Šta je novo?

Pocophone F2

Pa k30 je novi Poco :)

Iz aviona se vidi da je ovo ips.

Nadam se da će postojati i f2 pro ili X2 pro :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam sto uopste pričamo o poco x2 kad nismo u Indiji ??

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
ma jok,nece ga prodavati ovde a cela 300-500e klasa (ili koliko vec izadje neki OP kod nas) zvrji prazna.pogledaj "sta da kupim" podforum,jedva ljude odvracamo da ne bacaju te pare na neke krs samsunge bas tu.to sto je saomi seo indiji kao najvecem neiskoriscenom trzistu na vrat je druga prica.
 
Xiaomi udara na Evropu a Poco na Indiju. Ima logike.
+ I nije neka šteta jer je realno gledano k30 suvi prosek od telefona

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ovaj Poco neće doživeti status prethodnika, bar mislim. Prosto je pre goddinu i po kada se pojavio F1 vladala nešto drugačija filozofija tržišta, i Xiaomi ponude telefona, tako da kada se pojavio F1 prosto je odskočio u zasebnu kategoriju s obzirom na cenu u ondnosu na druge telefone.
U trenutnoj ponudi i dinamici Xiaomi telefona F2 će prosto biti još jedan telefon.
 
Faktički f2 pro ako izađe van tržišta Indije.

Mada koliko ne znaju gde biju možda bude i mi 10t pro :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Izgubili su se i oni,ne znaju sta ce vise da urade,ubace/izbace

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Potpuno. Nadao sam se soniju 686 u mi10, nece ga biti nego opet onih sminkerskih samsungovih 108mp. Mislio sam da ce u x2 biti makar sd 765, nece ga biti. Ozbiljno razmisljam da se presaltam na neki od oneplus 7 modela.
 
Ne znam zasto se tema i zove Pocophone F2 kad ovo nije naslednik Pocophone F1. Ovo je jednostavno Poco X2 sasvim drugi, tj novi telefon, ne naslednik ni jednog drugog.
 
Poslednja izmena:
Pod nekim drugim imenom možda i dođe ovde.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Realno moze lock. Naslednika u vidu Pocophone-a F1 necemo imati skoro izgleda. :S:
 
Xiaomi se definitivno izgubio sa nomenklaturom.

Dakle Poco X2 nije formalno naslednik Poco F1, već je rebrendiran K30 koji je naslednik K20 koji je tada rebrendiran u Mi 9T.
 
Pa i nije neki naslednik 9T. Realno niko živ neće preći sa njega na ovaj Poco.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Rebrandirani "Redmi K30 Pro Standard version"
96372e182a43e00b694371f95fc493ff.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno