Šta je novo?

Sta posle Sehn GSP 300?

DukeLander

Administrator
Administrator
Učlanjen(a)
03.11.2008
Poruke
12,128
Poena
1,205
Posle visegodisnjeg intezivnog koriscenja gsp 300 prvo je poceo da zeza preklopni mic (kada podignem mic ne mute-uje se uvek) i juce cujem da je volume potenciometar poceo sitno da krci. Sto znaci nece jos dugo.
Zvuk im nije savrsen ali udobnost jeste i samo zbog toga sam u iskusenju da ih opet uzmem, ali treba i malo promene.
Budzet nije ogranicen ali sigurno necu davati 300+ evra za casual gejming sluske.
Nisam pratio desavanja oko gejming sluski sa mikrofonom, pa ako imate preporuku sta nakaciti na Xonar U7, rado cu razmotriti :)
Hvala!

...riding on 720p...
 

does the sennheiser gsp 300 still good in 2019?

HardwareCanucks1
Absolutely! Love my pair still. I don’t wear it often as sound isolation is too good and I miss package deliveries
 
Nagledao se i nacitao svega. Ba kraju se odlucio da probam GSP 500, nasao na amazonu za 120e, pa cemo videti kakve su.
Hvala na savetima.

...riding on 720p...
 
Pa to je to, mogao si opusteno ponovo i GSP 300 da uzmes :) Jedino ako sumnjas u trajnost istih..

Ali generalno deluje da nema ozbiljnijeg napretka u toj klasi gaming slusalica, ionako su prilicno napredovale zvucno i dobre su cak i za slusanje muzike. Samo se povecala ponuda, sve je vise dobrih modela u tom cenovnom rangu koji i jeste neki gornji limit za vecinu kupaca, retko ko bi dao preko 150$/evra za takve slusalice, posebno kada se zna da vecina klinaca kupuje RGB gaming sluske od nekoliko desetina $..
 
Poslednja izmena:
500 je slican na izgled, ali ipak dosta razlicit. Navodbo je udobniji. Videcemo u subotu sta kaze...
 
Bas zbog toga sam ih i uzeo. Prvo sam razmisljao o 600 ali one su jos "gore" od 300 koje izuzetno "dihtuju" na usima pa nista ne cujes spolja, te kada se zaneses u igru nisi svestan da se deres :)
Plus navodno 500 daju siri stage sound...
 
Sve otvorene slusalice daju daleko siru zvucnu sliku, ja sam se zato sa Fidelo vratio na stari HD415, osecaj da si okruzen zvukom u kombinaciji sa malom tezinom, udobnim rajfom i jastucicima koji leze na uhu mi daleko vise znaci od jaceg basa.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
 
Tako bi trebalo, ali sin je imao (slagacu) Razor ili tako nesto half open, to je uzasno zvucalo... a nisu ni dugo potrajale.

Enivej, stigle danas 500. Zaglavio 3+ sata slusajuci muziku.
Mnogo bolja izrada, kao i kvalitet zvuka i mikrofona + dodatno podesavanje tacke pritiska jastucica.
Najzad kabl koji se ne uvrce, boljka kod 300 koja zna da iritira.
Ocekivao sam prazniji i siri bas, dobio sam samo siri. Takodje kod maximuma krecu seizmicki bas udari na sive celije kao kod 300. Tu sam iznenadjen da je toliko snazan a cist bas za poluotvorene + sirina, mnogo vise uzivam u mjuzi sa 500.
Visoki tonovi se najzad cisto cuju, lepo izbalansirani drajveri.
Moram naglasiti mikrofon, stvarno je vrhunski odradjen za gejming klasu. Noise canceling izuzetno lepo filtrira pozadinu. TV u istoj sobi se dere dok mic pusta samo moj glas.
Gejming mi je jos cudan jer je zvuk posle 300 presirok i stalno tripujem da su sluske previse tihe. Mada verujem da su 300 bile preglasne u igrama zbog same izvedbe sluski.
Igrom slucaja mi stize GSX 1200 pa cemo videti sta nude u toj kombinaciji.
 
Nazad
Vrh Dno