Šta je novo?

Pocophone F2

Jel ovaj mob ima mogucnost VoLTE ili ne?

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Pozz drugari. Vidim na kp F2 6gb 350e a 8Gb 450e... Vredi li 100e vise jaci model?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ako imas 450 jura onda najbolje da kupis Mi 10, verziju 8/128Gb, bar bi ja danas tako kao ponosni vlasnik Poco F2 Pro 8/256.
 
Kupi poco od 350, smrt punch holeu

Sent from my Redmi K30 Pro using Tapatalk
 
povukli su update, ima dosta bagova izgleda. valjda ce ispeglati u skorije vreme
 
Pozz drugari. Vidim na kp F2 6gb 350e a 8Gb 450e... Vredi li 100e vise jaci model?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

A da, pitanje je vredi li...po meni bas i ne sa ovolikom velikom razlikom u ceni, da je 50 pa ok ali 100eu bas mnogo. Ja sa mojiih 8Gb rama imam uvek 4Gb slobodno, nekad i 4.5Gb. Rom mi je Global i pored njegovih imam 20ak instaliranih apk sa play store. Znaci opusteno 6/128.
 
Jel video neko sivu masku Nillkin Scrub za nas mob, ima je samo u crnoj boji.
 
Ja kad sam tražio nisam našao u sivoj. Crna se najviše reklamira i takodje plava se solidno reklamira
 
Koliko ja znam postoje samo u crnoj, plavoj, beloj i nekoj svetlo crvenoj.

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Ja sam porucio sebi i sestri dve u crnoj boji.Koliko znam postoji crna,plava,bela i crvena.Nigde nisam video ovaj model maske da ima u sivoj boji.Moj fon je u beloj boji ali nisam smeo da uzimam nilkin masku u beloj boji zato sto sam se plasio da ce se dosta prljati pa sam uzeo crnu.Narucio sa ebay-a posto na aliju deru sa postarinama.Stigla je za mesec dana i dve maske sa postarinom su me kostale 1600 dinara.
Maska je odlicnog kvaliteta i bas je lepo legla na telefonu.Uz masku dolazi i neki mali drzac za fon.
Sve u svemu zadovoljan sam kvalitetom maske.
Stigle su mi i 4 hydrogel folije ali ih jos nisam zalepio pa ne mogu nista reci o njima kakvog su kvaliteta.

https://www.aliexpress.com/item/400...0be7eb6a&utm_content=47843&utm_source=admitad


sa ovog linka iznad porucene folije.
 

Prilozi

  • viber_image_2020-11-24_14-03-22.jpg
    viber_image_2020-11-24_14-03-22.jpg
    191.6 KB · Pregleda: 114
  • viber_image_2020-11-24_14-03-22 1.jpg
    viber_image_2020-11-24_14-03-22 1.jpg
    135.7 KB · Pregleda: 108
  • viber_image_2020-11-24_14-04-39 2.jpg
    viber_image_2020-11-24_14-04-39 2.jpg
    133.1 KB · Pregleda: 98
  • viber_image_2020-11-24_14-04-39 3.jpg
    viber_image_2020-11-24_14-04-39 3.jpg
    119.8 KB · Pregleda: 101
  • 4.jpg
    4.jpg
    173.5 KB · Pregleda: 94
Poslednja izmena:
Crna boja mi nesto dosadna postala a inace ima i svoje prakticne razloge maska svetlije boje kod mene. Na nocnom ormaricu mi je cudo stvari, casa sa kocom, solja sa kafom, pepeljara, cigarete, mobilni...i tako dok sve to u mraku uzimam svako tolko cusnem mob a on plese po nocnom ormanu. Neko jutro vidim mob samo sto nije tresnuo o parket. Svetlija maska poput sive ili krem bi pomogla da vidim obrise moba. Znaci sta, kupujem masku sa sljokicama i onim velikim usima raznih crtanih junaka :)

Ko ce ceka masku narucenu sa stranih sajtova nestrpljivo mesec dana, stalno u neizvesnosti dali ce uopste stici zbog ove lude situacije. Ipak ono sto je Bojke kupio za 1600 kod nas bi kostalo najmanje 3000 din.

Jeste geteks & Rax032, Nillkin scrub samo u crvenoj, plavoj, beloj i crnoj boji, sad gledam ebay. Kupicu crnu Nillkin pa cu smislim nesto da mu zalepim 1cm na lajsnu sto ce reflektuje svetlost u mraku.
 
Zna li se kad će opet da se pojavi ovaj novi update sa androidom 11?
 
...Sto se tice maske uzeo sam ovu i zadovoljan sam, lakse se barata telefonom nego ona tvrda fabricka. https://www.aliexpress.com/item/4001111553483.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3ee54c4dZBnjL0
Ne smeta maska za fotkanje? Imam ovu:
https://m.kupujemprodajem.com/mobil...mi-k30-pro/oglas/102131334#mhs0-1606883515769
Nisam siguran sa njom od oštećenja kamere, a kod maski kao tvoja čitao sam da umeju da kvare fotografije.
Uvek neke nedoumice.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
 
ne smeta, i ja sam se bojao toga ali je lepo isečeno. sve je ok i štiti kameru
 
Ne zna se. I ja cekam, a ne smem da se vratim na staru verziju. Inace mislim da su poboljsali kvalitet fotografija, mada i dalje nije kao gcam sa nekim mojim podesavanjima. Okacicu xml cim bude izasla verzija gde radi blic.

Sto se tice maske uzeo sam ovu i zadovoljan sam, lakse se barata telefonom nego ona tvrda fabricka. https://www.aliexpress.com/item/4001111553483.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3ee54c4dZBnjL0

Ovo je strava lepa maska i to od krutog silikona koja se sigurno ne rasteže kao zvaka.

Nikolaus i ja sam mislio u Symbol da kupim Nillkin Scrub, video sam da oni imaju 3 maske za Poco F2 Pro, tvoju, Nillkin i jednu na kojoj pise: silicon typ carbon. Kad sam ih zvao da pitam sta znaci silicon/carbon nisu znali da mi objasne, verovatno su samo prepisali naziv sa kutije. Ako si bio do te radnje jesi gledao mozda tu masku silicon/carbon, jel kruta? Tu koju si kupio jel mnogo debela, dali siri mnogo mob sa prednje strane? Ja cu svakako da kupim Nillkin ali kupio bi jos jednu za rezervu.
 
@matorac Telefon postaje ciglast sa mojom maskom definitivno. Ali podnošljivo je za mene.
Inače, iz NSa sam. U radnji gde sam kupio masku beše samo ova.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
 
Drugari evo konacno sam se nakanio posle mesec dana da otkljucam bootloader..Zanima me sad sta predlazete najlaksu proceduru da flesnem global rom umesto ovom EEA. Znaci da li mi flash tool ili twrp (koja verzija moze za poco?) i da imam automatski updejt ubuduce da ne moram rucno.
 
Da li vam se dešava ghost touch. Zadnje vreme non stop.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
 
Desavalo se davno na mi8 problem je mozda do 3 finger swipe za screen shot. barem to je bio problem na mi8
 
@matorac Telefon postaje ciglast sa mojom maskom definitivno. Ali podnošljivo je za mene.
Inače, iz NSa sam. U radnji gde sam kupio masku beše samo ova.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Hvala ti, znaci ipak Nillkin Scrub, samo jos da se nakanim da odem do Symbola.

Drugari evo konacno sam se nakanio posle mesec dana da otkljucam bootloader..Zanima me sad sta predlazete najlaksu proceduru da flesnem global rom umesto ovom EEA. Znaci da li mi flash tool ili twrp (koja verzija moze za poco?) i da imam automatski updejt ubuduce da ne moram rucno.

Posto samo prelazis sa Global EUXM na Global MIXM najidealniji i najjednostavniji je MiFlash. Twrp je izmedjuostalog i za sve druge romove koji su nezvanicni, malo je komplikovaniji. Eto i ja jednom da dam savet :) .
 
Za ovih mesec dana se dobro pokazao. Osim dva puta što je ispao iz mobilnog interneta nisam primetio neke bagove. Performansi, baterije, kamere i ostalog puna kapa za 350 evrića. Još da je nešto manjih dimenzija ali šta da se radi..
Ja više preferiram aosp ali to će sačekati, twrp je pitanje da li će i kad će izaći ispeglan. Do tad miui lepo služi, tamo u januaru ću verovatno otključati bootloader i probati xeu i eventualno neki aosp.
https://twrp.me/site/update/2019/10/23/twrp-and-android-10.html
 
Stigao Android 11 za Eu verziju,upravo skidam

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Jel može iko da mi kaže zašto i dalje nemam opciju da skinem update osim one večeri od pre 10ak dana? Jel to normalna pojava za xiaomi i da li cu uopšte imati prilike da opet uradim ažuriranje?
 
Jel može iko da mi kaže zašto i dalje nemam opciju da skinem update osim one večeri od pre 10ak dana? Jel to normalna pojava za xiaomi i da li cu uopšte imati prilike da opet uradim ažuriranje?
Meni stigao. Dešava se ponekada. Doći će.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
 
Jel treba da cekiram receive updates early? Mada ni pre deset dana dana mi nije bilo cekirano pa mi stigao update, ne verujem da je so toga
 
Ja sam iskljucio auto azuriranje i ne mislim da ga penjem na 11 sve dok ne procitam prve utiske o njemu. Na osnovu ranijih iskustva nezadovoljnih tako zakljucujem.
 
Nazad
Vrh Dno