Šta je novo?

Užice Shopping

Running

Cenjen
Učlanjen(a)
01.01.2017
Poruke
1,912
Poena
145
Posto sam blizu granice sa SRB trenutno, hocu da skoknem do Uzica u subotu nisam odavno, planiram obici i tako neke shopove elektronike, kucanskih aparata, alata, elektromaterijala, i tako tih dzidza i kucnih potrepstina. Koje bih mogao radnje obici u krugu ako ima neko iz UE ili zna, povoljno sa vecim izborom?

Konkretno trebaju mi i timeri za uticnicu, izmedju ostalog i jos ponesto ako naleti?!



Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Posto sam blizu granice sa SRB trenutno, hocu da skoknem do Uzica u subotu nisam odavno, planiram obici i tako neke shopove elektronike, kucanskih aparata, alata, elektromaterijala, i tako tih dzidza i kucnih potrepstina. Koje bih mogao radnje obici u krugu ako ima neko iz UE ili zna, povoljno sa vecim izborom?

Konkretno trebaju mi i timeri za uticnicu, izmedju ostalog i jos ponesto ako naleti?!



Sent from my MI 8 using Tapatalk

Najveći izbor bi trebalo da budu Gigatron u novootvorenom tržnom centru u Krčagovu (ispod Lidl-a) a ima i WIN-WIN na Dovarju (nekadašnja zgrada Gradina), to su dva najveća objekta a ima po gradu još i Emmi na Trgu i još par manjih radnjica. U istoj zgradi gde je i WW imaš i Woby hous. Naravno, kad već budeš u Krčagovu svrati i do Lidla, imaju ponekad solidne alate i tome slično. Prvo znači u Krčagovo, tu je uglavnom sada sve stacionirano.
 
Poslednja izmena:
E hvala puno. [emoji106]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Bio sam ja do tog novog tržnog centra 31. da kupim neke poklone, kad sam bio u prolazu.

Taj Gigatron ima baš baš najosnovnije - recimo tri puta je manji od radnje u TC Stadion.
 
Pa i Užice je par puta manje od Beograda....,)
 
Bio sam prvo u Krcagovu, tamo u Lidlu, i dole ispod u Gigatronu. Otisao do grada u onaj Gigatron na cosku, iznad gore u WinWin, pa u Emmi. Mislio sam da su malo bolje ponude, male su radnje. U Woby house nisam stigao. Konkretno Timere nigdje nisu imali u radnjama gdje sam bio.

Ako nista jeftinije je generalno roba, treba otic' namiriti se.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno