новим сензором за камеру (као што има 8 Про), него веће освјежавање екрана.
Ако цијена буде заиста 600€, могао би то бити најзанимљивији телефон ове године у категорији скупих телефона.

Nedavno je bila vest da dolazi sa novim senzorom, najverovatnije onim iz 8pro (imx689).
 
OnePlus 8T 600€ za 8GB + 128GB verziju je odlična priča!

UltraWide je pored glavne kamere jedino bitna, sve ove ostale kamere uključujući prednju su meni nebitne.

UltraWide je toliko bitan da će konačno stići i na Google Pixel 5 ;)

A telephoto?
 
Da li uopšte i koliko Mobile outfitters folije štite ekran od udaraca?
Radim na gradilištu skoro stalno, ne znam sta da stavim na ekran?ova fabrička folija je fenomenalna.
Stakla mi ovako na Oneplus 6 stalno pucaju, užas.

Otkud vam to će Oneplus 8T imati ravan ekran? Ako stvarno bude uzimam ga odma umesto Oneplus 8.

Sent from my Oneplus 8
 
Poslednja izmena:
Da li uopšte i koliko Mobile outfitters folije štite ekran od udaraca?
Radim na gradilištu skoro stalno, ne znam sta da stavim na ekran?ova fabrička folija je fenomenalna.
Stakla mi ovako na Oneplus 6 stalno pucaju, užas.

Otkud vam to će Oneplus 8T imati ravan ekran? Ako stvarno bude uzimam ga odma umesto Oneplus 8.

Sent from my Oneplus 8
Nijedna folija ne stiti ekran od padova to siguran budi,staklo stiti a i to je sve litrija kakve si srece.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
i odvratna fhd rezolucija. moj telefon iz 2015. godine ima visu rezoluciju, sramota. elem, ravan ekran se spekulise na osnovu rendera telefona koji su izvuceni iz oxygen os build-ova. da li ce stvarno da bude ravan, ostaje da se vidi. ja se nadam da hoce, ali mislim da ce imati blagu krivinu na kraju gotovo sigurno, samo ce to biti krivina stakla, ne i ekrana.

inace, uv staklo ja mislim da je najbolja stvar. ja sam narucio dva neka kineza, jedan sa amazona, jedan sa aliexpress-a, ukupno 7 komada. sta ce mi tolka stakla boga pitaj, mozda razdelim. whitestone dome kosta 70 evra sa isporukom, neka hvala. to je stvarno neopisiva kradja. samo me taj zdrav razum sprecava da ga kupim, vec sam napakovao sve u korpu, i samo jos da platim i odustanem. vodio sam se logikom da se to kupi jednom, zbog cele aparature, a posle mogu i kinezi, ali ni time ne mogu da opravdam kupovinu... jos vidi bezobrazluka, dobijem e-mail od njih da mi daju 10 % popusta ako zavrsim kupovinu, kliknem na link, odem da kupim, kad ono medjutim - i dalje traze 70 evra. pa jel oni misle da je neko magarac?
 
Poslednja izmena:
Svako ko toliko plati staklo je magarac. :d
Ko ima 70e za staklo ima i 150e za novi ekran.
 
Slazem se...

Jel uzimao neko neke folije a da su bar priblizno dobre?
Ma jok nije mi još ni daily driver što kažu. Čekam još jednu futrolu i nećkam se šta staviti na ekran. Staviću taj mobile outfitters ok je osećaj po ekranu probao kod drugara.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Ja sam uzeo neku nilkinovu sto je mogla kod nas da se nabavi dok se ne smislim sta da porucim od preko.
Javi kako ti se cini ta MO folija...

Za sve prethodne telefone sam uzimao Orzly folije i bio prezadovoljan, ali za osmicu nemaju koliko vidim.
 
Poslednja izmena:
i odvratna fhd rezolucija. moj telefon iz 2015. godine ima visu rezoluciju, sramota. elem, ravan ekran se spekulise na osnovu rendera telefona koji su izvuceni iz oxygen os build-ova. da li ce stvarno da bude ravan, ostaje da se vidi. ja se nadam da hoce, ali mislim da ce imati blagu krivinu na kraju gotovo sigurno, samo ce to biti krivina stakla, ne i ekrana.

Licno mislim da je sve preko FHD na telefonu previse.
 
Svako ko toliko plati staklo je magarac. :d
Ko ima 70e za staklo ima i 150e za novi ekran.
vala bas. samo nisam znao da su ekrani toliko "jeftini"

a sto razmatrate te folije? 15 i nesto usd 5 komada stakla na aliexpress-u, to je oko 3 usd po komadu. ne moze ni jedna folija da bude bolja od stakla na dodir, kao ni da stiti bolje od padova.
 
Poslednja izmena:
to je stvarno dobra stvar... meni je zao sto obicna osmica nema 60w brzo punjenje. ja ga ionako punim na obicnom punjacu od 2a, ali je dobro kad moras da napunis brzo, imas opciju.
 
Izgleda stvarno će Oneplus 8T imati flat ekran.
895ed01133c0f99b30bf877fbd7cdc7a.jpg


Sent from my Oneplus 8
 
Pa što ne bi imao, naslednik je obicnog, ne pro modela (koji uvek ima zakrivljen)?!

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno