Šta je novo?

TrustEdgeID problem sa instalacijom

Rale45

Slavan
Učlanjen(a)
24.10.2004
Poruke
438
Poena
320
Pozdrav svima!

Pokušavam u firmi da instaliram softver i sertifikate MUP-a za očitavanje ličnih karti i pristup E-Upravi.

Sve instalacije aplikacija i sertifikata prolaze normalno, jedino imam problem sa instlacijom middleware-a TrustEdgeID. U pitanju je MSI paket, nema exe fajla. Problem se javlja jedino na Windows 10 (probao na dve mašine), na Windows 7 sve radi savršeno.

Pri instalaciji prijavi grešku "There is a problem with this Windows Installer package. A program run as part of the set up did not finish as expected. Contact your support personnel or package vendor" na koraku "Removing backup files".

Ista greška je i sa x32 i x64 verzijom.


Molim ljude dobre volje koji su imali ovaj problem i rešili ga da podele znanje. ;)
 
Misliš da će to pomoći? Ne mogu pre ponedeljka da probam.

Bio sam ubeđen da je problem sa nekim servisom ili nekim sigurnosim podešavanjem na Windowsu 10.
 
Samo da potvrdim da sam imao isti problem sa win 8.1 i resio ga na isti nacin.
Hvala
 
Ja imam isti problem,ali imam neku betu instaliranu koju ne mogu da deinstaliram.

15 -01 - 2021- 001.jpg
 
Imam problem sa instalacijom najnovije verzije TrustEdza, iskoci mi sledeca poruka. Probao sam sa drugim folderima, particijama, i uvek ista poruka. Nisam nista izguglao za pomoc, ima li neko resenje? U pitanju je win7 64bit (imao sam neku stariju verziju trustedza pa hteo da instaliram ovu poslednju kad ono prc).
 

Prilozi

  • image_2023-03-22_115955233.png
    image_2023-03-22_115955233.png
    52.1 KB · Pregleda: 29
Nazad
Vrh Dno