Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

Iph12 pro nije flagship, osrednji ekran bez 120hz. Sramota je izbaciti flagship bez 120hz u 2020, al vidim ima dijagnostičara koji ga uzimaju.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Verujem da je dobar, 11pro max mi je logicniji izbor sad. Prvi prelazim sa op na iph kad bude 120hz.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I ja jedva čekam da se rešiš krša i nestaneš sa teme.
ahahahahaha drug mitar je ovde lepo objasnio kolektivno misljenje, ne samo svoje :D lik jeste smor extremno, ali u njegovu odbranu, weather app jeste posandrcala na androidu 11. i ja sam primetio da srce bateriju, naravno odmah je odletela sa telefona. ne znam samo kako je nisam u prvom naletu brisanja skratio za glavu.

inace, vechera, koliko ces ti care moj da se razocaras kad se vratis na 60hz, koliko ce sluggish telefon da ti deluje, koliko ces da se smoris kad shvatis da je taj ipone i pored mozda i najboljeg soc-a super sluggish zbog sporog ekrana... tuga stvarno
 
Setili se da 1080p postoji u 2020., 120hz će biti možda tamo 2022. [emoji28]

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
tako nekako... doduse oni su medju prvima popularizovali high res ekrane, retina, buljina, itd...

citao sam neke novosti jos dok nije bio predstavljen, jos tad je bilo reci o tome da ce imati ili 5g ili 120hz ekran, da ne daju oba :d realno, da sam korisnik jabuke smorio bi se do 00.
 
Koliko bi im tek tada krš baterija bila, jer koliko sam video baterije slabije drže od 11 serije.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
oni se bore softverskim optimizacijama da produze trajanje baterije, ubijaju sve zivo sto moze da trosi :D
 
"Obican" op8,A11,kao da je posle nekog vremena sve zaleglo na svoje sto se tice baterije na a11,ja prezadovoljan,uglavnom uvece zavrsavam sa 40tak % baterije....

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
0fe81d46b172eec5950951d948ed906b.jpg
16aa967bc3264c400e0ace3cb5cd6f5d.jpg
 
Par pitanja za korisnike 8 pro...

Imam huawei mate 20x (najbolji telefon ikad napravljen :) ), ali red je razmišljati o zameni dok još vredi, da prelazak ne bude preskup.

Kakva je baterija? Vidim na kp da ga ima za 650e, koja je realna cena koda nas? Te garancije koje daju preprodavci, ko ih rešava, nemaju zastupnika i zvaničan servis kod nas?...

Hvala unapred.
 
Ja nisam imao OP8pro ali sam ga cackao par sati a mate 20x kosam već imao pa mogu da dam neki zaključak.
Najveću promenu ces videti na ekranu od 120hz u kombinaciju sa oxygenom.
Ti stvarno sve leti. Kad predje posle na 60hz smoris se i treba neko vreme da se vratiš (kao da cepas Porsche Turbo pa se vratiš u svog golfa TDI)
Baterija sigurno bolja na X-u poprilično.
Kamere verovatno bolje na OP ali su i na 20X stvarno odlične pa nećeš imati veliki Upgrade.
Po meni se isplati samo zbog ekrana i oxygena. Ostalo je tu negde.
Naravno da OP ima brzi procesor i više rama ali će to primetiti samo ako si okoreli gejmer
 
Instalirao juče Oxygen 11 open beta 3 i od stvari koje su dodate na official 11 je Canvas za AOD i ... napokon, srpski jezik (samo latinica)
 
Ajde što pobrisa admin sve postove sa glupostima,ali što obrisa moj hde sam javio da je stigla Android 11 Beta 3.

Da ima sad Srpski(latinica),sve radi super ko do sad.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Iz kog razloga kada skinem preko Oxygen Updatera Open Betu 3 ne mogu da je instaliram tj telefon je ne vidi? Kada odem u settings/system/system updates i local upgrade ne nalazi .zip koji je Oxygen updater skinuo. Je l imao neko ovakav problem? Imao sam ranije OnePlus telefone i radio azuzriranja ovim putem ali nikada nisam ovo imao. Hvala unapred
 
Moras full update, veličina fajla oko 3gb. A ne samo update od 600mb. Ako pričamo o prelasku sa stable na beta.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Iz kog razloga kada skinem preko Oxygen Updatera Open Betu 3 ne mogu da je instaliram tj telefon je ne vidi? Kada odem u settings/system/system updates i local upgrade ne nalazi .zip koji je Oxygen updater skinuo. Je l imao neko ovakav problem? Imao sam ranije OnePlus telefone i radio azuzriranja ovim putem ali nikada nisam ovo imao. Hvala unapred
Ako nisi na Beti,moraš ceo update da odradiš onaj od 2-3GB,tj betu 1.
Onda odradiš preko updatera betu2 i betu 3.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Odlična je.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Pplz skoro sam uzeo fon...recite mi jel moguce da nema srpski jezik i kako je moguce ga instalirati?i ako neko zna na novom androidu 11 kako se menja izgled aod-a posto sam stavio zadnju verziju ali nemam opcije
 

Prilozi

  • 16043314879787324689073221736353.jpg
    16043314879787324689073221736353.jpg
    1,006.9 KB · Pregleda: 143
Poslednja izmena:
Da napišem i ovde :)
Srpski ima na Open Beta 3 a podešavanja AOD su Podešavanja (Settings) / Prilagođavanje (Customization)
 
Pplz ..jel nasao neko dobro staklo za one plus 8 pro...ja uzo neko ali izgleda podeblje...odaziv na ekranu je ocajan...moracu makati
 
Pplz ..jel nasao neko dobro staklo za one plus 8 pro...ja uzo neko ali izgleda podeblje...odaziv na ekranu je ocajan...moracu makati

ima uv staklo kod kineza za 2 usd. ja sam trenutno namontirao neko sa amazona koje sam platio 10, ali samo zato sto je pre stiglo, verujem da su ta od 2 isti djavo... odlicno je, nema rupu za prednju kameru tako da ne narusava izgled. slaze se sa poetic guardian case-om, a mislim da je to najzahtevniji case po tom pitanju, tako da ce sa drugima da radi bez problema.
 
Tnx..nzm meni je ok leglo namestali mi ga u servisu ali odaziv na tipke ne valja znaci treba tanje do stakla je...dakle uv
 
stakla sa lepkom sa strane su generalno losa, ako su ti to stavili onda je za ocekivati da ne bude dobar odziv...
 
Jel to nešto lošija baterija na Android 11 ili mi se čini? [emoji848]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Meni super kao i na A10.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno