Šta je novo?

Pocophone F2

Znaci ocekivati da ce najjaci model imati i dosta vecu cenu nego F1.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Neka bude plastika, bez zakrivljenih ekrana i gluposti, 3.5mm da je tu, IR blaster da ubace, NFC da ubace, chipset najbolji moguci u tom trenutku, RAM 8GB, kamera da bude top (sa gcamom), baterija 4000mAh standardno, i da ne izmisljaju toplu vodu. Cena 299 USD za 8/128, eventualno 349 za 12/256GB, i kroz par meseci kad padne lepo cena bice odlicna kupovina polovan, isto kao i sa F1.
 
Mislim da ce situacija biti drasticno drugacija, nadam se da gresim

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Neka bude plastika, bez zakrivljenih ekrana i gluposti, 3.5mm da je tu, IR blaster da ubace, NFC da ubace, chipset najbolji moguci u tom trenutku, RAM 8GB, kamera da bude top (sa gcamom), baterija 4000mAh standardno, i da ne izmisljaju toplu vodu. Cena 299 USD za 8/128, eventualno 349 za 12/256GB, i kroz par meseci kad padne lepo cena bice odlicna kupovina polovan, isto kao i sa F1.
Teško da će tu cenu da ponude. Možda početna bude 349$, jači 399$.
 
I ja mislim da necemo dobiti ono cemu se nadamo i da ce biti skoka cene.

Tapatalk from Poco loco
 
Redosled Redmi poco xiaomi mi po cijenama?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Au, al' si požurio!
To da neko ne uzme domen?
:)

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ne, nego je počelo da se spamuje u F1, gde F2 nema šta da traži.
 
Polako se i Xiaomi probija,tako da im cene nece vecno biti povoljne za najjaci CPU ili bateriju.Dok se probiju do vrha,a onda ista politika kao i kod ostalih.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Neka bude plastika, bez zakrivljenih ekrana i gluposti, 3.5mm da je tu, IR blaster da ubace, NFC da ubace, chipset najbolji moguci u tom trenutku, RAM 8GB, kamera da bude top (sa gcamom), baterija 4000mAh standardno, i da ne izmisljaju toplu vodu. Cena 299 USD za 8/128, eventualno 349 za 12/256GB, i kroz par meseci kad padne lepo cena bice odlicna kupovina polovan, isto kao i sa F1.
499e Poco F2 865 snap 8gb, X2 399e 730g ili 765 snap 6gb.
 
@djilkosh_ns

Stavi bolje naslov "Pocophone F2", nismo mi indusi :D

Dzabe se nadate ceni od 300-340 eura, to je proslost. Pocophone F1 je bio prodor na trziste. Prvenstveno je bio konkurencija Honoru.
Slozio bih se za Djilkosem oko cene.
Ja cu najverovatnije ici na F2, ali tek posle 3-5 meseci od izlaska...cisto dok se ne rese problemi iz prvih serija.
 
Moje predvidjanje jeste - SD 865, 8gb rama kao start, 4500+ baterija, amoled, qc najmanje 30w. Nadam se IR, najmanje IMX 586 barem sa 48mpx, telephoto i wide. Ako upakuju to sve u 399-449 dolara eto opet bestselera.
 
Ako imade amoled i bolju kameru prelazim sa mate 20 pro na F2.
 
Samo da ne bude onako buckast kao f1 i sa bezelima kao ajfon 11 i biće super.
 
30w tj 27w punjenje ima i prošli,s' obzirom da je custom čipset skoro siguran sam da ćemo da vidimo i xiaomijev i qualcomm-ov odgovor na oppo reno ace,ne bi me čudilo i prvi fon sa 100w.
 
Ipak ne verujem da ce u poco f2 stavit sve najbolje sve premium ko bi posle kupovao njihovu Mi vodecu flegship seriju? Mi bi za 300e i amoled i vrhunsku kameru i super brzo punjenje i itd..
 
Ipak ne verujem da ce u poco f2 stavit sve najbolje sve premium ko bi posle kupovao njihovu Mi vodecu flegship seriju? Mi bi za 300e i amoled i vrhunsku kameru i super brzo punjenje i itd..
Pa 'esmo Srbi il' nismo [emoji38][emoji28][emoji28]

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Jos ako bi moglo dzabe[emoji16]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@djilkosh_ns

Stavi bolje naslov "Pocophone F2", nismo mi indusi :D

Dzabe se nadate ceni od 300-340 eura, to je proslost. Pocophone F1 je bio prodor na trziste. Prvenstveno je bio konkurencija Honoru.
Slozio bih se za Djilkosem oko cene.
Ja cu najverovatnije ici na F2, ali tek posle 3-5 meseci od izlaska...cisto dok se ne rese problemi iz prvih serija.
Pa evo naši ljudi traže sve top za 350e, indusi traže za 350$, ne vidim razliku da se ne zove Poco :D
 
Neka bude plastika, bez zakrivljenih ekrana i gluposti, 3.5mm da je tu, IR blaster da ubace, NFC da ubace, chipset najbolji moguci u tom trenutku, RAM 8GB, kamera da bude top (sa gcamom), baterija 4000mAh standardno, i da ne izmisljaju toplu vodu. Cena 299 USD za 8/128, eventualno 349 za 12/256GB, i kroz par meseci kad padne lepo cena bice odlicna kupovina polovan, isto kao i sa F1.

Na kraju ispade 50 eura.
 
Na kraju ispade 50 eura.

Haha, pa pricam za sebe. Meni licno nije najbitnije da ekran bude AMOLED i da bude bez notcha, nije mi bitno ni bezicno punjenje, pa i IR bi prezalio ako bas mora (mada ne vidim koliko ih to kosta da ubace). Telefon necu nov nikada da kupim, jer neke stvari kao sto su zuta mrlja u uglovima na beloj pozadini, ghost touch, itd ne mogu da prezalim za full-price telefon i posle da se zezam sa raznim garancijama, sto zvanicnim sto nezvanicnim, zato ovako polovan telefon od proverenog prodavca, iako je kapacitet baterije opao, drzi za moje potrebe sasvim solidno, tako sam i dosao do F1 sa 128GB, za 150e.
 
Ovaj Lite ima ogromne bezele iz nekog razloga.. kao da je redmi 8a.

Zanimljiva godina je pred nama :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poco’s comeback plans are currently limited to India. Gadgets 360 reports, “It doesn’t have any relation with the global operations of the brand Poco that is named Pocophone.”
According to Manmohan, Poco’s global launch plans are still undecided. He said, “It might take some more time for us to kind of validate that.”


https://www.androidauthority.com/poco-2020-smartphone-launch-1076915/
 
[emoji848]
bb9ba0a286e8db5dd1323bfb0abf71a9.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno