»RSS Benchmark sajt

Strana 84 od 84 PrvaPrva ... 34748081828384
      Prikazani rezultati od 1.246 do 1.250 od ukupno 1250

Tema: Oneplus 8 / Pro

Member
        Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        872
        ma senzor iza wide/macro kamere na osmici je isti kao glavni u 8 pro. nisam video da neki telefon ima wide kameru toliko dobro odradjenu kao 8 pro. ja ije iskreno gotivim jer je vrhunska kao macro, jer ultrawide kadar... ja i dalje mislim da je bolje sklopiti panoramu od 10 uspravno slikanih slika nego jednu ultra wide

uglavnom, sve ostalo manje - vise.... glavni selling point 8 pro je - ekran. posto je jedini takav na trzistu
        Menjao Skankhunt42 : 28.09.2020. u 20:40
        Try not. Do, or do not. There is no try.

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2020
        Poruka
        1.013
        Pa da, i ja mislim tako da je bolje sklopiti panoramo od nekoliko uspravnih slika nego koristiti UW.

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2018
        Poruka
        216
        Na Androbench-u je brza memorija na Mi10P i to se primeti pri instalaciji igrica ili programa, krace traje. Ja kameru koristim na auto podesavanjima, nemam potrebe da podesavam ono sto je vec dobro.
        OP8P nije los ali nije nista posebno, kod nas je zvanicna cena 135k dok je na oglasima oko 105k i to nikako ne vredi tih para!

Member
        Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        872
        https://www.androidauthority.com/no-...t-pro-1161309/

8pro ostaje jedini izbor (pored fold 2, ali on je nesto posbeno) sve do naredne generacije
        Try not. Do, or do not. There is no try.

Member Avatar korisnika Phoenix92
        Na forumu od
        May 2017
        Poruka
        560
      6. Moja mašina
        • CPU: Intel I3 8100
        • MoBo: Gigabyte Z370
        • RAM: Kingstone HyperX Fury Black 8GB DDR4
        • VGA: XFX RX480 4GB
        • MON: Hp 27es
        • HDD: Intel SSD 600p 128GB
        • Case: MS Black Widow
      7. Citat Citiram korisnika: kpcom Pogledaj poruku
        Na Androbench-u je brza memorija na Mi10P i to se primeti pri instalaciji igrica ili programa, krace traje. Ja kameru koristim na auto podesavanjima, nemam potrebe da podesavam ono sto je vec dobro.
        OP8P nije los ali nije nista posebno, kod nas je zvanicna cena 135k dok je na oglasima oko 105k i to nikako ne vredi tih para!
        S obzirom da je vreme pri instalaciji igara i programa jako bitan feature na smartphone-u onda sve to sto pricas ima smisla.

Ljudi nema potrebe da se "palite" na te sinteticke testove i brojke, to odavno nije vise relevantno u bilo kom realnom radu telefona.

Strana 84 od 84 PrvaPrva ... 34748081828384

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •