Šta je novo?

Pocophone F2

Na kp imas izbor. Ja sam pre nedelju dana uzeo 8/256 u sivoj boji a bilo je u beloj i ljubicastoj.

Prošle godine sam od nekog kokošara iz Žarkova na KP kupio Mi 9T Pro, to je prvi i poslednji put da sam kupio telefon tamo. Vraćam se u prodavnice sa garancijom dve godine i fiskalnim računom.
 
Ljudi imam problem, hoću u ponedeljak da kupim F2 Pro 256Gb ali ga nemaju u drugoj boji osim electric purple (ljubičasta) , jel ga ima neko u ovoj boji i jel može da prodje nama muškarcima? Odgledao sam puno video zapisa na youtube i nekad mi se učini ok, nekad jok. Da nema samo te ljubičaste alu strane pa ajde de nego je sav ljubičast. Sivog nigde nema.
Nisam ga video u živo, ali gledao sam recenziju i meni se ona boja sviđa, mogao bih da je nosim. Barem mislim da bih. A inače sam dosta konzervativan što se toga tiče.
A ti proceni, mada ipak moraš da ga vidiš u živo ipak.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Nisam ga video u živo, ali gledao sam recenziju i meni se ona boja sviđa, mogao bih da je nosim. Barem mislim da bih. A inače sam dosta konzervativan što se toga tiče.
A ti proceni, mada ipak moraš da ga vidiš u živo ipak.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Nemaju ga na stanju, mogu do 21h da ga poručim i da bude u radnji u ponedeljak. Videću šta ću. Samo da mu ta lajsna nije ljubičasta pa mu stavim crnu masku.
 
Ljudi imam problem, hoću u ponedeljak da kupim F2 Pro 256Gb ali ga nemaju u drugoj boji osim electric purple (ljubičasta) , jel ga ima neko u ovoj boji i jel može da prodje nama muškarcima? Odgledao sam puno video zapisa na youtube i nekad mi se učini ok, nekad jok. Da nema samo te ljubičaste alu strane pa ajde de nego je sav ljubičast. Sivog nigde nema.
Ljubičasta je hit sezone, tako da slobodno. Ona se inače i ne interpretira kao ženska, tako da te niko neće čudno gledati :)
 
Sve je to individualno, ljubičasto ne bih mogao koristiti nikako. A crvenu masku sam koristio na dva uređaja, sa crnim telefonom mi je skroz ok priča.

Setim se nosio sam nekad davno Nokiu 6110 kameleon, mnogo je gore boje bio od ove ljubičaste ali sam bio i mladji 21 godinu :) .
 
Da je 300eu pa mož bude i sa žutim tufnama ali 600eu, hm. Ako vidite nekog sedokosog matorca sa ljubičastim telefonom da znate to sam ja. Ajd odo još malo da zurim na youtube i gledam tu electric purple boju, možda se i naviknem.
 
Kupis neku foliju i zalepis sa zadnje strane i fon ti izgleda skroz drugacije...ako ne volis maske... :D
 
Da je 300eu pa mož bude i sa žutim tufnama ali 600eu, hm. Ako vidite nekog sedokosog matorca sa ljubičastim telefonom da znate to sam ja. Ajd odo još malo da zurim na youtube i gledam tu electric purple boju, možda se i naviknem.

U Francuskoj, a i Italiji, verujem i u ostalim zapadnim drzavama, je moderno da stariji, sedokosi, npr nose crvenoroze pantalone, uz neku plavu kosulju, i obrnuto. I mogu reci da im to lepo stoji, uz sedu kosu. Nisu gay :)
Isto tako i telefon, ja sam imao crveni xiaomi mi9t pro, bio je u crnoj maski, sad sto se malo vidi crvena lajsna, nije problem. Ovaj je ljubicast, i mogu da kazem da bih pre kupio ljubicast nego plavi. Crnu boju ne volim, skroz mi je bezlicna.
 
Ne znam, meni ova ljubicasta lepo izgleda, video sam telefon svojim ocima kod devojke od druga.. Stavila je u crnu masku, i ta ljubicasta se vidi gore i dole, i bas daje lep kontrast. Ljubicasta nije napadna, bas umerena. Telefon brutalan, moj Mi9t pored njega ne dolazi do izrazaja.. Izgleda mocno, malo je tezi od Mi9t i to mu daje dodatno dobar utisak, veliki ekran bez rupa i ureza.. Ali opet, najbolje bi bilo kad bi mogao da ga uzivo vidis i odlucis, ja kad bi kupovao posto sam video kako izgleda ljubicasta, ne bih se razmisljao ni jednog momenta.
 
Ja upravo uzeo u njihovoj radnji,akcija full...uzeo sam 8/256 za 60800...neon blue boja...mislim da je ovo sad korektna cena,sta vi mislite?
To mu dodje oko 510 evrica

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Skroz OK cena, posebno u odnosu na ostale SD865 modele i njihovu dostupnost kod nas.

Da te lepo služi!
 
Po meni preplaceno, za slicnu sumu se moze naci Mi 10.
 
Po tvojoj logici bolje je uzeti po svemu inferioran telefon zbog 128GB vise interne?

Cena nije losa s obzirom da je kupljen sa racunom, jedino to i opravdava cenu.
 
Poslednja izmena:
I ja se slazem, da se razumemo to je dobra cena, ali to je nekih 510-515e, a za 550e ima mi 10 doduse sa 128gb, ali sta sad to je vise nego dovoljno. Cak je bio jedan za 560e sa dvogodisnjom garancijom na oglasima. Osetno superiorniji fon.
 
550e nov Mi 10 128gb. U svemu bolji od Poco, sem eto što ima 128gb memorije manje.
510e za legalan Poco je i ok, za onoga ko se plaši kako da ostvari garanciju sa KP ili ako se kupuje preko firme.
 
Za 580 evra ima OP8,što je po meni trenutno daleko bolja kupovina.
Za slične pare im ai Mi10 koji je isto bolja kupovina.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
"Mali" je problem sto za OP8 nema validne garancije.

Послато са SM-G770F уз помоћ Тапатока
 
"Mali" je problem sto za OP8 nema validne garancije.

Послато са SM-G770F уз помоћ Тапатока
Za te pare koje sam napisao,Mi10 i OP8 imaju istu garanciju.

Mi10 ima validnu garanciju za 99990 din [emoji6]

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno