Šta je novo?

Pocophone F2

Слажем се да су све цене отишле горе, захваљујући еплу, али нико неће да да толике паре за шаоми,..

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Otkud ti to,pa ima nas koji cemo da damo tolike pare,prosla su vremena telefona od 100 evra a necemo da dajemo ni 1000 na primer...;)
 
F1 imao stereo zvuk, F2 pro nema. Koja sprdnja. :d Bitno da su gurnuli Amoled, to što nema stereo, OIS, 90hz, ima gomilu nepotrebnih kamera nikom ništa. I još grunuli cenu kao da prodaju neki flagship killer, a ne klotaru sa fensi dizajnom, najjačim procesorom i Amoledom. Kao da su sintetički testovi najbitnija stvar na telefonu, a to što na prvu loptu, sem dizajnerski i eto taj ekran, nije neki veliki upgrade u odnosu na F1 to nikom ništa. 400e je neki plafon za ovo i to za jaču verziju, pa 500e će koštati Mi 10 do jeseni. A u svemu je bolji.
 
evo imam f1 godinu i sad mi novo da imam stereo zvuk,a kao tobož sam neki audiofil.sem notifikacije i zvona ga nisam ni čuo ovo svo vreme,što sam i gledao (a i to nisam) gledao sam na bt slušalicama,o muzici da ne pričam,čak i u društvu se nosi bt zvučnik...
 
Odkad poco f1 ima stereo zvuk? Znam da ima uz onaj magisk mod kao mi8

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nema stereo, pogrešio sam. :d znam da ima magisk stereo za Mi 8, koristio sam.
Pa kad se već furaju na gejming, performanse i multimediju treba da postoji i neki stereo.
 
Svakako Poco legalno košta kao Mi 10 vakuum na oglasima. 2 godine zvanične garancije vs kompletno bolji telefon. Oba ne vrede toliko kolike su im trenutne cene, ali ko šta voli...
 
Zavisi na koju se cenu odnosi, zvaničnu, na oglasima ili legalnu kod nas. :)
Cene po našim radnjama ne uzimam ni približno za realne. Čisto nabijanje cena pa gde prođe prođe. Npr S20 je skoro duplo skuplji nego na oglasima. Što se suludo.
Trenutno nijedan ne vredi svoje cene. Mada ima telefona koji su precenjeni ~100e, a ima i gomila od 300-400e.
Biće Poco odlična kupovina kad bude ispod 400e nov na oglasima, mada opet će i Mi 10 biti oko 500e a svakako je bolja kupovina. Ja svakako Poco ne planiram da kupim jer nije Zoom Edition verzija. Tu su ispali pilićari, gurnuli inferiorniji telefon i nabili mu cenu.
 
Vratite se na temu, da ne bi morali na odmor.
 
Cenovno polako ide tamo gde mu je mesto, a to je visa srednja klasa, s tim sto ima flagship SoC. Vec na jesen verovatno ispod 400e.
 
Baterija, odlična!
4175877ee83586eedbb652c329e29126.jpg


Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Kakva je po vama kupovina ovog telefona za 440 e imam verziju 8/256, nov neotpakovan sa garancijom

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Ok kupovina skroz.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Pa nece mi pobjeci, prijatelj koji radi u ambasadi ima odbijanje poreza pa gledam sta bi mi najbolja kupovina bila [emoji3]

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Prelaz sa S20+ na poco f2 pro preporodio sam se. Telefon mozda ima samo losiju kameru ali je diskutabilno, nisam neki strucnjak niti zahtevan pa mi nije ni bitno. U pitanju je 8/256gb sive boje.
Za te pare sigurno nema bolji telefon. Jedino sto su mogli da ubace je bar 90hz osvezenje ekrana sve ostalo je vrhunski.
Utisci su sturi jer sam telefon uzeo juce ali za bateriju mogu da kazem da je vrhunska.
 
Poslednja izmena:
Realno, kamere nisu ni blizu S20, ali zato autonomija ubija, SoC isto.
 
Prelaz sa S20+ na poco f2 pro preporodio sam se. Telefon mozda ima samo losiju kameru ali je diskutabilno, nisam neki strucnjak niti zahtevan pa mi nije ni bitno. U pitanju je 8/256gb sive boje.
Za te pare sigurno nema bolji telefon. Jedino sto su mogli da ubace je bar 90hz osvezenje ekrana sve ostalo je vrhunski.
Utisci su sturi jer sam telefon uzeo juce ali za bateriju mogu da kazem da je vrhunska.
Jel te bode u oci taj prelaz s 90hz na 60hz..

Uz gcam ce da daje vrhunske rezultate s kamerom.
 
Jel te bode u oci taj prelaz s 90hz na 60hz..

Uz gcam ce da daje vrhunske rezultate s kamerom.

Pa to osvezenje od 120hz na S20+ se vidi ali nije od nekog presudnog znacaja za mene pogotovo ako se uzme u obzir da je nesrecni exy i tu stucao. Imao je lagove verovali ili ne.
Vidim razliku ali mi ni najmanje ne smeta to jest narodski receno "koj ce mi to", ako ga ima dobro je ako ga nema jos bolje je. ;) 120hz ili 90hz osvezenje je samo marketing.
Instalirao sam GCam pa cemo videti.
 
Ljudi imam problem, hoću u ponedeljak da kupim F2 Pro 256Gb ali ga nemaju u drugoj boji osim electric purple (ljubičasta) , jel ga ima neko u ovoj boji i jel može da prodje nama muškarcima? Odgledao sam puno video zapisa na youtube i nekad mi se učini ok, nekad jok. Da nema samo te ljubičaste alu strane pa ajde de nego je sav ljubičast. Sivog nigde nema.
 
Ljudi imam problem, hoću u ponedeljak da kupim F2 Pro 256Gb ali ga nemaju u drugoj boji osim electric purple (ljubičasta) , jel ga ima neko u ovoj boji i jel može da prodje nama muškarcima? Odgledao sam puno video zapisa na youtube i nekad mi se učini ok, nekad jok. Da nema samo te ljubičaste alu strane pa ajde de nego je sav ljubičast. Sivog nigde nema.

Na kp imas izbor. Ja sam pre nedelju dana uzeo 8/256 u sivoj boji a bilo je u beloj i ljubicastoj.
 
Nazad
Vrh Dno