Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

Imotep95

Slavan
Učlanjen(a)
25.03.2015
Poruke
3,282
Poena
225
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5-10400f
RAM
16
GPU
rtx 2060
Miš & tastatura
g403
Mobilni telefon
iPhone 13 Pro Max
Pristup internetu
  1. Optički internet
Svakim danom stižu nove vesti o nadolazećem Oneplus flagship telefonu.
Punch hole će izazvati neverovatne reakcije!
(FOTO)(VIDEO)
Za.sad je potvrđeno:
1440p 120hz
Najnoviji zmaj sd865
Punch hole([emoji1785][emoji1785][emoji1785])
https://www.gsmarena.com/alleged_on...s_with_punchhole_selfie_camera-news-41119.php
https://www.benchmark.rs/vesti/onep...geekbenchu_sa_12gb_ram-a_i_androidom_10-82659
4618ed9068479960784f78c9026c5104.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Pljunuti Mi 10 :)
 
OPPO VIVO i Xiaomi saradjuju zajedno, zato ni ne cudi slican dizajn.
 
Oppo, Vivo i Oneplus su deo BBK-a. Xioami nema veze sa njima. Svako od njih uzima amoled ekrane od Samsunga, zato će i da liče u 2020.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Kad se ocekuje osmica?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Sredinom Maja bi trebalo.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Oppo, Vivo i Oneplus su deo BBK-a. Xioami nema veze sa njima. Svako od njih uzima amoled ekrane od Samsunga, zato će i da liče u 2020.

Sent from my GM1910 using Tapatalk

Nije bitno da li su iste grupacije, vec da saradjuju medjusobno. Bilo je da Xiaomi sa OPPO saradjuje u vezi selfi kamere ispod displeja.
 
Svi kineski telefoni su u ovoj godini identični :) neverovatne stvari.

Nadam se da cena ponovo neće ići 50e gore

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne zaboravite da previse saradnje vodi ka oligarhiji i visim cenama. Sto se tice OP8, mislim da ove godine nece cekati maj, da ce biti ranije. I rupe su prenisko postavljene, zasto??
 
Jel ce oba modela 8 i 8 pro dolaziti sa zakrivljenih ekranima?
Rupe su glavni trend ove godine :trust: kao i edge ekrani :mad:
 
Verovatno.. samo će Lite sa MTK 1000 biti ravan.
Mada taj MTK na prvo loptu nije uopšte los , makar onaj na oppo Reno

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije on los procesor ali nema podršku za GCam kao SD verzije, a i svakako biće solidno slabiji od sd865
 
Kada smo već kod njega.. prijatno sam iznenađen MTK , iz vedra neba izbace ovakav SoC koji još ima i integrisani 5g modem ?

[YouTube]J7xxI0KSGbo[/YouTube]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nadolazeći OPPO Find X2.
Verovatno će ovako 99% izgledati op8/pro.
64135f2df7f57274776839da09b6fd0d.jpg


Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Kao s10 zaštitno staklo da gledam samo sa rupom za kameru sa preke strane! Greota što se sa čistog ekrana vraćaju korak nazad [emoji849]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Mainstream, jer mainstream=zarada. *mjau**mjau**mjau*, to nam je što nam je.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Sve znam i sve mi je jasno! Zato mi i drago što sam se konačno skrasio sa telefonom i našao gotovo savršen!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
^Takođe. ;)

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Konačno!

OnePlus is also trying to make the OnePlus 8 Pro an IP68-rated smartphone. What this means is that OnePlus 8 will now officially be water and dust resistant, which, in turn, means that water and dust damage will now come under warranty as opposed to OnePlus 7 and 7T series, which technically are water-resistant smartphones, but since they don’t have the IP rating, any damage caused by water or dust doesn’t come under warranty.

https://mspoweruser.com/oneplus-8-pro-may-come-with-ip68-rating/

Jos da nisu otišli korak unazad sa ovom Samsung rupom za prednju kameru bio bi savršen, ali dobro može i ovo da se progleda kroz prste :)
 
Poslednja izmena:
Steta za rupicu stvarno,po meni je op 7t pro idealno dizajniran
 
7 Pro savršen iako ima zakrivljen ekran.
Izgledaće od napred kao Mi 10 Pro.
 
IP68 ne znaci i garancija na stetu od vode.
 
Wifi charging su isto najavili i registrovali za licencu tako da očekujem[emoji123].

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Pratim sve informacije vezane i nestrpljivo cekam da izadje, bas me zanima da vidim kad izadje poredjenja sa mi 10 npr jer mi se cini da ce cjenovno i po performansama biti tu.

Jedino kod OP me brine garancija, ako ga narucim kod prijatelja u Madjarsku, morao bih slati njemu, pa on njima pa cekaj i cekaj a procitao sam da im podrska i nije nesto, jedino da se nadas nista da se desi.
Jel je koristio ko a da je imao neki stariji op? I daju li garanciju na bateriju, mislim da u eu moraju makar 6 mjeseci?
 
Videcemo da li ce biti isti cenovni rang sa mi10, ja cisto sumnjam imam osecaj da ide na hiljadarku OP8
 
Pratim sve informacije vezane i nestrpljivo cekam da izadje, bas me zanima da vidim kad izadje poredjenja sa mi 10 npr jer mi se cini da ce cjenovno i po performansama biti tu.

Jedino kod OP me brine garancija, ako ga narucim kod prijatelja u Madjarsku, morao bih slati njemu, pa on njima pa cekaj i cekaj a procitao sam da im podrska i nije nesto, jedino da se nadas nista da se desi.
Jel je koristio ko a da je imao neki stariji op? I daju li garanciju na bateriju, mislim da u eu moraju makar 6 mjeseci?
Kakva garancija na bateriju, prvi put čujem za to.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Kod nas bi garancija trebala biti na bateriju uz ceo uredjaj to jest 2god. Kao i na samsungu na primer.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno