Šta je novo?

Pocophone F2

Izgleda da je ok napravljen i to hladjenje izgleda odlično, ali nešto mu je lako crkla selfi kamera. Pitanje je kako bi se pokazalo posle pola godine ili godinu dana korišćenja.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk

Nije lako, vidis kakve je udarce prezivela, ko ce tako udarati telefon? U slucaju pada, dok padne uvuce se bar do pola i prezivljava udarac 99%. Kasnije se motor sam kalibrise.
 
Pročitaj još jednom napisano, kucnuo ga je sa namerom prilično solidno, i to dva puta. Nije iznenadjenje što se pokvarila kamera već što je izdržala i prvi udarac.
A možeš i da se pališ kao šibica ako tako više voliš.

I ja da ti kazem procitaj jos jedared, lepo kupis telefon pa pokusas i snimis da nam pokazes jel preziveo ili nije.
 
Ono sto sam ja primetio na osnovu ovih teardown klipova jeste da Xiaomi ima najbolja ta interna resenja kada je hardver u pitanju, i da su njihovi telefoni za popravku daleko zahvalniji od ostalih.
Ovo resenje za hladjenje je genijalno, dokaz da su najjednostavnija resenja najbolja.
 
Nisma hteo da pokrenem raspravu, ali ili je nezgodno udario ili je slabija od predhodno testiranih. Ne sećam se da je neka od sličnih koju je testirao tako brzo ispustila dušu. Ne mora ništa da znači, ali eto meni je bilo čudno.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Пристојан телефон, али не вреди те паре, моженда се узме онеплус 7т за мање пара...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A gde žurite? Da nije F1 postao spor ili slaba baterija? Polako, ima fore da dođe na svoje, ide to na plafon 400.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
apropo pop ap kamere,više vrapci na grani znaju da je mehanizam odlično rešenje,a naročito je šaomi pokidao sa njim.prodalo se na forumu bukvslno na kilotone primeraka,i za svo ovo vreme niti jedan jedini slučaj da je zaštekao.
 
Trenutno najbolje resenje, dok ne dodju kamere ispod ekrana, ali i najskuplje.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Još niko nije uzo fon?
Svi cekaju snizenje [emoji16]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ima ga Peca tako da mozemo da ocekujemo recenziju uskoro [emoji16]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Mnogo je to para za smartphone bez OIS-a ljudi. Ja sam bio zagrijan samo tako da pređem sa Mi Note 10 na Poco F2 ali kad vidjeh da nema OIS-a, hvala ali ne hvala.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Ja čekam da mi stigne ovaj iz Mi store-a koji je na popustu.

Послато са Redmi K20 Pro помоћу Тапатока
 
Цена је отровна....примио се шаоми...Може да се узме онеплус 7Т или за још мало лове чак и 8ица...
Неких 350-400 е ПЛАФОНЧИНА за ово...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kome nije hitno neka ceka jesen i cenu <400e. Velika steta sto nema OIS (pa i telefoto), ali i bez njega nije los.
 
Цена је отровна....примио се шаоми...Може да се узме онеплус 7Т или за још мало лове чак и 8ица...
Неких 350-400 е ПЛАФОНЧИНА за ово...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Nije se on nista primio nego to tako ide sa vremenom. Pogledaj samo pricu kako je islo sa Huawei i bice ti jasno gde su na kraju zavrsili. Imali su sve bolje i bolje telefone i poleteli su u visinu, i dolazimo do price da su nekada bili medju najjeftinijima da pokazu sta imaju a sada su medju najskupljima. Tako da te ne cudi kuda ide Xioami, za pola godine godinu cene telefona ce im premasuju 800-900 evra za srednju klasu.
 
Na oglasima ih ima za 470e, to je okej startna cena.

Za 400e je okej deal, mada ni toliko ne bih dao, OP7t je isao za 470-480, OP8 vec ima za 580-590.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Цена је отровна....примио се шаоми...Може да се узме онеплус 7Т или за још мало лове чак и 8ица...
Неких 350-400 е ПЛАФОНЧИНА за ово...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
E pa OP ne bih namerno,koja god da im je cena,kad budu imali srpski jezik,mozda i razmislim.
 
Wow, ali nemanje srpskog jezika razlog da se ne kupi fon :d

Sto se tice F2 Pro OIS realno i ne treba da ima ako za ovu cenu uzevsi u obzir ostatak paketa. Ali 90hz ekran je svakako trebao, upravo je ekran highlight telefona, odlican amoled panel, bez rupica, notcha....

Ovako refresh Mi 9T Pro i to je to.
 
Tako je, ali refresh necega se prodaje po istoj ceni :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Слажем се да су све цене отишле горе, захваљујући еплу, али нико неће да да толике паре за шаоми, хуавеј је годинама ту, имају тону патената, измислили су модерну мобилну телефонију...буквално, жаоми је ту задњих 5 година. Иначе ОП 8 убија како ради, оно није нормално, вероватно због рифреш рејта или уфс-а или свега заједно... Телефон је нестварно брз, лаг не постоји...Ја нисам видео бржи андроид...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Evo poredjenje dve top telefona. Najbolji tel huawei i najbolji tel xiaomi
https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4410&idPhone2=4928

Nekako sam obrisao post a hteo sam ovo da dodam. Uglavnom tice se posta iznad mog i da je xiaomi tu 5 godina a huawei je znatno duze. Poredjenje dva telefona iste godine najbolji tel huawei i najbolji tel xiaomi
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno